Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

urządzenie starcook

Polecane posty

Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru! Mój zachwyt po prostu nie ma granic! Obsługa urządzenia wbrew pozorom jest niezwykle prosta, a ja w końcu nie muszę się martwić, że coś przypali się lub wykipi. Jednym zdaniem wspaniałe urządzenie dla każdej, takiej jak ja, zabieganej pani domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się właśnie to podoba , że potrawy jest równomiernie nagrzana, a nie jak w co po niektórych sprzętach, że na dole wrzątek, a góra pół chłodna co najmniej. Kiedy używałam do gotowania takiego garnka z pokrywką coś ala szybkowar, ale starcook jest o niebo prostszy w obsłudze i zdecydowanie szybciej "załapuje" się wszystkie sposoby szykowania potraw. I ten łosoś jaki z niego wychodzi - poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam powyższe opinie. Mam urządzenia od roku, jest niezastąpione. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa w Starcook na parze robia u nas furorę + miesko albo ryba. Pyszny i zdrowy posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa od starcook, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.plThermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre urządzenie sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCHAB FASZEROWANY ŚLIWKĄ SKŁADNIKI: • 1 kg schabu bez kości • 250 g śliwek suszonych Marynata: • przyprawy do smaku: sól, pieprz, papryka słodka, vegeta • olej SPRZĘT: brytfanna TEMPERATURA: 200°C - 125°C CZAS: ok. 20 minut PRZYGOTOWANIE:Schab umyć, osuszyć i nakłuć przez środek długim, ostrym nożem. Do otworuwłożyć śliwki na całej długości mięsa. Wszystkie składniki marynatywymieszać, natrzeć nią mięso i wstawić do lodówki na kilka godzin. Rozgrzaćurządzenie z brytfanną do 200°C brytfannę nasmarować olejem.Obsmażyć mięso z każdej strony, zmniejszyć temperaturę do 125°C .Podlać wodą i dusić ok. 20 minut. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starcook w mojej kuchni to oszczędność czasu i zdrowe jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za 800 euro oczywiście + osprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix lepszy!!! Mam thermomixa od 1,5 roku, używam go bardzo często, w zasadzie codziennie, a czasami np. w weekendy - kilka razy dziennie. Jak do tej pory urządzenie jest całkowicie niezawodne. A robię różne rzeczy - łącznie z mieleniem ziarna na chleb czy ciągłym przygotowywaniem ciasta drożdżowego albo "kręceniem" zamrożonej śmietany na lody. Przy tak częstym używaniu, nie zdarzyło się nawet żeby pojawił się jakiś dziwny komunikat na wyświetlaczu czy coś w tym rodzaju, a tego się chyba spodziewałam - w końcu to elektronika, która lubi płatać figle. Najmniej korzystam z varomy, bo jakoś nie gustuję w daniach przygotowywanych na parze, ale zastrzeżeń do jej funkcjonalności tez nie mam. W ogóle to nie umiem już żyć bez thermomixa, chociaż i ja byłam sceptycznie nastawiona na początku - na prezentacji zjawiłam się przez przypadek, zupełnie nie planując tego typu zakupu do domu. Polecam gorąco. Zajmuję się teraz też dystrybucją, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt biuro@leckerpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam to urządzenie miesiąc temu. Pan bardzo uprzejmy, kulturalny, sama prezentacja bardzo fajna i przyjemna - jedzenie pyszne i gdyby nie remont łazienki, to byśmy z mężem sprawili sobie starcooka. poleciłam kilkanaście osób, z czego ku mojemu zaskoczeniu umówiło się aż 5 osób, z czego dwie zakupiły - moja siostra i koleżanka z pracy. Obie są bardzo zadowolone, koleżanka przynosi do pracy naleśniczki które jak mówi smaży bez tłuszczu w 15 sekund i pyszne filety z kurczaka w panierce (w czas 3 minuty wierzę bo Pan na spotkaniu robił tyle samo). U siostry byłam w ostatni weekend na obiedzie i poczęstowała nas roladami śląskimi, które piekła w 35 minut, kruchutkie tak że aż ciężko było uwierzyć że to wołowe mięso. Cieszę się że dałam się namówić na prezentacje, bo nie dość że koleżanka i siostra zadowolone z zakupu, to jeszcze dostałam fajny mikser ręczny za 4 o***te spotkania :) polecam wszystkim i pozdrawiam, Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarlotka wg.przepisu STARCOOK wychodzi perfekcyjnie!!!! Wszyscy się zajadali a ja nie marnowałam czasu przy garach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne urządzenia!!!! Polecam każdemu , amatorowi i zagorzałemu kucharzowi! Skraca czas o co najmniej połowę i sprawia,że gotowanie przynosi frajdę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudne urządzenie! Zresztą uwielbiam gotować dla mojej rodziny a STARCOOK sprawia, że mogę robic to krócej i smaczniej! Mięsa wychodzą znakomite!!! Pasztety - rewelacja! Polecam wszystkim lubiącym smacznie jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej . Ktoś pytał co z gwarancją? Firma daje 10 lat gwarancji na urządzenie- tak więc o czymś to świadczy! Sama sprawdziłam... kontakt z firma jest ZAWSZE! Moim zdaniem pracują tam b.kompetentni pracownicy, ostatnio jakaś miła pani podawała mi przepis na sernik rosa :) Ps. Był pyszny :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Fajny sprzęt ten Starcook Tylko gdzie można kupić taniej ? Może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze że jest ten StarCook, mam od kilku dni i jestem zachwycona. Dziękuję firmie PREMIUM, że sprzedaje takie cudowne urządzenie. ;-). Mój 5 letni Andrzejek nawet przestał jeść obiadki w przedszkolu, a pani wychowawczyni powiedział, że "nie będę jadł bo wy nie macie tego cudownego urządzenia". Życzę samych zadowolonych klientów i pozdrawiam wszystkich: Właściciela, pracowników, współpracowników firmy i ich rodziny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naprawdę jaja :-) Oni to sami sobie piszą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się koniecznie skontaktować z Tą Firmą i kupić to cudowne urządzenie. Jaka ja będę szczęśliwa jak już będę mogła mieć tego StarCook-a i przygotowywać w Nim zdrowe posiłki dla mojej rodziny. Chyba już większe szczęście nie może mnie w życiu spotkać. Wiem! Kupię także mojej mamusi Go. Moja siostra i brat też Go muszą nieć. Chyba na ścianie sobie napiszę nawet StarCook. Dziękuję że jesteś StarCook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to cudownie ujęłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to cudownie ujęłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to cudownie ujęłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×