Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

gość dziś to ja tak wawcię nazywam a nie ciebie shatyn, ciebie nazwałabym inaczejxxA to przepraszam. Używajcie jakikolwiek nicków wtedy będzie prościej i czytelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesral sie topik mozna isc na obiad x a to tylko dowód na to że ty miernoto życia nie masz poza shatynem i to on wyznacza ci tempo dnia, współczuję , serio x a ty kurwo wielka obronczynio tego pedala co mi tu fikasz kim ty jestes sie pytam?? obciagasz tutaj pałe i pojawiasz sie jak tylko atakuja twojego guru po czyjm jak on napisze ze znika na jakis czas ty jak ta wierna suka razem z nim znikasz :D wiec o czym ty do mnie piszesz tania sciero splodzona na jakiejs imprezie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kretyna wawci https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-leczenie-objawowe Leczenie objawowe to łagodzenie objawów choroby, a nie usuwanie jej przyczyn. x w przypadku bezpłodności objawem jest np niezdolny do zaplemnienia plemnik. Nie leczy się plemników a więc przyczyny, przykładowo wadliwych genów , a tylko leczy się objaw czyli skutek czyli brak zdolności do płodzenia potomstwa. Swoją drogą mam nadzieje że wawcia się nie rozmnaża. Dość jednego prymitywnego de bi la na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja bede wawcia a ta druga orange bedzie wierna suka szmaty lewackiego oszoloma ktory oprocz klamstwa i wklejania gównianych wklejek nic w zyciu wiecej nie osiagnal. OKEJ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziadyga na orange wawciu,wspomaga siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest k***o leczenie tylko sztuczne zaplodnienie co ty za przyklady mi tutaj podajesz ty chora wierna suko szmaty lewackiej :)?? jest tam cos o in vitro w tej twojej wklejusi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam był cytat shatyn z gościa którym jest wawciul a potem znak X i moja wypowiedź za kogo go mam, dość łatwe do zrozumienia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to ja bede wawcia a ta druga orange bedzie wierna suka szmaty lewackiego oszoloma ktory oprocz klamstwa i wklejania gównianych wklejek nic w zyciu wiecej nie osiagnal. OKEJ???xxA co ty wiesz panienko o moim życiu i moich osiągnięciach?Z twojej bramy nie masz szans tego dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadasz z dziadem na orange tłuku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziadyga na orange wawciu,wspomaga siebie x pst cicho przeciez nie wiem o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powszechnie sztuczne zapłodnienie nazywa się leczeniem bezpłodności, powszechnie w całym świecie medycznym, ale wawcia jest mądrzejsza i jak zwykle z koorwą na ustach spieszy na obiadek smacznego i w*********laj, hołoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ale to nie jest k***o leczenie tylko sztuczne zaplodnienie co ty za przyklady mi tutaj podajesz ty chora wierna suko szmaty lewackiej usmiech.gif ?? jest tam cos o in vitro w tej twojej wklejusi ??xxTo uproścmy.Sztuczne zapłodnienie to objawowe leczenie bezpłodności.Już prościej nie można ale i tak nie wiem czy to nie jest dla ciebie za skomplikowane wawciulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawcia sie zdenerwowała. Uspokój się kobieto bo ci makijaż spłynie z czerwonej gęby. x ty za to jak znikasz na jakis czas to zapewne po to zeby zmienic osrane gacie bo znowu ci wawcia pojechala i placzesz w samotnosci w piwnicy bo przeciez ty na dwór nigdzie nie wychodzisz bo widzisz swiat przez ikonke IE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie wawciu , kto lub co cię tak skrzywdziło i kiedy przejdziesz na farmakologiczne leczenie swojej wścieklizny i uzależnienia od niejakiego shatyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uproścmy. Sztuczne zapłodnienie to objawowe leczenie bezpłodności. Już prościej nie można ale i tak nie wiem czy to nie jest dla ciebie za skomplikowane wawciulu... x tak tak a pedaly rodza dzieci i w ogole jest bajka zeby zrobic wolna amerykanke jak to piszesz. Rob ale w swojej chorej lewackiej glowie albo na swojej wsi postaw płot i tam sobie zrob swoje panstwo debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty za to jak znikasz na jakis czas to zapewne po to zeby zmienic osrane gacie bo znowu ci wawcia pojechala i placzesz w samotnosci w piwnicy bo przeciez ty na dwór nigdzie nie wychodzisz bo widzisz swiat przez ikonke IExxW Krakowie wychodzi sie na pole a nie na dwór...:DA ja niestety dużo ,wychodze na pole(:D) bo sporo wyjeżdzam w tzw teren.I jeszcze jedno.Ty nie jesteś w stanie mi "pojechać" o czym wielokorotnie pisałem.Możesz mi ewentualnie tylko skoczyć. Po zapałki ale jak się intelektualnie rozwiniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie wawciu , kto lub co cię tak skrzywdziło i kiedy przejdziesz na farmakologiczne leczenie swojej wścieklizny i uzależnienia od niejakiego shatyna ? x kiedy mi o*******esz ty i twoje dziecko wierna suko szmaty lewackiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wawcinej głowie mieści się tylko to że leczenie to tylko wtedy kiedy zwalcza się przyczyny, alebo jakoś tak, innych wypadków jego czerep nie obejmuje i dalej będzie uparcie bredził, a niech bredzi, forum jest dla wszystkich, także dla idiotów patentowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajcie łaske pana odpuszczam wam lamusy mozecie w spokoju odpalic swoje stronki wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ponawiam pytanie wawciu , kto lub co cię tak skrzywdziło i kiedy przejdziesz na farmakologiczne leczenie swojej wścieklizny i uzależnienia od niejakiego shatyna ?xxWawcia podobno był robiony po pijaku przez brudną skarpetkę która miałą wg jego "ojca" byś swojego rodzaju prezerwatywą ale jak widac nie spełniła roli jaką jej powierzono a jedynie spowodowała uszkodzenie górnej wypustki ciała u innych dzieci zwanej głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś w wawcinej głowie mieści się tylko to że leczenie to tylko wtedy kiedy zwalcza się przyczyny, alebo jakoś tak, innych wypadków jego czerep nie obejmuje i dalej będzie uparcie bredził, a niech bredzi, forum jest dla wszystkich, także dla idiotów patentowanychxxAno niestety...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczenie bezpłodności poprzez in vitro to ogólnie przyjęty termin czy to się swołoczy podoba czy nie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opetaniec w swoim zywiole x 100% racji, wawcia to opętany nienawiścią do shatyna psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawcia podobno był robiony po pijaku przez brudną skarpetkę która miałą wg jego "ojca" byś swojego rodzaju prezerwatywą ale jak widac nie spełniła roli jaką jej powierzono a jedynie spowodowała uszkodzenie górnej wypustki ciała u innych dzieci zwanej głową. x co ty szmata lewacko ja jestem splodzony przez dwoch mezczyzn bo przeciez tak mozna wedlug ciebie i tej suki co ci tutaj ssie pałe wirtualnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś opetaniec w swoim zywiolexxOooo... Przyszła ta "mondra" która uważa, ze zawału serca nikt nie może przeżyć...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE WAM POCISNALEM PEDALY ZAPEWNE BOLI DUPA I MA BOLEC!!!!! a teraz nara bo szkoda czasu na czytanie tych waszych wypocin cytujac klasyka wróce za jakis czas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×