Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
in vitro to leczenie bezpłodności. nie k***o debilu nie jest to leczenie bezplodnosci jest to sztuczne zaplodnienie niedouczona k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś zdecydowanie u pedalow moze nastapic poczecie z in vitroxxGdybys wiedział o czym piszesz to wiedziałbyś, że z nasienia jednego z tych "pedałów" i komórki jajowej kobiety która zgodziłaby się na taki zabieg, może powstać płód a potem dziecko.To taka podstawowa wiedza a jednak jak widac niedostępna dla twojej górnej wypustki zwanej u innych głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tutejsza wyrocznią wiedzy a pisze tylko na te tematy na których się znam. x czyli na niczym sie nie znasz i p********z sobie bo lubisz byc gwiazda na swoim 138312913 topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys wiedział o czym piszesz to wiedziałbyś, że z nasienia jednego z tych "pedałów" i komórki jajowej kobiety która zgodziłaby się na taki zabieg, może powstać płód a potem dziecko. To taka podstawowa wiedza a jednak jak widac niedostępna dla twojej górnej wypustki zwanej u innych głową. x czyli jednak do tej pary pedalow potrzeba jednak kobiety dodatkowo zeby nastapilo zaplodnienie prawda zlamasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś in vitro to leczenie bezpłodności.nie k***o debilu nie jest to leczenie bezplodnosci jest to sztuczne zaplodnienie niedouczona k***oxxJak widac argumenty już dawno ci się skonczyły.A prawda jest taka, że in vitro to leczenie bezpłodności.Takim samym leczeniem jest np podawanie insuliny cukrzykowi.A insulina nie wylecza cukrzyka ale jednak powoduje możliwości normalnego funkcjonowania czyli w przybliżeniu podobnie jak w wypadku in vitro, matołku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak to nazywajmy sprawy po imieniu a nie pierdolmy jak te lewackie scierwa dookola co gowno wiedza i na niczym sie nie znaja procz pierdolenia herezji gorszych niz zacofany katolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa leczenie objawowe, a więc nie likwiduje przyczyn , ale likwiduje skutki. ale taka wawcia spod bramy skąd ma to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak do tej pary pedalow potrzeba jednak kobiety dodatkowo zeby nastapilo zaplodnienie prawda zlamasie ??xxNie jestem złamasem ale rozumiem twoje podniecenie.Tak. Potrzeba.I nie podniecaj się tak bardzo bo ci żyła pierdaknie i będzie po twojej ostatniej szarej komórce...A szkoda by było bo wnosisz tutaj sporo radości i śmiechu z durnot które wygłaszasz czy z "imponowania" innym swoim brakiem intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli konczac dyskusja nie ma z toba zadnego sensu lewacki oszolomie bo ty jestes oderwany od rzeczywistosci bardziej niz moja 92 letnia sasiadka co w kolko n*******la sie radiem maryja :D juz ona ma wiecej klepek w swojej glowie od ciebie ty bys najchetniej kazdemu o******al takis to niby dobry czlowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak to nazywajmy sprawy po imieniu x dlatego ja cię nazywam psy cho lem i łajdakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To się nazywa leczenie objawowe, a więc nie likwiduje przyczyn , ale likwiduje skutki. ale taka wawcia spod bramy skąd ma to wiedzieć?xxOna czyli wawcia nic nie wie oprócz sposbów na otwarcie taniego "wina" w bramie.No moze jeszcze wie jak obić twarz komuś mądrzejszemu od siebie czyli zdecydowanej większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa leczenie objawowe, a więc nie likwiduje przyczyn , ale likwiduje skutki. ale taka wawcia spod bramy skąd ma to wiedzieć? x ale o czym ty bredzisz? po zaplodnieniu in vitro jak chcesz miec kolejne dziecko to co bedziesz musial znowu zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak durniu wawcia dostajesz leki na powstrzymanie rozwoju AIDS to też jest leczenie objawowe , ale co ty durniu nachlany piwem spod budki smródki możesz z tego rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jesli tak to nazywajmy sprawy po imieniu xdlatego ja cię nazywam psy cho lem i łajdakiemxxNazywasz mnie tak ale jak spytać o powody i uzasadnienia to nie wiesz dlaczego.A więc to nie spełnia definicji o której wspominałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda by było bo wnosisz tutaj sporo radości i śmiechu z durnot które wygłaszasz czy z "imponowania" innym swoim brakiem intelektu. x to raczej skieruj do siebie lewacki oszolomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tak wawcię nazywam a nie ciebie shatyn, ciebie nazwałabym inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesli tak to nazywajmy sprawy po imieniu x dlatego ja cię nazywam psy cho lem i łajdakiem x x Nazywasz mnie tak ale jak spytać o powody i uzasadnienia to nie wiesz dlaczego. A więc to nie spełnia definicji o której wspominałeś. x ALE TO AKURAT BYLO DO MNIE BARANIE ZACOFANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym ty bredzisz? po zaplodnieniu in vitro jak chcesz miec kolejne dziecko to co bedziesz musial znowu zrobic ??xxOczywiście chociaż nie zawsze.Podobnie jak i cukrzyków. Zeby osiągnąć prawidłową ilosć cukru we krwi to musi sobie wstrzyknąc nową porcję insuliny.To tak jak np w sprawie bólu głowy czyli u ciebie naperdalania górnej wypuski.Musisz wziąć coś przeciw bólowego a jak następny raz zacznie bileć to musisz wziąć następną tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej skieruj do siebie lewacki oszolomie xxNiestey nie mogę. Dlaczego?Bonie wygłaszam żadnych durnot czego dowodem jest brak uzasadnienia jeśli kogoś zapytam dlaczego tak okresla to co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porownywanie leczenia z cukrzyka i baby sztucznie zaplodnionej,chryste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak durniu wawcia dostajesz leki na powstrzymanie rozwoju AIDS to też jest leczenie objawowe , ale co ty durniu nachlany piwem spod budki smródki możesz z tego rozumieć?xxNiestety panienka wawcia nie jest w stanie niczego zrozumieć co wykracza poza opróżnienie butelki "wina" w bramie z kolegamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesral sie topik mozna isc na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś porownywanie leczenia z cukrzyka i baby sztucznie zaplodnionej,chrystexxBo to dokładnie ten sam sposób leczenia. Czyli objawowy jak tu ktoś przytomnie dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak durniu wawcia dostajesz leki na powstrzymanie rozwoju AIDS to też jest leczenie objawowe , ale co ty durniu nachlany piwem spod budki smródki możesz z tego rozumieć? x x Niestety panienka wawcia nie jest w stanie niczego zrozumieć co wykracza poza opróżnienie butelki "wina" w bramie z kolegamy... x ale ja nie pije wiec czemu znowu klamiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zesral sie topik mozna isc na obiad x a to tylko dowód na to że ty miernoto życia nie masz poza shatynem i to on wyznacza ci tempo dnia, współczuję , serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×