Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
szmatyn to jest turbo debil i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;05 ustawa jeszcze nie weszła była dezinformacja przy niej ,wiec nie sraj ogniem jak ci co ludzi na ulice wyprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Odpowiedź michnikowszczyzny, na argumenty rzeczowe, to pomawianie przeciwników o choroby psychiczne, tzw. oszołomstwo, głupotę, niedojrzałość. Ja nigdy nie przeczytałem rzetelnej polemiki środowiska szeroko rozumianego establishmentu III RP z "Michnikowszczyzną" Ziemkiewicza. Zawsze padają oskarżenia o liczne kompleksy, sugestia choroby psychicznej, oszołomstwo itp. Nie ma takiej polemiki, bo jej autor musiałby odnieść się do rzeczowych i udokumentowanych zarzutów. Tak samo tutaj. Sowiecki model "schizofrenii bezobjawowej", to najlepsze co mają kodziarze. Dlatego padały te "kurduple", "chorzy z nienawiści", "ciemnogród", "sekta smoleńska", bo rzetelnej polemiki, podjąć michnikowszczyzna nie chce. Kto chce, może sobie posłuchać wypowiedzi, ludzi odległych od PiS, którzy wcale nie prowadzą narracji PO/N./KOD/GW, tak zapiekłej i oderwanej od faktów i nie mam na myśli tylko ostatniej sprawy TK, ale całą historię III RP. Pierwszy z brzegu Paweł Śpiewak. Proszę sobie poczytać, posłuchać, co mówi o III RP. Co mówi o sporze o TK profesor Kik. Nawet Czarzasty :D PO i spółka próbują zrobić wrażenie, jak zwykle, że są ci normalni, europejscy, nowocześni i to są oczywiście oni sami, karmieni GW i są ci oszołomieni, ciemni, co niczego nie pojmują i przewodzi im nienawistny kurd**el :D Kto się na to złapał, ten już będzie łykał każde popsute danie z uśmiechem. Ta "analiza sytuacji", to po prostu wulgarne epitety, polane retoryką a la europejska nowomowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;05 a w obecnej sytuacji na kogo stawiać ?pis nie jest doskonały ale tyko pis został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
gość dziś dziś nie stawiaj wszystkich kart na PiS, akurat sporo w tej partii totalitarnych komunistów niczym specyficznym nie różniących się od Platfusów. x Wygrać wojnę może tylko silna armia, pod silnym i świadomym przywództwem. W tej chwili (pewnie i za lat 4 i 8) nie ma innej takie drużyny, jak PiS. Ma on swoje wady liczne, ale ma też zalety, ze jest tam wielu uczciwych patriotów, na czele z Kaczyńskim. Nie wiem kogo masz na myśli? Piotrowicza? Oceniam go jako sprawnego żołnierza, który poszedł służyć dzielnie i lojalnie. Tacy są potrzebni. Nie ma tam typów a la Cimoszewicz, Frasyniuk (przy uznaniu dla jego przeszłości), całego tego nabzdyczonego towarzystwa z Unii Wolności. Tam takich ludzi nie ma. Są co najwyżej dworacy. x Ustawa zakazująca obrotem ziemią rolną mówi sama za siebie. x Nie jestem znawcą. Powiem co wiem. Konieczność kontroli obrotu ziemią to oczywista oczywistość. Pytanie jest o konkretne rozwiązania. Ale gdy widzę, na demonstracji PSL, to od razu podejrzewam osobiste interesy tej pseudoludowej partii. Poczekam i zobaczę. Z pewnością, nie dam się wkręcić w gnojenie PiSu, bo robią, lub zaczynają robić rzeczy, które powinny być skończone w latach 90 jak odebranie przywilejów ubecji. Na razie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem Polski powojennej jest brak elit z prawdziwego zdarzenia. Obecne pseudoelity dryfujące na tzw salonach to w rzeczywistości potomkowie przedwojennnych kryminalistów masowo wcielanych do PZPR na zasadzie "bierny ale wierny". Ceniony historyk Leszek Żebrowski poddał dokładnej analizie pochodzenie władzy w PRL oraz III RP https://youtu.be/oNyJa0mt7Qs Naprawdę warto wysłuchać wykładów Pana Leszka żeby dostrzec w jakiej rzeczywistości przyszło nam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Władza państwowa sprawnie manipuluje umysłami ludzi już od najmłodszych lat zaczynając w szkołach podstawowych ucząc młodych ludzi że naród to państwo a państwo to naród. Niestety ale aparat państwowy jest organizacją przestępczą i w jej interesie leży maksymalne zniewalanie obywateli poprzez ustawodawstwo. Patriotyzm do kraju jest całkiem czymś innym niż wiara w państwo jako organizacje częstokroć jawnie sprzeczną z interesem jednostek i działającą przeważnie na ich niekorzyść ponieważ rozrost aparatu biurokratycznego powoduje coraz liczniejsze akty sabotażu i jawnego grabienia podatników z powodu kosztów utrzymania organizacji. Jesteśmy skazani na państwa jednak można ograniczać ich popęd do jawnego wtrącania się w każdy aspekt ludzkiej działalności. I tu rolą ograniczania apetytów władzy są wybory i dokładna analiza programów partyjnych zamiast bezrefleksyjne podążanie za tłumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO sie okazało partią oszustów Nowoczesna nieudaczników bez wizji i programu PSL układy i stołki przekręty Kukiz15 słaby chciał by zjeść ciastko i mieć ciastko inne sie nie liczą ,więc co zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Nie mam czasu na dyskusje. Napiszę tylko, że wybiera się z tego co jest, nie z tego, co by nam się tak bardzo podobało. Jest PiS. Przed wyborami jak zwykle prężył się Korwin i było jak zwykle. narodowcy podobnie. Naprawdę jest PiS, trochę narodowców, libertarian (nie piszę liberałów, bo to się u nas, niestety kojarzy z Lewandowskim i Tuskiem :D), różnej maśc***aństwowców i jest antypis w kilku odcieniach. Nie narzekałbym, bo to jednak oddaje w jakiś sposób przekonania/mniemania narodu. Tak po prostu jest. Było tak, że katolicy po mszy, wybrali dwa razy Kwaśniewskiego. Paradoks, sprzeczność sama w sobie, ale tak było. I to też była prawda o Polakach, których tak wychowano, że stosują sprawnie i chętnie dwójmyślenie. Ale to się zmienia. Jest jakaś szansa. Nie można się łudzić, że tera pojawi się ktoś lepszy od PiSu i lepiej zorganizowany. Nie pojawi się. Być może pojawi się taki ruch, za lat 8? To będą ludzie, którzy wejdą na teren, gdzie PiS właśnie skuł stare fundamenty i byłoby dobrze, żeby młodzi patrioci, wylewali już nowe. PiS, ja tak to widzę, ma przede wszystkim za zadanie skuć stare fundamenty i usunąć cały ten śmietnik. To jest praca na 8 lat. Niech to robią. Bądźmy krytyczni, ale nie łudźmy się, że można w tej chwili PiS kimkolwiek zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS nie wybierali tylko katolicy ,propaganda robi swoje, kto ma troche woli i posłucha i poczyta wiecej niz w ogólno dostepnych mediach to widzi innego Kaczyńskiego Macierewicza a nawet i Pawłowicz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thx84delta tak to trzeba usunąć do gołej gleby wtedy jest szansa że bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
gość dziś PIS nie wybierali tylko katolicy ,propaganda robi swoje, kto ma troche woli i posłucha i poczyta wiecej niz w ogólno dostepnych mediach to widzi innego Kaczyńskiego Macierewicza a nawet i Pawłowiczsmiech.gif x Zgadza się. Sam jestem katolikiem z urodzenia, jakoś tam wychowania i już niewiele więcej. Raczej ze mnie agnostyk i głosowałem na PiS i jestem zadowolony. Nie czuję się oszukany :D Wręcz przeciwnie. Stoję sobie obok Kościoła, ludzie sobie chodzą na msze, ja nie, ale uważam, że dobrze, że chodzą, że rola KK w Polsce jest istotna, dla utrzymania odrębności i suwerenności. Mogę sobie polemizować w sprawie Pana Boga, ale nie będę go zwalczał, bo nie jestem i nie chcę być bolszewikiem, ani palikociarzem. Krzyż jest wrośnięty w polską ziemię i tak ma pozostać. https://www.youtube.com/watch?v=zT4wD6BJya4 Gdy słyszę tę pieśń, to mnie ciarki przechodzą. To jest POLSKOŚĆ, Bóg Honor Ojczyzna, przed którymi odruchowo i chętnie klękam. Wspólnota musi trwać wbrew shatynom, wbrew zdrajcom, wbrew utracie nadziei. Kto by założył, rok temu, że będziemy mieli PAD? I większościowy rząd? Nieskromnie przyznam, że wierzyłem, że się uda :) Byłem na marszu po "wyborach" samorządowych i rozmawiałem z ludźmi. Nastrój był PODŁY. Mówiłem, że uważam, że PiS może wygrać i rządzić skutecznie. Pisałem też tutaj i oczywiście, Shtayn, że Kaczafi przegrał stopięćdziesiątkwadrylionów razy i jest skończony :D I co? Może ten Bóg ma nas w opiece? Może dla Polaka jest jakaś nadzieja? Trzeba wierzyć i mieć oczy szeroko otwarte i myśleć. Bo wiara z rozsądku nie zwalnia! x Nie wiem, ale chyba moje słowa skomentowałeś? Miałem na myśli to, że my, Polacy mamy strasznie zdemolowane umysły i nawet religijność (jaka by nie była) już nas nie chroni przed fatalnymi wyborami. Jesteśmy jednak w jakiejś mierze dziećmi PRLu. Jedni w minimalnym inni, jak Shatyn, składają się z PRLu w całości. Mam sprzątanie :D jak PiS :D 10 kwietnia, gdy będzie ten marsz, będę w Warszawie z moją Panią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko Amerykanie mogą zatrzymać PiS" - Tu chodzi o ład konstytucyjny, a nie partyjność. PiS chce upartyjnić do końca Trybunał. To jest bardzo poważna sprawa. (Kompromis - red.) grozi zawieszeniem konstytucji. To zaczyna się nie opłacać z punktu widzenia państwa. Jeśli eskalacja będzie szła dalej, to mogą nastąpić ekonomiczne konsekwencje. W "Foreign Affairs" jest artykuł, który mówi wyraźnie, że nacisk na Polskę powinien być bardzo silnie uczyniony przez Obamę. Tylko Amerykanie mogą zatrzymać PiS - ocenił Paweł Śpiewak. Profesor krytykował koncepcję polityczną Kaczyńskiego. Zarzucił prezesowi PiS, że jego plan się rozmywa. - To jest bardzo poważna sprawa. Ja nie rozumiem, po co jest ten konflikt konstytucyjny, on jest w ogóle niezrozumiały i nieopłacalny z punktu widzenia PiS i państwa. Poza tym ma wyłącznie negatywne efekty, chyba że Kaczyńskiemu chodzi o wąską grę polityczną, aby rozbić partie polityczne i podzielić społeczeństwo. Ale to jest kalkulacja niezrozumiała - dodał. - To, czego oczekujemy od Kaczyńskiego to prorozwojowego myślenia i to, żeby pamiętał, że Polska jest częścią Europy - skomentował. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się dzieje, to porażka polskiego państwa. Rządzi banda pomyleńców, obłąkanych rządzą zemsty. Wytną wszystkich, posadzą kogo się da, rozwalą gospodarkę, która się jeszcze toczy rozpędem. Co zrobili? Zamienili nie swoich, na swoich nieudaczników, bez wiedzy i doświadczenia. Co dali? 500. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy jednak w jakiejś mierze dziećmi PRLu. Jedni w minimalnym inni, jak Shatyn, składają się z PRLu w całości. X I po co obrażasz Shatyna? Myślisz, że przez to wyjdziesz na mądrzejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn w całości skłąda się z PRLu? Przy jego liberalizmie, poszanowaniu wolności, ogromnej niechęci do narzucania innym swoich pogladów czy wierzeń i z tego powodu zagorzałemu przeciwnikowi PiS, KK itp? Shatyn jest wyraźnie antyPRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zaloguj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Shatyn to dziecko REWIZJONIZMU tzw. komandosów. W tym sensie jest on wytworem PRL, w jakim wytworem PRL jest Michnik i Kuroń (całe to specyficzne środowisko komandosów). Po prostu Michnik i Kuroń, to dzieci skrajnej komunistycznej lewicy, które podryfowały ku lewicy liberalnej (kto zna historię lewicy, marksizmu, komunizmu, ten wie, że to proces naturalny, liberalizacja praktyki i idei, ale trwanie w jej elementarnych założeniach). Ich sprzeciw wobec PZPR to była walka o "socjalizm z ludzką twarzą", czyli jakąś hybrydę, obłaskawionego komunizmu. Potem, gdy w końcu lat 80, jasne było, że żaden socjalizm w wymiarze ekonomicznym, nie może istnieć, przyjęli ideę lewicy liberalnej, dystansującej się od ekonomii marksistowskiej. To był proces, pod wpływem kontaktów z zachodem (lewicą zachodnią obficie karmioną i kreowaną przez sowiecką bezpiekę) i faktów ekonomicznych w bloku sowieckim. Liberalna lewica to jest imitowanie umiłowania wolności, bo choćby "poprawność polityczna", to dorobek liberalnej lewicy, właśnie! Herbert powiedział: "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny. Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował 'socjalizm z ludzką twarzą'. To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem." I o to właśnie chodzi, że POTWÓR POWINIEN MIEĆ TWARZ POTWORA. Lewica liberalna, to jest POTWÓR, którego przedstawia się jako miłego pana filozofa, kochającego ludzkość. Prawie jak Bauman :D Twarzą liberalizmu jest morda ubeka Baumana. Takie są korzenie tych ludzi, bez względu na to, czy Michnik Adam, to nie Michnik Stefan. Drzewo, zatrute TO SAMO. Nie wrócę aż pod wieczór, jeśli w ogóle, bo jednak czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn składa sie nie tylko z prl jego zangazowanie zaczyna sięgac juz korei pł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx84delta napisał...xStoję sobie obok Kościoła, ludzie sobie chodzą na msze, ja nie, ale uważam, że dobrze, że chodzą, że rola KK w Polsce jest istotna, dla utrzymania odrębności i suwerenności. Mogę sobie polemizować w sprawie Pana Boga, ale nie będę go zwalczał, bo nie jestem i nie chcę być bolszewikiem, ani palikociarzem. Krzyż jest wrośnięty w polską ziemię i tak ma pozostać. https://www.youtube.com/watch?v=zT4wD6BJya4 Gdy słyszę tę pieśń, to mnie ciarki przechodzą. To jest POLSKOŚĆ, Bóg Honor Ojczyzna, przed którymi odruchowo i chętnie klękam. Wspólnota musi trwać wbrew shatynom, wbrew zdrajcom, wbrew utracie nadziei. xxI już wiadomo skad głupoty wypisywane przez tego osobnika..Nie potrafiąc mnie zaatakowac merytorycznie usiłuje obrazić.A podstawa takiej postawy jest to co zacytowałem, co określa jednoznacznie, że człowiek ów ma kompletnie pomylone pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarzą liberalizmu jest morda ubeka Baumana.xxLiberalizm istniał już wtedy kiedy ubeka Baumana nawet nie było w planach.A sam Bauman współpracujac z komuszymi bandytami był przeciwko wolności czyli również przeciwko liberalizmowi.Neokomuchy takie jak thx84delta nienawidza liberalizmu bo wolność jest dla nich czymś złym czymś co się nie miesci w ich niedużych główkach.Przerażenie ogrania takich, że ludzie mogą sami o sobie zdecydowac, że np kobieta może zdecydowac sie na aborcję a ktoś inny być przeciwko kk.Że ludzie mogą powiedzieć swobodnie to co myślą i zrobić co chcą oczywiscie wszystko w ramach prawa.A więc wg takich i owakich prawo należy olewać jak to czyni Jarosław K. i jego przydupasy.Liberalizm jest zły bo ma byc tak jak oni chcą i ludzie mają myśleć tak jak oni myślą.Każde inne myślenie czy czynienie jest wymierzone, wg nich, w Polskę, kk itp, itd.A więc liberalizm, wolność należy zwalczać "siłom i godnościom osobistom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jesteśmy jednak w jakiejś mierze dziećmi PRLu. Jedni w minimalnym inni, jak Shatyn, składają się z PRLu w całości. XI po co obrażasz Shatyna? Myślisz, że przez to wyjdziesz na mądrzejszego?xgość dziś Shatyn w całości skłąda się z PRLu?Przy jego liberalizmie, poszanowaniu wolności, ogromnej niechęci do narzucania innym swoich pogladów czy wierzeń i z tego powodu zagorzałemu przeciwnikowi PiS, KK itp?Shatyn jest wyraźnie antyPRL.xxPróżne tłumaczenie, próżny trud.On nie jest w stanie tego zrozumieć. To jest u niego poza sferą postrzegania rzeczywistości. Rzecz niezrozumiała którą tłumaczy sobie (i jemu podobni) w przedziwny sposób.Np opowiadajac o liberalizmie i łącząc go z komunizmem (socjalizmem itp) mimo, że to są rzeczy stojące na przeciwnych biegunach.Zakres pojmowania u takich ludzi jest mocno ograniczony a podstawa ich "myślenia" są słowa Jarosława K. i podobnym jemu opętańcom pisiowo moherowo katolskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx84delta dziś gość wczoraj thx84delta dziś xJak to dobrze, że czasami ktoś napisze taki post jak ten usmiech.gifxRzadko, bo właściwie nie ma sensu pisać do Shatyna. Można pisać o nim, jako o zjawisku. Nawet trzeba, bo trzeba znać rozmiar choroby i jej cechy, by ją skutecznie zwalczyć. xxDla tego thx84delta dyskusja ze mna jest zbędna.Dlaczego?Bo potrafię jego "argumenty" i kalumnie "rozwalić" w parę minut posługując sie faktami.I dlatego ten osobnik tak ucieka jak tylko się pojawię bo dokładnie o tym wie.Wystarczy, ze zadam mu JEDNO pytanie dotyczące tego co sam napisał i już okazuje się, ze facet nie ma nic do powiedzenia...:DZreszta sam mota się a przykłądem jest np to:x"Rzadko, bo właściwie nie ma sensu pisać do Shatyna. Można pisać o nim, jako o zjawisku. Nawet trzeba, bo trzeba znać rozmiar choroby i jej cechy, by ją skutecznie zwalczyć. "xxI niedługo po tym pisze...x"Ja nigdy nie przeczytałem rzetelnej polemiki środowiska szeroko rozumianego establishmentu III RP z "Michnikowszczyzną" Ziemkiewicza. Zawsze padają oskarżenia o liczne kompleksy, sugestia choroby psychicznej, oszołomstwo itp. "xxCzyli jak widac pisze o... Sobie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof. Śpiewak na którego się ów osobnik powołuje na temat tego co sie dzieje powiedział:x"Tylko Amerykanie mogą zatrzymać PiS" - Tu chodzi o ład konstytucyjny, a nie partyjność. PiS chce upartyjnić do końca Trybunał. To jest bardzo poważna sprawa. (Kompromis - red.) grozi zawieszeniem konstytucji. To zaczyna się nie opłacać z punktu widzenia państwa. Jeśli eskalacja będzie szła dalej, to mogą nastąpić ekonomiczne konsekwencje. W "Foreign Affairs" jest artykuł, który mówi wyraźnie, że nacisk na Polskę powinien być bardzo silnie uczyniony przez Obamę. Tylko Amerykanie mogą zatrzymać PiS - ocenił Paweł Śpiewak."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze się ze Śpiewakiem zgadzam.W tej chwili tylko Amerykanie mogą zatrzymac to co sie w Polsce dzieje.Czyli łamanie prawa przez najwyższe urzędy państwowe.Jest jeszcze nadzieja we władzach UE ale... Oni mogą nie mieć tyle siły.Obama już pokazał miejsce dla pana niestety prezydenta, odwołując spotkanie z nim, mimo usilnych starań polskiej a w zasadzie pisiowskiej administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sondaż TNS dla "Wyborczej". Miażdżąca większość badanych Polaków deklaruje, że chce państwa prawa.Politycy zawsze muszą przestrzegać prawa, nawet wtedy, gdy jest ono sprzeczne z ich poczuciem sprawiedliwości - tak uważa 79 proc. badanych. Tyle samo co trzy miesiące temu. Wiara Polaków w praworządność nie słabnie, a wśród wyborców PiS jest ciut-ciut silniejsza.xAnkieterzy TNS pytali Polaków w ostatni wtorek i środę. To był gorący czas polityczny. Trzy dni wcześniej w Warszawie ponad 50 tys. Polaków było na marszu KOD i opozycji. Bronili konstytucji.xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19789971,prawo-to-prawo-a-nie-pis.html#ixzz43Nx2ypm3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Uchwałę podjęli sędziowie Sądu Apelacyjnego w Katowicach 2. Proszą w niej o wykonanie ciążącego na premier Szydło obowiązku 3. Przypominają, że Prezes Rady Ministrów musi ogłosić wyrok "niezwłocznie"xSędziowie wyjaśniają, że uchwałę podjęto "w trosce o konstytucyjny porządek prawny Rzeczypospolitej Polskiej, wobec działań prowadzących do marginalizacji ustrojowej roli Trybunału Konstytucyjnego, w tym zapowiadanej przez Prezesa Rady Ministrów odmowy opublikowania wydanego przez ten Trybunał w dniu 9 marca 2016 roku".xJak czytamy w katowickiej "Gazecie Wyborczej", sędziowie proszą w uchwale premier Beatę Szydło o wykonanie ciążącego na niej obowiązku i opublikowanie orzeczenia. Przypominają, że zgodnie z przepisami w sprawie ogłaszania aktów normatywnych i niektórych aktów prawnych rola Prezesa Rady Ministrów jest czysto techniczna i jest on zobowiązany ogłosić wyrok TK "niezwłocznie".x"Zebranie Sędziów Sądu Apelacyjnego w Katowicach zwraca uwagę, że sprzeczne z porządkiem prawnym byłoby akceptowanie tego, że na skutek zaniechań organu władzy wykonawczej, polegających na odmowie opublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego, wyrok ów miałby nie odnieść przewidzianego prawem skutku. Z tej przyczyny Zebranie uważa za konieczne wskazać, że mimo braku formalnej publikacji wyroku jego moc obowiązująca winna być powszechnie uznawana tak przez sądy, jak i przez inne instytucje stosujące prawo" - napisali sędziowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad połowa ankietowanych nie chce, by monument upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej stanął pod Pałacem Prezydenckim - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "SuperExpressu".xNa pytanie "Czy przed Pałacem Prezydenckim powinien stanąć pomnik smoleński?", 65 proc. ankietowanych odpowiedziało "nie". Za umiejscowieniem pomnika w pobliżu siedziby prezydenta jest 17 proc. ankietowanych. x18 proc. wskazało na odpowiedź "nie wiem".xSondaż dla "SE" został przeprowadzony w dniach 11-14 marca na próbie 1043 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z uczestniczek spotkania z min. Antonim Macierewiczem w szkole ojca Rydzyka zapytała o broń elektromagnetyczną, która jest testowana na Polakach. Macierewicz odpowiedział, że sprawa jest mu znana. Wie o przypadkach w Zachodniopomorskiem, w Legnicy i na Dolnym Śląsku. Oznajmił, że w ciągu pół roku dowiemy się czegoś więcej, bo sprawa jest badana.Według teorii spiskowych ("Dziennik Zachodni") broń elektromagnetyczna dzięki ultradźwiękom dostarcza do mózgu słowa, które człowiek może uznać za swoje własne myśli.xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,19784275,to-nie-ja.html#ixzz43NyNpwUPxxCzyżby jakiś kompletny oszołom i idiota skierował ową broń w głowę Antoniego M. i z tego wynikają durnoty wypływające z jego ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×