Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogrodzenia tymczasowe

Polecane posty

Ja zlecałam budowę ogrodzenia wokół działki firmie http://plot-serwis.pl i jestem bardzo zadowolona. Ogrodzenie zostało szybko zamontowane i jakość jest wysoka jak na taki rodzaj płotu. Mogę polecić firmę osobom, które szukają niedrogiego i wysokiej jakości rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam polecę firmę http://tcsogrodzenia.com, zajmują się sprzedażą, montażem oraz serwisem systemów ogrodzeniowych. Fachowcy, którzy tam pracują są bardzo mili dla klientów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie w kwestii każdego rodzaju ogrodzeń numerem jeden jest firma Pro Ogrodzenia. Kupowałem u nich siatkę PCV na ogrodzenie działki i ogrodzenie łupane na przód. Wszystko bardzo profesjonalnie zrobione za niewielkie pieniądze. Do tego mają dowóz na terenie całego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktorooos

Polecam to rozwiązanie każdemu, kto potrzebuje ogrodzenia, jednak wie że tylko na chwilę. Cenowo wychodzi całkiem okej, a może zaoszczędzić wiele nerwów. My znaleźliśmy stronę www.budowlaneogrodzenia.pl, odezwalismy się do nich i jakoś poszło. Spoko opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

Bardzo różne siatki dostaniecie w Rozamet z Biłgoraja. Zabezpieczaliśmy teren właśnie siatką od nich. Jest solidna i wytrzymała, dobrze się sprawdza w praktyce a przy tym była niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą firmą, od której można wynająć ogrodzenie tymczasowe za nieduże pieniądze jest www.wynajemogrodzen.pl Sam wynajmowałem od nich ogrodzenie tymczasowe gdy budowałem swój dom i mogę powiedzieć że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

My wynajmowaliśmy takie ogrodzenie tymczasowe z firmy INNOWALL  z oddziału  w  Aleksandrowie k. Nieporętu. Z tego co wiem firma ma swoje oddziały w Tychach i Lublinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafel

Prowizorki są najtrwalsze ale chyba nie o to chodzi. Nowy dom i jakiś prowizoryczny płot to trochę niefajnie. Jam ogrodzenie łupane jońca. Jest solidne trwałe i miłe dla oka. Nie trzeba jakoś specjalnie o nie dbać konserwować itc. Stawiasz płot i cieszysz się nim przez wiele lat. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja polecam wynająć ogrodzenia budowlane i ja wynajmowałem takie ogrodzenie też od firmy INNOWALL i powiem wam, że ogrodzenie dostaliśmy szybko pod wskazany adres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie budowy jest kluczowe, zabezpieczy teren przed wtargnięciem niepowołanych osób, które mogłyby zrobić sobie krzywdę, a z drugiej strony ochroni pozostawione na budowie materiały. Doskonale w tej roli sprawdzają się ogrodzenia tymczasowe z linii Tempofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×