Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata64

Zięć kontroluje córke seksem!

Polecane posty

Gość Renata64

Ostatnio miałam okazję pomieszkać trochę u córki (mieliśmy remont z meżem w domu, było tam wystarczająco dużo ludzi i by nie przeszkadzać przeniosłam się na dwa tygodnie do córki i zięcia) i dośc dokładnie obserwowałam jak ta moja Agatka sobie wiedzie życie z nowym mężem, nazwijmy go dla przykładu Maciek, Maciek zawsze się wydawał taki czarujący, spokojny, elegancki, początkowo nawet cieszyłam sie z ich ślubu ale Serce Matki podpowiadało mi że coś jest nie tak. Moja córeczka, zawsze taka harda i niestety ale pyskata, zmieniła sie w łagodną owieczkę i byłoby to dla niej dobre, ale niepokoi mnie że to się stało tak nagle, a teraz wiem. On ją manipuluje rozpustą! Chodzi za nim jak usłużna niewolnica, robi wszystko tak jak on chce, a po nocach jęczy, płacze, krzyczy! i to godzinami! no jak Boga kocham, wczoraj przez pół nocy nie mogłam spać! a to całe piętro niżej! Przecież to jak zwierzęta! molestuje mi Dziecko a potem bidulka nie ma sił by być taka jak dawniej! zresztą kto to widział! 2 lata po ślubie a dzieci żadnych, a oni dalej jak te króliki! Boję się że ona jakiego diabła nie poślubiła, wyzśsie z niej wszystko, teraz jest taka spokojna i wyciszona a co dalej> całkiem mi dziecko zabierze! Nie wiem gdzie z tym iść czy do psychologa czy do ksiedza? co robić? jak ratować córke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mama taka córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za inspiracje. historia z drugiej strony -jestem przesladowana i stalkowana przez zonatego, po to zebym mu w koncu popuscila szp.ary. po kilku latach jestem u skraju wytrzymalosci i podobnie jak ty autorko - skoro zadne prosby nie pomagaja to wybiore sie do jego zony, do jej pracy i tez jej zrobie jazde przy wszystkich - zeby pilnowala swojego k*****arza. mysle ze to poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kwas,masakra ,dla mnie 3/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 7/10 i proponuje egzorcyzmy jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata64
to nie jest śmieszne! To jakiś przeklęty erotoman i tą swoja buźką miłego chłopca nie zwiedzie mnie! no przecież! a jak mu się Agatka znudzi to co? wyjdzie gwałcić na ulice? tak nie może być, pewnie jeszcze wiele kobiet skrzywdzi, a córka niech nawet nie udaje,że wszystko w porządku, ja wiem, że dzieje jej sie krzywda! nie jest biedna jak normalna kobieta, żeby jeszcze chociaż dzidziusia miała to nie cały dzień pracuje w domu, a potem jeszcze ją ujeżdża ten łobuz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblastor
To co on córce takiego złego robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starą swędzi między nogami i sama by chciała, że zięć jej zabolcował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bójcie się boga, jak można się wtrącać w życie innych ludzi? trzeba być psychicznie chorym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze są takie stare niedor****ne jędze, więcej seksu = mniej wojen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pani przed snem nastawi się aby sprawdzić jak oboje wyglądają jak się pani przyśnią we śnie . Jeżeli przyśnią się jako schludnie ubrani to wszystko ok , natomiast jeśli zobaczy go we śnie bez odzieży i z ciemną czarną karnacją skóry to znaczy jest bardzo źle . Radzę wówczas wezwać świętych egzorcystów , np : św. Marcelina i Piotra egzorcystę , których pomoc i sława jest uznawana do dziś na bliskim wschodzie , ale oboje - córka i zięć muszą tego uzdrowienia chcieć . (w wyszukiwarce jest dostępny podwójny obraz tych świętych, warto wydrukować i zanieść im do pokoju). Ja kilka razy korzystałem z ich pomocy , wezwani wieczorem zawsze przybywają nad ranem a pomoc ich jest zadziwiająca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×