Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urząd Skarbowy...proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich Bardzo was proszę o pomoc. Od 14 lutego prowadzę mały sklepik. Działalność jest otwarta od 11 stycznia. Przyszła pora na rozliczenie i tu się zaczyna problem. Brałam dotację z Urzędu Pracy na otwarcie działalności. Wszystkie faktury, które brałam na firmę za pieniądze z dotacji leżą w PUP. Nie mogę ich teraz odzyskać. Z lutego nie mam żadnych innych faktur. Kasa pełni funkcję drukarki paragonów, nie jest ufiskalniona. Jedyny przychód jaki jestem w stanie wykazać to wydruki z terminala. No, ale co mam w takim razie zrobić z tymi fakturami, które mi zabrali ? Myślałam, że to wrzucę w koszty firmy. A teraz wyjdzie na to, że przychód mam ok, a towar skąd ? Jak potwierdzenia są poza moim zasięgiem. Nie jestem vatowcem. Jeszcze raz proszę was bardzo o pomoc. Boję się, że podatek mnie wykończy za ten nieszczęsny luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugi raz rób kopie faktur Co to znaczy, że nie możesz ich odzyskać z PUP??? Najlepszą radę uzyskasz w samej skarbówce, nie ma się czego obawiać, to nie NKWD :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam kopie. I musiała i kopie i oryginały zostawić w PUP. Teraz oni rozliczają moje wydatki w ramach dotacji i nie wiem po pierona to kserowałam jak zabrali mi również oryginały. Muszę po nie iść po prostu i chyba je wydre choćby siłą... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×