Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Nie wiem czy to są kłamstwa. Dla jednych nie znających się to niszczenie wraku a dla innych przygotowanie do transportu.xxDodam, że fachowiec bez problemu odróżni przecięcie piła czy nożycami od zniszczeń spowodowanych wypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jednak w tym, że według GUS mieliśmy wtedy do czynienia z półroczną recesją. Na przełomie 2012 i 2013 r. PKB Polski malało. Statystycy dopiero po trzech latach zrewidowali swoje dane. „Rewizja danych wyrównanych sezonowo dotyczących IV kw. 2012 r. i I kw. 2013 r. związana jest przede wszystkim z procedurą wyrównania sezonowego. Dołączenie do szeregu nowych danych zawsze powoduje konieczność ponownego przeprowadzenia analizy sezonowości dla całego szeregu. Analiza taka może powodować rewizję oszacowań efektów sezonowych dla przeszłych okresów” X Masz półdebilu swoja zielona wyspę k****. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko lemingi pozbawione zdolności samodzielnego myślenia ja autor wątku Shatyni ogłupione przez Michnika i TVN uwierzyły w te bajeczkę o zielonej wyspie. Normalni Polacy widzieli, że to ściema.Shatyn wpisz sobie w google "kłamstwo zielonej wyspy Tuska" to ci wyswietli prawde o PKB w tamtych czasach kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półdebil w to nie uwierzy.Z tym, że nie ma tam nic na temat recesji a jest jedynie o maleniu PKB.I słusznie, ze w to nikt nie uwierzy. To bredzenie tych z niezależnej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale tylko DURNIE WIERZYLI, w tę jego ZIELONĄ WYSPĘ. Ja w REALU robiłem opłaty (lokal, światło, gaz, woda, itd.), kupowałem paliwo na dojazdy do pracy, żywiłem i ubierałem, itd.,itp.- NIC NIE WYGLĄDAŁO NA ZIELONO !. Dziwiłem się tylko, kto dawał tytuły naukowe i za czyje pieniądze DURNIOM, którzy propagowali te "zielone ideały". Tak pozostało do dzisiaj, a obecnie już wychodzą zbutwiałe "zielone przekwity", albo długi w "zielonych". W każdym bądź razie jest zielono, sale nie dla społeczeństwa - chyba, że dla PO-skomuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nie ma zadnych danych tylko opowiadania oszołomów. żadnych danych, żadnych faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn prawda w oczy kole co? :DLepiej p******ic za Michnikiem o zielonej wyspie.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn prawda w oczy kole co? smiech.gif Lepiej p******ic za Michnikiem o zielonej wyspie.xxNie może "koleć" żadna prawda bo nie widze, żadnych danych gusowskich na ten temat.Ale zapewne dasz link do tych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kolodko to tez oszolom? xxTego nie wiem ale tam też nie ma nic z GUSu... Tylko gadanie... Jak o zamachu pod Smoleńskiem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć bo mam mebel do przetransportowania.Witrynka.Myślałem rozebrać delikatnie za szczególnym uwzględnieniem szkła.Ale teraz wiem,że potrzebny mi łom i najlepiej coś w rodzaju kilofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tam nie ma zadnych danych tylko opowiadania oszołomów. żadnych danych, żadnych faktówxxO tym mówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobrze wiedzieć bo mam mebel do przetransportowania.Witrynka.Myślałem rozebrać delikatnie za szczególnym uwzględnieniem szkła.Ale teraz wiem,że potrzebny mi łom i najlepiej coś w rodzaju kilofa.xxJak chcesz oceniać skalę zniszczeń to użyj łom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie sam debilu nieuleczalny :d spadam na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich danych. Nie istnieją. Recesję się oblicza, określa na podstawie danych GUS r/r.I w żadnym roku Polska nie miała recesji r/r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak? Bede te dane roczne GUS czy nie?Czy jak zwykle nakłamałeś a złapany na kłamstwie uciekasz próbując wczesniej obrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką skalę zniszczeń?To przecież przygotowanie do transportu według instrukcji filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane kwartalne służą do bieżącego monitorowania stanu gospodarki czy kondycji firmy, ale głównym wskaźnikiem obrazującym kondycję gospodarki czy przedsiębiorstwa będzie zawsze wynik roczny. Dane kwartalne zawsze są bowiem obarczone błędem sezonowości. Taka Grecja z pewnością ma lepszy wzrost PKB w miesiącach letnich, kiedy plaże roją się od turystów, a koncern Apple najlepsze wyniki odnotowuje przed Bożym Narodzeniem, kiedy ludzi ogarnia zakupowe szaleństwo. Dopiero dane roczne o PKB czy zysku pozwalają miarodajnie ocenić jak rozwijał się kraj czy firma.xA tu nic się nie zmieniło – i w 2012, i w 2013 r. polski PKB rósł – odpowiednio o 1,6 proc. oraz 1,3 proc. (przed rewizją było to 1,8 i 1,7 proc.). Nie ma zatem co gumkować zdjęć z premierem Tuskiem z wielką mapą Europy za plecami, gdzie na czerwonym oceanie krajów w recesji widać było Polskę na zielono. Skorygować można jedynie wielkość wzrostu PKB za 2013 r. – z 1,7 proc., które widać na mapie, do 1,3 proc. – co wynika ze zrewidowanych obliczeń GUS.xxTo oczywista oczywistość, cytując klasyka a omamista z wawciulem jak zwykle wyszli na to co zwykle czyli na idiotów patentowanych...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jaką skalę zniszczeń?To przecież przygotowanie do transportu według instrukcji filmowej.xxPrzygotowanie do transportu elementów zniszczonych podczas katastrofy.A twoja witrynka miała wcześniej katastrofę która ją kompletnie zniszczyła?Znowu ci się nie udała prowokacja i manipulacja a ty sam wyszedłeś na to co zwykle...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona przybyła na ratunek Myrkowi po jego kolejnej kompromitacji.Oczywiście ratunek polega na próbie obrażenia mnie....:DJak to u prymitywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ten bzdeciarz jedynie by uwierzyl w brak zielonej wyspy,gdyby mu zus rente przestal wyplacac smiech.gif szkoda zachodu orange na "dyskusje" z tym opetancem xxTo dla mnie byłoby wydarzenie, szczególnie dlatego, że nigdy nie zaczął...I wg otulonej (chyba w żalu po rozumie) taki co ma rację i pisze oraz mówi prawde, jest "opetancem"...Można i w ten sposób robić z siebie idiotkę ale... Po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;11Dziadu to tylko tobie się tak wydaje żyj iluzją że ktoś jest durniem i będzie myślał jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Myro jest teraz w pracy,w przeciwienstwie do ciebie nierobie. xxMyro w pracy i pisze na kafe?Śmieciarze mają dostęp do netu?A ja już dawno skończyłem prace. Przynajmniej na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołano nas chociaż byliśmy wysoko oceniani. To dzięki nam "Przegląd Sejmowy" stał się jednym z najwartościowszych czasopism prawniczych w Polsce - mówi prof. Zbigniew Witkowski, konstytucjonalista z Uniwersytetu w Toruniu. Redakcję pisma naukowego odwołał szef Kancelarii Sejmu. Zasiadali w niej sędziowie TK, którzy w grudniu upominali się, by PiS przestrzegał konstytucji.xCałość: http://tnij.org/xft55km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś tak skonczyles prace w zawodzie wklejkowicza smiech.giflapka.gif ))) pajacu nieustajacy xxTo wg ciebie istnieje taki zawód? No no... Zapewne w twoim omamie...Bo w rzeczywistości nie istnieje.A w jakim zawodzie skończyłem pracę to moja prywatna sprawa i tobie knocie nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar pyta panią prezes Rządowego Centrum Legislacji o przyczyny nieopublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca. Chodzi o wyrok ws. nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS. x"Mając na uwadze fundamentalne znaczenie ustrojowe wyroku (...), zwracam się do pani prezes z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji na temat przyczyny nieopublikowania do chwili obecnej wskazanego wyroku TK w Dzienniku Ustaw, w szczególności zaś proszę o wskazanie podstawy normatywnej odmowy publikacji tego wyroku" - czytamy w liście Bodnara do prezes RCL, Jolanty Rusiniak.x"Wyrok powinien być ogłoszony niezwłocznie" RPO napisał, że stosownie do art. 190 ust. 2 konstytucji, orzeczenia TK podlegają niezwłocznemu ogłoszeniu w organie urzędowym. Podobny wniosek płynie z ustawy z 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych, z której wynika, że ogłoszenie aktu normatywnego w dzienniku urzędowym jest obowiązkowe. x"Na organie wydającym dziennik urzędowy spoczywa więc prawny obowiązek ogłoszenia aktu normatywnego, w tym także orzeczenia TK" - dodał Bodnar. "Zgodnie z powyższym, wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie o sygn. akt K 47/15 powinien zostać niezwłocznie ogłoszony w Dzienniku Ustaw" - dodał RPO. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś takim nic nie znaczącym knotem ze świeczki. Czyli takie nic a właściwie "NIC".Idź. Pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×