Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość D
No u mnie właśnie @ przyszła.Ale jakoś się nie przejelam.Jestem tego zdania że co się odwlecze to nie uciecze. Następny cykl starań przede mną więc tylko się cieszyć bo przecież seks z ukochanym to nie tylko obowiązek Ale i przyjemność.Za wszystkie dziewczyny mocno trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 u mnie też powoli płodny śluz. Dziś od rana mam uczycie mega wilgoci w pochwie. GośćD Tak dokładnie co się odwlecze to nie ucieknie. Będziemy styczniówkami :) U mnie szykuje się dużo pracy w pracy więc pewnie nie bede myśleć o patrzeniu na objawy i doszukiwaniu się ich. Mam postanowienie testować po dniu spodziewanej @ ale pewnie jak zwykle nic z tego postanowienia nie wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 u mnie też powoli płodny śluz. Dziś od rana mam uczycie mega wilgoci w pochwie. GośćD Tak dokładnie co się odwlecze to nie ucieknie. Będziemy styczniówkami :) U mnie szykuje się dużo pracy w pracy więc pewnie nie bede myśleć o patrzeniu na objawy i doszukiwaniu się ich. Mam postanowienie testować po dniu spodziewanej @ ale pewnie jak zwykle nic z tego postanowienia nie wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - zycze Ci, zebys szybciutko doszla do siebie. Odzywaj sie i pisz co u Ciebie. Becik29, S992 i pozostale staraczki - trzymam kciuki, zebyscie zostaly styczniowkami 2017 :) Aifoz - robilas juz test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina dziękuję:) Becik fajnie masz, zajmiesz czymś głowę... Ja chodze tylko dwa razy w tygodniu tak sobie dorobić wiec mam za dużo wolnego czasu :/ chociaz to juz tydzień minął jak zaczal sie @ a nawet nie wiem kiedy to przeleciało. Teraz juz tak szybko nie poleci ... Przewidywana @ na 12 maja wiec jeszcze 19 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Dziewczynom, ktore zaczynaja od nowa, życzę powodzenia. :) Aleksandra a ktory to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992 ja mam miec okres 13 maja :p mam nadzieje ze nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie ,że jeżeli wogole doszło u mnie do zapłodnienia była to ciąża biochemiczna ...niestety...zaczynamy kochane kolejny cykl starań i to jest jakiś pozytyw :) termin @ mam niby 18maja ,obiecałam sobie że choćby się waliło i paliło nie zrobię testu wcześniej ... cieszę się że dołączają do forum coraz to nowe staraczki i mamuśki fasolkowe ,za wszystkie Was dziewczyny trzymam kciuki :) Becik ,s992,gośćD czyli NIE-czekamy na małpę wspólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa ja broń Boże nie czekam na @! Hihi nie chce jej na oczy widziec:D Becik to bedziemy razem testować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Angelowa dokładnie zaczynam nowy cykl dzisiaj przyszła ta wstretna @ Ale ja się nie poddaje co ma być to będzie.Aleksandra gratulacje!!!Paula jesteś dzielna i wierzę w to ze tobie i nam wszystkim uda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra Kilmaszewska - gratulacje :) Ja mam termin na ok. 25 grudnia :) Jak się czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe? Bo ja niespecjalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Ja mam termin na 11 października. Tak z jednej strony to wam zazdroszczę że musicie się starać. U mnie sytuacja wręcz odwrotnie 3 dzieci "zrobione" do strzału. Nawet nie wiecie jak musimy bardzo uważać. Dlatego uważam że i tak źle i tak nie dobrze. Teraz po porodzie 3 dzieciątka (jeszcze nie wiem co)chyba jakąś wkładkę założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Kushina tak szybko Ci lekarz termin wyliczył ? Ciekawe na kiedy ja mam termin? Kurcze to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego sie spodziewac nawet nie wiem kiedy mozna termin porodu wyliczyc... Ale chyba dam radę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotoco - ovufriend mi wyliczył i sama też sobie wyliczyłam :P Termin owulacji + 38 tygodni. Jeśli nie znasz terminu owulacji to termin ostatniej @ + 40 tygodni. W internecie masz też dużo kalkulatorów, które Ci wyliczą termin porodu :) Ewna3096 - ja Ci trochę zazdroszczę, że tak szybko Ci się udało :) Ja starałam się pół roku i już jak 5 raz z rzędu się nie udało to byłam zestresowana, że może coś z nami nie tak. A co mają powiedzieć osoby, które starają się kilka lat, albo muszą korzystać z in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , moje siostry mają po 2-3 dzieci ,bratu za chwilę urodzi się czwarte i wbrew krzywdzacej opini że rodziny wielodzietne to patologia ,oni są naprawdę szczęśliwi ...tylko mi to szczęście jakoś nie chce wyjść ...naprawdę nie pogniewalabym się za taką fajna trojeczke :) a tu 34 lata na karku i dupa...sami z mężem jak kołki ...wkoło wciąż się rodzą dzieci ,ktoś z brzuszkiem ....zazdroszczę dziewczynki fasolkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Kushina dzięki. Wyszedł mi 24 grudnia . heh. W około mnie tez jest coraz więcej kobiet w ciąży. Wczesniej tak nie było. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa głowa do góry:-)Jeszcze będziesz miała swoją gromadke:-)paula bardzo mi przykro:-(a ja termin okresu mam na 1 mają jeszcze tydzień czekania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5dc a u mnie nie dość ,że już po @ to dziś zauważyłam plodny śluz :) czas zacząć starania Paula jak się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa to szybciutko :-) ja już też rozpoczęłam starania w tym cyklu ;) A jak u reszty? Kushina, Paula, Becik i reszta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa zrob test ciazowy! Krwawienie czasami jest objawem zagniezdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....może masz rację...okres był krótki i skapy ...tak sobie myślę ,że gdybym jednak była w ciąży miałabym jakiekolwiek inne objawy ,a tu nic ,ani piersi ani nic w zasadzie ....czy jest sens w ogóle testować ? Jak dziewczynki ,jak starania ? Jak testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie pomalutku :-) juz 8 dc :) zeby po owu tak leciało jak teraz to będzie super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hej dizewczyny nie wiem z abardzo co mam robic bo od 23 dc mam takie ciemne brazowe plamienia . Czekalam ze moze okres sie rozbuch i dalje czekam ale te plamy trwaja juz do dzis 29 dc i nic sie nei zmienia. Nie wiem boje sie robic test :(. We wczesijeszej ciazy nie maiąm nic. Okres nie rpzyszedł i tyle a teraz wiecie zaczynam sie bac ze moze cos mam nie tak na jajniku itp:( Bardzo mało tego czegos jest np tak ze rano ubrudzi wkłądkę a poinzije juz nic i nast dnia rano znów ubrudzi i nic.....Nie wiem nie chcę się łudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Aifoz zrób test przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.Ja też plamilam trzy dni a później okres.Ja już bym dawno nie wytrzymała i zrobilabym test.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gość D wiem :( ostatnio wiesz byłam zajarana i przyszedł w 30 dniu. A teraz wiesz jak ide z mysla ze wiesz pojde po test to nagle wydaje sie ze sie rozpędza i nic... Jutro mam 30 dzien wiec myslałam żeby do jutra zaczekać. Ja ciezko zawody znosze wiesz. Mam taka sytuacje ze muszę zajsc w ciążę bo nie mam co zrobic z małym od wrzesnia a mój maz moze uda mu sie z nim zostac ale moze nie. Ni bede sie wgłębiać . dlatego mam takie parcie bo 1500 za prywatny złobek nie wchodzi w grę bo mamy, zacząć budowę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Aifoz rozumiem Cię ty najlepiej wiesz co dla Ciebie dobre.Jak już tak się dzieje to poczekaj do jutra i zobaczysz co dalej.Ale te plamienie to dziwna sprawa myślę że coś jest na rzeczy:)Jak już będziesz coś wiedziała to daj znać.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×