Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Aifoz
Gość D dzięki :* byłoby cudownie :) dzięki za podtrzymanie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Angelowa będziesz miała gromadkę. Kumpela zaczęła jak miała 35v a teraz ma 40 i 2 dzieci :). Paula trzymaj się. Chciałabym żebyś szybko lepiej sie poczuła. Przytulisz synka i powoli do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Test ciążowy zrobiony na przerwie w pracy wynik pozytywny !!!!!!!!!!!!!!o co chodzi bo zgłupiałam ......jestem w 6dc 3dni temu krwawilam ....?????czy ktoś to rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
super Angelowa:)!!!! ja sie boję ze za długo mam te brazowe cos i chyba tez zrobię jutro albo dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa czyli może to nie @ :) czytalam ze czasem przez pierwsze 3 miesiace ciąży za sprawa hormonów występują krwawienia w czasie gdy miał być @. Rob bete i do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Angelowa super gratuluję A tak się przejmowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Aifoz rób test !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Jutro robię bete ,sama nie wiem co myśleć...pierwszy raz mam taką dziwną sytuację ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Jakoś się boję:( tak mi się ostatnio jakoś nie wiedzie :( ale faktycznie kupię tylko nie wiem czy rano czy wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Angelowa gratulacje ! Super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Aifoz zrób rano zawsze jest to bardziej prawdopodobny wynik niż po południu.trzem kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Angelowa. Gratulacje. Kiedys pisalam, ze mam przeczucia jesli o Ciebie chodzi...:). Super!!!! A jestes ostatnio zmeczona? Bo moj gin mowi ze zmeczenie to bdb objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie czuję się w ciąży ...nic ale to absolutnie nic poza tą drugą kreską ,która zresztą jest bledsza od testowej i pojawiła się po ok godzinie,nie wskazuje że się udało Nie mniej jednak bardzo dziękuję za wsparcie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Angelowa Gratki Idź do gina będzie wszystko wiadomo. U mnie oki. Skupiam się na organizowaniu urodzin synka :) Zastanawiam się jakie ciasto upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelowa11 test po godzinie daje fałszywy wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa. Ja tez tak mialam. Plamienie implantacyjne w momencie miesiaczki ale skape i 2 dni. Potem za pare dni sluz. Takie objawy mialam w dwoch ciazach. Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa Jak u Ciebie?? Zobaczysz jeszcze będziesz mieć gromadke dzieci :) Jak raz zaskoczysz to już potem łatwiej będzie o kolejne dziecko :) s992 Jejku mi też się ciągnie... masakra poprostu :( Aifoz Jak u Ciebie??? Ja teraz czekam na czwartek będę wiedzieć czy młodszy syn dostał się do przedszkola... U mnie oki. Dzień za dniem powoli płynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hej dziewczyny oczywiście jak miałam nasikac na test to buchneło jasną krwią po 8 dniach brązu.... Bez komentarza jak się wkurwiłam. Tzn wiecie nie na to ze nie w ciazy bo ta noga w gipsioe jednak nas ogranicza więc marne szanse ale o to ze wiecie jak sie starać zaczełam to jakies dziwne rzeczy się dzieja w moim organizmie i to mi daje jakies złudzenia i trochę stresu czy np nie mam torbieli itp... Rozumiecie:( no ale chciaz 2 cykl pod rzad ma 30 dni więc moge juz policzyc płodne. Chyba kupie testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Aifoz a jak ja mialam w poprzednim cyklu... Niby pierwszy zaczety o starania ale nie od samego poczatku. Mialam tyle objawow ze masakra i nawet jeden test z ta blada kreseczka. Ja jak policzylan to mam cykle 26-27 dni! Do października brałam tabletki wiec byly 28. Mozw od tego się unormowaly bo przedtem mialam różne. A wogole dziwna sprawa z tym twoim @. Ja bym poszla jednak do gina o co kaman. Becik mi jeszcze pozostalo z 4 dni i znowu to koszmarne dwa tygodnie :/ chociaz szukam jakies pracy zeby sobie dorobic wiec moze sie uda i zajme czyms głowę:) Dobrego dnia wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A tak z innej beczki kiedys ktoras pisala o czyms na lepszy sluz plodny. Bo u mnie go teraz malutko:( ktoś coś poleci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
S992 faktycznie tez maiłąs . Ja juz się pogubilam ktora z nas jest w ciązy a która nie:( Nie mniej mnie to w*******o. POjdę do gina tylko wiesz poki co mam dość zorganizowany czas i nie uda mi się wepchnąć do gina. Ja nie wiem czy wiesz powinnas sama kombinowac jakies suplementy. Wierz mi pracuję w firmie farmaceutycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - slyszalam, ze po wiesiolku jest lepszy śluz. Aifoz - ja bym Ci radzila sobie mierzyc temperature rano i robic wykres. Ja zaszlam w ciaze w pierwszym miesiacu jak zaczelam robic wykres temperatury :) w internecie znajdziesz rozne strony, gdzie mozesz ten wykres prowadzic. Ja akurat korzystalam z ovufriend. Program sam Ci tam wylicza i zaznacza owulacje. Poza tym obserwuj sluz i szyjke i kup testy owulacyjne, ale nie z internetu tylko z rossmanna albo z apteki, bo są dokladniejsze i bardziej czule. W ten sposob na pewno nie przegapisz owulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Dzieki Kushina ale ja się za bardzo rano zrywam. Mały wstaje wiesz bez zapowiedzi i trzeba szybko mu walnąc mleko więc wiesz nie poleżę. Kupie te testy tylko widziałm ze tam kilka tylko jest. Nie chce mi się znów tego zaczynać wiesz ze wiem ze powinnam a nam się ewidentnie nie chce. Ostatnio własnie odpusciam a wg netu powinnam i pewnie dlatego. Ale wiecie małe dziecko, jeden pokoj , noga w gipsie i ja styrana to cięzko bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nom tylko czytałam że wiesiolek to na poczatku cyklu a ja juz na dniach owu ... Chyba sobie dzis kupie te owulacyjne w rossmanie bo bede mieć po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Cześć dziewczyny ! :) Ja juz po urlopie :) tydzień w Polsce minął nieziemsko szybko :P mam mnóstwo postów do nadrobienia :/ ojj chyba Was już nie nadgonie :( Gratuluję tym co udało się zaciazyc (mam nadzieje, ze udało się tu co niektórym :)) i trzymam kciuki za te co się starają i czekają na testowania ;) U mnie dziś 30dc. Normalnie w piątek powinnam dostać malpe, ale patrząc na temperaturę wnioskuję, że owulka mi się trochę przesunęła także małpy spodziewam się w niedziele/poniedziałek. Jeśli nie przyjdzie to w przyszłym tygodniu testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kate92 trzymam kciuki za pozywyt i brak @ ;) Kushina ovufriend to apka na telefon? Ja wspisuje na sklep play i wychodza mi apki tylko o różnych nazwach:/ Paula jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - szczerze mowiac nie wiem czy maja tez apke na telefon. Ja korzystalam bezposrednio na stronie internetowej - w telefonie tez dobrze dzialalo, spokojnie dawalo sie rano wpisac temperature :) No nie wiem, nie chce tu robic kryptoreklamy akurat tej konkretnej strony, na pewno jest mnostwo podobnych, polskich i zagranicznych. U mnie sprawdzila sie akurat ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 - fajnie, ze w koncu napisalas matko zalozycielko ;) Podwyzszona temperatura brzmi bardzo obiecujaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Hej :) u mnie powoli daja sie we znaki chyba dolegliwosci ciazowe :/ jestem non stop glodna, a jak teraz sobie bede tak pozwalala na objadanie to co bedzie pozniej? :O dodatkowo czasami mnie mdli i zawroty glowy. Kushina a jak tam u Ciebie? Angelowa zrob bete, bedziesz wiedziala co i jak. Za te starajace sie i testujace trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×