Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół Muzyczny Magnes Rybnik

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jakie macie doświadczenia z tym zespołem muzycznym? Mam na myśli oczywiście organizację wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skorzystaliśmy z ich oferty i powiem Ci, że naprawdę dali czadu na weselu. Wybraliśmy repertuar, do którego się dostosowali, no i przede wszystkim zagrali wszystko tak, że goście mogli się narawdę bawić. I Ci starsi i Ci młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzykalni są bez wątpienia :) byłam na weselu kuzynki i powiem wam, że super sobie poradzili :) żaden z gości nie siedział :) wszyscy się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół muzyczny, to bez wątpienia niezwykle ważny element naszego wesela, niestety często nie jest odpowiednio doceniany, a to zespół zabawia gości i może sprawić, że wesele uznane jest za udane lub nie. Ja polecam zespół http://kawkamusicband.pl zagwarantowali niesamowitą zabawę na najlepszym poziomie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zespół Magnes jest the best. Są otwarci na propozycje gości, z przyjemnością wykonują swoją pracę i widać, że są utalentowani muzycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funbox
polecam Travelling Band facebook.com/Travelling-Band-180761662687/ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Magnes jest faktycznie mało znany na śląsku i nie wiem dlaczego, może własnie dlatego, że nie reklamują sie na chama, tak jak większość skromni, utalentowani i bardzo konkretni w muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką mają ofertę cenową? ktoś może mi powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni podchodzą do każdego indywidualnie, więc najlepiej zadzwonić po prostu i umówić sie na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba jak oni grają :) są przygotowani na każdą okoliczność, są otwarci na klientów i nie mają sztywnego cennika polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zespół muzyczny, fajnie grali, doskonale dobrali muzykę pod naszych gości nikt nie narzekał na muzykę, wręcz przeciwnie... gratulowali nam wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry zespół nie musi się tak samo reklamować zacznijcie lepiej grać a klient sam się znajdzie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię się, że zespół Magnes musi znosić komentarze konkurencji są po prostu najlepsi na śląsku atrakcyjne pakiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny zespół na śląskim, który w 100% spełnia moje oczekiwania! jestem zadowolona z wyboru, fajnie się z nimi bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×