Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Jeśli chodzi o tą bajkę, to mojemu synowi się znudziła a mój tato ją uwielbia :D Jak mój brat przyjechał z dziewczyną to im tą piosenkę puściłam. Dla nich to była najgorsza kara, bo potem śpiewali zebro-marchewkę przez kilka dni :P Trochę się dzieciaki na mnie obraziły, ale ostatnio jak byli to się z tego śmieli, że wraca to do nich jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech tylko Hehgość wróci to ustalimy jak nazwać nasz nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I duuuuuuupa!!!! Dalej stoi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to przez ten pierwszy temat tak nam ten zacinają, bo tamten mógł jeden "pacan" zgłosić do blokowania i tu to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebromarchewka kurze jajo a ja w lodówce mam tuzin kurzych jaj i pęczek marchewki i żubrówkę 0,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ten temat tez jakis pacan zgłosił , na bank. I teraz sie meczymy przez gnoja. Nawet wiem kto ;) nie napisze bo zaraz poda mnie do sadu o zniesławienie pomówienie i inne p********ie ;) . Wiesz pacanie ze o tobie mowie ;) podac mnie do prokuratury nie mozesz bo nie odnioslam sie konkretnie o kogo mi chodzi ale kochane ludki z tematu wiedza o kogo. Zrypie cie bez używania nickow srików twoich i nie odniose sie do twoich durnych chorych wpisow. Troche na prawie sie znam ;) mozesz mnie pocalowac w d**e ;) hehe. Pozdr As , Modelke, Hehgoscia, Nostre i Devila. Przepraszam ludki za ostry pazur ale juz mi sie znudziło pchac strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niemożliwe aby ktoś ten temat zgłaszał bo po co za co i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
gość dziś zebromarchewka kurze jajo a ja w lodówce mam tuzin kurzych jaj i pęczek marchewki i żubrówkę 0,7. Hahahahahahahahaha i zubrowke hahahahaha dawaj wypijemy wszyscy ta zubrowke , zagryziemy marchewa. Ja mam tylko marchewe i jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka jedna menda ktora zgłosiła , tamten temat tez zgłosiła menda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od kota dziś OK i popijemy surowym jajkiem a jak ktoś nie lubi to zmiksujemy marchewkę i będzie sok pomidorowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bimber z marchewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As twoj klip zrobil furorę ;) a ty sie balas ze przestaniemy cie lubic hahaha. Tez cos przestaniemy cie lubic . Jak tak moglas pomyslec. My tu bimber robimy z marchewy i jaja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Simptuastic : "A ja bede twym aniolem" . Dla synka As :) kołysanka i tez dla was wszystkich dla uspokojenia serduszkow po stresach codziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Miłego dnia Wam życzę z przepiękną pogodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witam wszystkich :-) x Otóż wygraną postanowiłem opłacić kolejną kumulację, bo o drobne nie będę przecież grywał. Czekamy na tę kumulację i świat stanie otworem ;-) a przy dobrej kumulacji to kto wie? Może nawet kosmos? Skoro w dwóch kolejnych losowaniach trafiłem trójkę to razem przecież daje szóstkę. Więc do trzech razy sztuka i pakujemy się. x Może nowemu tematowi nadać tytuł: ZEBROMARCHEWKA :-) i z "ogólnego" przenieść się na jakiś "uczuciowy", Tam wszyscy płaczą rzewnymi łzami, to może przez te łzy nas nie przyuważą ;-) x Nastąpiła u mnie ostra aktywizacja zawodowa i coraz trudniej znaleźć czas na pogadanie :-) Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Hehgość :D To się rozumiemy z nazwą w 100% Też miałam taki pomysł :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Uczuciowe to dobre rozwiązanie, bo jeszcze Ci zaczną zazdrościć, że aż trzy kobiety piszą z Tobą. Cholera jeszcze Ci zaczną zazdrościć "brania" zanim się ktoś zorientuje, że to fajna ekipa zgrana z innego tematu ;). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Podzielę się z Wami moim nowym odkryciem. Może zadziała i tu. Od chyba 2 lat jestem często na temacie "J/ezus i Piękno B/ożego Słowa". której autorką jest protestantka. I często gęsto w tym czasie tam były zażarte rozmowy na linii protestanci - katolicy. I wówczas zauważyłam, że zdarzało się to samo co tutaj czyli hamowanie stronek. Przy czym, ostatnio zauważyłam, że tak się działo kiedy pojawiało się wiele postów w krótkim czasie o krótkich treściach - jedno - dwu linijkowych. Tam często - mimo niechęci protestanckiej części - wklejałam b. długie treści - proroctwa ze str. ostrzezenie.net i niektóre inne osoby również przeklejały bądź pisały tam dłuższe teksty w dłuższych odstępach czasu - w sensie kilka na dzień - ale nie, że ilości wpisów na kilka stronek na dzień. I temat z przerzucaniem stronek mijał :) i kolejne już sprawnie się otwierały. Kiedy autorka tamtego tematu - Kamelia i kilka jej koleżanek oficjalnie pożegnały się z tematem wówczas kontrowersyjne tematy zastygły i pojawia się tam kilka wpisów na tydzień i wtedy jedna stronka dłużej wisi i nie jest potem hamowana. Podobnie też zauważyłam, z hamowaniem stronek jest na każdym temacie Shatyna, gdzie w jednym dniu jest tyle wpisów, że zaczyna się hamowanie ze stronek. Autor po jakimś czasie zakłada nowy temat i na nowym to samo się dzieje no-stop. W tym przypadku wydaje mi się, że chodzi o to, że ilość wpisów na dany dzień jest programem ograniczana celowo przez tam jakiegoś programistę ustawione tak aby nie było zbyt dużo stronek "zapisanych" pojedynczymi krótkimi wpisami jak na chacie. Albo też z tą zbyt dużą ilością wpisów w krótkim czasie w jednym temacie program nie nadąża odświeżać danego tematu - i dlatego on hamuje - może też być taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na temacie "J/ezus i Piękno B/ożego Słowa" też pojawił się problem z wyświetleniem nowej stronki i tak na czuja wieczorkiem wrzuciłam dłuższy test ze str. ostrzezenie.net. który się wczoraj nie wyświetlił. Dzisiaj patrzę i widzę, że to był 3 post i na 4 już się wyświetliła stronka. A na tej tutaj w tym temacie wyświetla się dopiero po 14-15 poście, które są z reguły krótkie i dużo jest ich w krótkim czasie / na jeden dzień. Także takie są moje spostrzeżenia. Wydaje się, że mniej tych mało treściwych i częstych wpisów . A powinno być więcej pojedynczych elaboratów ;) i stronka powinna chodzić w miarę sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Zebromarchewka hahaha to wtedy nawet najgorsze bydle trol nie zakłóc***isania ;) bo kto z obcych pisalby o nalewce z marchewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kafeteria zabrania ludkom szybkiego pisania. To jest katygodne. Kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
To przenosimy sie na zebromarchewke ? ;) jesli nie uczuciowy to moze kosmetyka ;) bo jak na uczuciowy to pelno bab bedzie startować do Hehgoscia ;) aaaa najwyżej bedziemy je przeganiac ;) na kosmetyke to raczej nikt nie wejdzie z ludzi o kategorii glupoli z Inteligencja ameby ;) bo pomyślą ze nic tam po nich ;) wymyslcie ludziki :) mi jest wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
No i stanelo bladź , ze tez zawsze jak cos napisze to nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×