Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
dewotki bez bolca dostają piertolca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Popchajcie bo juz mnie to na maksa ....nie powiem co ;) . Noxelii tematy szły jak burza i nikt ich nie zatrzymywał, tysiace postow dziennie szło i byl ciagle na podium a normalne tematy stoją :( . Moze noxelia dowodzi kafeteria albo swiety Przemysław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAFETERIO rusz dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i d/u/p/a znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy temat po jakims czasie sie zacina gdy sie szybko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 dziś "... bo jeszcze Ci zaczną zazdrościć, że aż trzy kobiety piszą z Tobą." No nic nie poradzę, że mam szczęście do trójek :-) A tu szóstka jest potrzebna w naszym ogólnym interesie :-D Zresztą to i tak opcja minimum - jedna to tańca, druga do różańca a ta trzecia będzie zaleczała rany psychiczne ;-) I mamy komplet :-P x KOT "zakłóc***isania " No, mogłabyś nie używać tak niecenzuralnych słów :-D Pozdrawiam pazurki x Modelka Jak to wszystko działa? Tego rozumem nie ogarniesz! :-) W tej redakcji już chyba wszystko zautomatyzowali i tylko raz na dwa tygodnie wpada sprzątaczka odkurzyć serwery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B/óg Ojciec: Ostr/zeżenie o kultach s/atanistycznych i doktrynach New Age -o- Or/ędzie nr 364 z serii Ostr/zeżenie Piątek, 02.03.2012, godz.00.20 -o- Moja córko, doświadczanie ludzkości nasili się podczas ostatecznego oczyszczania, koniecznego przed Powtórnym Przyjściem Mojego ukochanego Syna, J/ezusa C/hrystusa. Ziemia jest przygotowywana do tego C/hwalebnego Wydarzenia obiecanego, jako Mojego Największego Daru od stworzenia Raju. Oczekujcie na to Wydarzenie z wielką niecierpliwością, gdyż do tego nowego Raju dążyć będzie każdy mężczyzna, kobieta i dziecko. Przygotujcie się tak, żebyście wy, wasze rodziny i przyjaciele byli gotowi, aby chodzić po ziemi w Moim Nowym Królestwie, pod panowaniem Mojego umiłowanego Syna, J/ezusa C/hrystusa. -o- Dzieci, jeśli ignorujecie tę prośbę, to zaprzepaszczacie swoje prawowite dziedzictwo. -o- Gdyby gr/zesznicy ujrzeli tylko przez jedną minutę to cudowne dzieło, upadliby na ziemię błagając o m/iłosierdzie, aby wejść do bram. Tylko ci, którzy zachowują prostą i czystą Miłość do Mnie, ich Niebieskiego Ojca i Mojego ukochanego Syna, J/ezusa C/hrystusa, będą zdolni cieszyć się tym nowym, pełnym pokoju i chwalebnym bytem. Niestety, szatan zaciemnił dus/ze wielu Moich dzieci, tak że nie będą w stanie odróżnić prawdy od fikcji. Moja córko, okropne kłamstwa popełniane są przez kulty s/ataniczne i doktryny New Age. Moje biedne dzieci, uwiedzione przez kłamstwa, które zostały sformułowane w barwnym mirażu, wierzą w nową planetę. Obiecany im został inny, różny rodzaj raju. Ale on nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd Gdy szatan kusi i zdobywa serca tych, którzy w niego w/ierzą, torturuje ich przez wieczność. Gdybyście zobaczyli przerażenie na ich twarzach, kiedy oni, po śmierci, znajdują siebie w szponach szatana, rozdarłoby to na pól wasze serca. Są tak pożałowania godni, że jest ważne, abyście wy o/strzegali te dus/ze przed męką, która leży przed nimi. M/ódlcie się za nich. Nigdy nie przestawajcie. W wielu przypadkach tylko cierpienie ofiarnych dus/z może ocalić ich od piekła. Tych z was, którzy w/ierzycie we Mnie, Boga O/jca, wzywam teraz, piętnujcie fałszywych bożków, fałszywych idoli i fałszywe doktryny, wróżbitów i doktrynę New Age, z czego wszystkie równoznaczne są zeru. Wszystkie zostały utworzone przez króla oszustwa, szatana, przebiegłego kłamcę. On nie powstrzyma się przed niczym, aby odciągnąć ode Mnie Moje drogie dzieci. -o- Błagam was dzieci o m/odlitwę za te dus/ze, jako pocieszenie dla Mnie, waszego umiłowanego Ojca. Pocieszajcie Mnie. Z czasem zrozumiecie m/isterium Mojego Niebieskiego Królestwa. Z czasem ujawniona zostanie tajemnica Mojej B/ożej Woli. Z czasem wy, poprzez waszą wierność i miłość do Mnie, pomożecie Mi w końcu zjednoczyć Moją rodzinę w Królestwie stworzonym na początku dla wszystkich Moich dzieci. -o- Moja córko, dziękuję ci za twoje cierpienie. Wam Moje dzieci dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie z Niebios. Daję teraz wszystkim Moje B/łogosławieństwo, ale musicie Mnie prosić: 🌻 „Ojcze Niebieski, pomóż mi stać się małym jak dziecko, w Twoich oczach. Proszę, aby Twoje łaski spadły na mnie, tak abym mógł odpowiedzieć na Twoje wezwanie, aby ratować wszystkie Twoje dzieci. Amen.” 🌻 Wasz umiłowany Niebieski Ojciec B/óg Najwyższy 😍😍😍 PS.: tekst oryginalny ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niezły to pomysł z tą nazwą tematu? tymczasem ty od kota wyciągamy żubrówkę jaja na surowo sok marchwiowy dokładamy kilka piw cośmy ich nie ruszyli jeszcze na zgdodę i będzie odlotowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej od tytułu tematu: zebromarchewki - jako skojarzenie genetycznie modyfikowanego czegoś hybrydowego... co nigdy człowiekowi nie służy to podoba mi się pt. "czysty tlen" albo "co śpiewają kwiatki" ;) i obowiązkowo musi tam być link do tej wesołej nutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od kota dziś To przenosimy sie na zebromarchewke ? oczko.gif jesli nie uczuciowy to moze kosmetyka oczko.gif bo jak na uczuciowy to pelno bab bedzie startować do Hehgoscia oczko.gif aaaa najwyżej bedziemy je przeganiac oczko.gif na kosmetyke to raczej nikt nie wejdzie z ludzi o kategorii glupoli z Inteligencja ameby oczko.gif bo pomyślą ze nic tam po nich oczko.gif wymyslcie ludziki usmiech.gif mi jest wszystko jedno x o kobiety nie martw się obędzie się bez ich przeganiania ;) jam też mężczyzna i myślę że jakoś poradzimy sobie z adoratorkami z hehgościem. a co do zmiany nazwy tematu to może jakiś kompromis np. żubromarchewka. to tylko sugestia przecież jeszcze nie zostałem przyjęty oklaskami czy choćby miną serdeczną przez wychodzących z ciała DWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
gość dziś Ty nam tu KOTA nie rozpijaj! A w ogóle wstaw sobie jakiegoś nicka, żeby dało się bywalców policzyć ;-) x Modelka Co tam praktyka! ;-) Tu wiara czyni cuda :-) x Dasz linki do tych piosenek a chmara dzieci nam się na temacie pojawi :-) I trzeba będzie uważać na słowa ... no zwłaszcza KOT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość Racja - wiara czyni cuda :) x no dzięki wierze mogę już jeść m.in. kakao i cukier które przez ostatnie 3 lata w ogóle nie mogłam i wymyśliłam nowy zamiennik budyniu: kefir + kakao + cukier do smaku i wyszło super :) x mnie tam dzieci nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie uwielbiam je tam nawet bardziej niż budyń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka Tylko nam się od tych wszystkich dobroci tam nie roztyj za bardzo :-D Jak na razie przepychamy strony sposobem i techniką a nie masą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś , jakie tam rozpijanie heh :D, niech policzę,. jesteś ty widzę jest jakaś modelka jest też ta od kota ale chyba śpi i jestem ja. razem cztery. no to po litrowym kuflu piwa dla każdego (_)) + (_)) + (_)) + (_)) proszę się częstować (jedno jest moje) zapomniałbym jest jeszcze kot tej od kota to dla niego również (_)) gdybym kogoś pominął to należy mi przypomnieć hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość oj czytasz w myślach? ;) w poniedziałek jestem umówiona na pierwszy trening na bieżni bo i teraz mało czego sobie odmawiam po 3 latach niejedzenia naprawdę wszystko smakuje 10 x bardziej ;) to taki mały bonus po poście ;) x przepychanie stronek to raczej właśnie masą - większą liczbą słów w jednym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Wypijemy, przejdziemy na TY Zwracam uwagę, że nie jest tu "jakaś" Modelka tylko NASZA Modelka! Modelka nie pije, będzie więcej dla nas ;-) Tyle że As pojawi się za chwilę a poszkodowaną być nie może! Zresztą o tej porze co za wiele to nie zdrowo i jutro z rana alkomat mógłby do samochodu nie dopuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korekty: wasza modelka nie wiedziałem faktycznie ''as'' plus jedno + (_)) heh samochód możesz postawić na klocki będzie dzień bez samochodu świat odetchnie od spalin. proszę obudzić tą od kota i jej kota też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie. W Pradze bardzo mi kiedyś tam smakowało piwko i to też wiele lat wstecz :) O i teraz kiedy już mogę jeździć więc w planach może będzie i Praga, kiedyś :) Się rozmarzyłam :) A jak Wam, podoba się Praga? Praga jest piękna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
gość dziś No i załóż sobie kolego nicka, choćby czerwonego ;-) No wiesz, jak nas dopadną te wszystkie adoratorki, to ja będę się zwijał jak w ukropie a ty pod gościem umyjesz ręce :-D x Ja już muszę się pożegnać D*O*B*R*A*N*O*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelka Żeś się uwzięła na tę Pragę ;-) Mokotów, Żoliborz, też niezłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokończę tylko jedną myśl modelko masz na myśli pragę czeską a nie tę część warszawy podzieloną rzeką wisłą. tak ? praga czeska jest ładna i ile tam pilsnera urquella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witajcie kochane ludki :) to znaczy ze jest nowa osoba na temacie? Ta od piwa ? ;) hehe . Ta ktora chce od jakiegos czasu wypic piwo na zgodę z kotem ? ;) . A jaka mamy niezgode? ;) obrazalam piwo Namyslow? Te co podobno zrobione z proszku? ;) . Wymysl sobie nick :) zapraszamy milo. Kot wczoraj padł , chyba kocurzysko sie starzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×