Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa94

Aseksualizm

Polecane posty

Gość Dociekliwa94

Czy jest tutaj na forum jakaś osoba aseksualna? Osoby aseksualne mogą tworzyć związki, ale seks jest dla nich obojętny (jednak mogą go uprawiać). Nie chcę być do końca życia samotna, ale nie chcę tzw. tradycyjnego małżeństwa, chciałabym małżeństwa platonicznego, znaleźć swoją bratnią duszę, drugą połówkę, dlatego bardzo chciałabym poznać aseksualnego chłopaka. Wielu zdolnych, znanych ludzi było aseksualnych, np. znany rysownik i ilustrator Edward Gorey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego jesteś aseksualna? Jakieś złe doświadczenia z poprzednich związków? Traumatyczne dzieciństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa94
U mnie w domu seks był tematem zakazanym, to telewizja mnie uświadomiła. W gimnazjum zauroczyłam się w chłopaku, ale mama się bardzo na mnie z tego powodu zdenerwowała, wystraszyłam się i uznałam, że będę się od chłopaków trzymać z daleka, bo mamie się to nie spodoba. Zauroczyłam się w kilku znanych postaciach, więc chyba jestem heteroromantyczna, pociągają mnie osoby płci przeciwnej, ale seks mógłby dla mnie nie istnieć. Chociaż czasami się zastanawiałam, jakby to było go uprawiać, ale chciałabym żyć w małżeństwie platonicznym. Uważam, że jeżeli znajdę taką osobę, z takim samym podejściem, to stworzymy dobre małżeństwo, a seks nie jest w życiu najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi aseksualny facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa94
Czy Wy macie coś przeciwko osobom aseksualnym? Akurat przeglądałam ilustracje stworzone przez Edwarda Goreya (ja też hobbystycznie rysuję)-i uważam, że są rewelacyjne. Aseksualiści to zwyczajni ludzie, oni także chcą nawiązywać bliskie relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aseksualni to ludzie bardzo zangażowani w związek i nie mają spranego mòzgu jak dzisiejsi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2016 o 21:52, Gość gość napisał:

Aseksualni to ludzie bardzo zangażowani w związek i nie mają spranego mòzgu jak dzisiejsi ludzie.

Wiec niech się aseksualni trzymają we własnym gronie miast zatruwać życie normalnym i wtedy nikt nie ma z nimi problemu. Problemem jest, że sporo takich wchodzi(chce wejść)  w związki z normalnymi i ma pretensje, że druga strona potrzebuje seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Wiec niech się aseksualni trzymają we własnym gronie miast zatruwać życie normalnym i wtedy nikt nie ma z nimi problemu. Problemem jest, że sporo takich wchodzi(chce wejść)  w związki z normalnymi i ma pretensje, że druga strona potrzebuje seksu. 

jak ty jesteś ten normalny to ja podziękuję 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość buu napisał:

jak ty jesteś ten normalny to ja podziękuję 😂

Cóz, aseksy mnie nie interesują więc raczej się nie popłaczę... Wracaj do swoich dewiantów ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Cóz, aseksy mnie nie interesują więc raczej się nie popłaczę... Wracaj do swoich dewiantów ok?

spadam, zastanawia mnie tylko w której wsi tak mózgi piorą "fanatyku myślenia" 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To że kobieta rzadko daje dupy jakiemus facetowi jeszcze jej nie czyni aseksualna. Douczcie się samozwanczy mentorzy bo siara pierdolic kocopoly. Przykre jak seks wyzarl mózgi niektórym osobnikom. Nieważne o czym gadka zawsze muszą zrobić aluzje. Kloda w moją stronę leci za 3 2 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponieważ
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To że kobieta rzadko daje dupy jakiemus facetowi jeszcze jej nie czyni aseksualna. Douczcie się samozwanczy mentorzy bo siara pierdolic kocopoly. Przykre jak seks wyzarl mózgi niektórym osobnikom. Nieważne o czym gadka zawsze muszą zrobić aluzje. Kloda w moją stronę leci za 3 2 1...

to są profesjonalne, ale koniotrzepy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To że kobieta rzadko daje dupy jakiemus facetowi jeszcze jej nie czyni aseksualna. Douczcie się samozwanczy mentorzy bo siara pierdolic kocopoly. Przykre jak seks wyzarl mózgi niektórym osobnikom. Nieważne o czym gadka zawsze muszą zrobić aluzje. Kloda w moją stronę leci za 3 2 1...

Istotnie. Czyni to ją tylko oszustką.  Związek przynajmniej w moim mniemaniu oznacza maksymalizowanie korzyści dla każdej strony. No chyba, ze babskie rozumienie tego pojęcia to jest wykorzystywanie partnera, co zresztą ani nie przeczy mojej obserwacji uczestniczącej, ani mnie wcale nie dziwi znając psychikę sporej ilości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Darmowe pompowanie bicepsa po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

odezwał się jeden aseksualny i zobaczymy co z tym zrobisz, czy tylko chcesz popaplać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Istotnie. Czyni to ją tylko oszustką.  Związek przynajmniej w moim mniemaniu oznacza maksymalizowanie korzyści dla każdej strony. No chyba, ze babskie rozumienie tego pojęcia to jest wykorzystywanie partnera, co zresztą ani nie przeczy mojej obserwacji uczestniczącej, ani mnie wcale nie dziwi znając psychikę sporej ilości kobiet.

mężczyzna -zabawka znowu w akcji 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Istotnie. Czyni to ją tylko oszustką.  Związek przynajmniej w moim mniemaniu oznacza maksymalizowanie korzyści dla każdej strony. No chyba, ze babskie rozumienie tego pojęcia to jest wykorzystywanie partnera, co zresztą ani nie przeczy mojej obserwacji uczestniczącej, ani mnie wcale nie dziwi znając psychikę sporej ilości kobiet.

Chłopskie rozumowanie natomiast to seks seks seks. Nic pomiędzy. No może obiad postawiony pod nos. Jesteś totalnym egoista i tyle w temacie. Niby taki ekspert od kobiecej psychiki związków i wszystkiego a jedyne co bije z twoich wypowiedzi to egozim i przekonanie że większość kobiet to ameby i kłody. Z większością nie chcesz być a mniejszość nie będzie chciała ciebie. Zaufaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłopskie rozumowanie natomiast to seks seks seks. Nic pomiędzy. No może obiad postawiony pod nos. Jesteś totalnym egoista i tyle w temacie. Niby taki ekspert od kobiecej psychiki związków i wszystkiego a jedyne co bije z twoich wypowiedzi to egozim i przekonanie że większość kobiet to ameby i kłody. Z większością nie chcesz być a mniejszość nie będzie chciała ciebie. Zaufaj. 

Przyjemność czy satysfakcja kobiety tobie podobnej interesuje mnie... wcale.
Z moich wypowiedzi bije przekonanie że Tobie podobna roszczeniowa większość to ameby i kłody.
Pomijam rzadki przypadek kobiet, które dbają o mężczyznę. O takie również się dba i troszczy, może nawet bardziej, niż na podstawie czystego barteru,  bo wierzę w reakcję z nawiązką.

I, serio, nie próbuj nawet mi wmawiać że należysz do tej grupy.
Zwiąż się z sobie podobna feministką i plujcie dalej na mężczyzn, którzy nie chcą się przed wami upokorzyć.

To że większość ameb i kłód jest ze mną niekompatybilna jakoś mnie wcale nie interesuje. Więcej - cieszę się.
Jeśli chodzi zaś o kobiety które chcą jechać na fali uczuć, emocji, orgazmu, pierwotnej żądzy, ekstatycznego szału...  Cóż, nie wypowiadaj się za nie femi-solipsystko. Nie jesteś reprezentantką wszystkich kobiet, li tylko tych zjebanych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Długo nad tym myślałeś? Nie ruszaja mnie twoje wywody ani wycieczki personalne które rzeczywistosci się nie imaja w ogóle. Pogrążasz się tymi wypowiedziami. Musisz być smutnym panem bo każda krytykę traktujesz jak napad feministki lub innej kłody. I smutne i zabawne. Żal mi ciebie. Więcej pokory w życiu polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks to naturalna potrzeba organizmu. To, że facet chce się bzykać nie oznacza, że trzeba mu we wszystkim usługiwać. Analogicznie, żony też nie powinien zaniedbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

Przyjemność czy satysfakcja kobiety tobie podobnej interesuje mnie... wcale.
Z moich wypowiedzi bije przekonanie że Tobie podobna roszczeniowa większość to ameby i kłody.
Pomijam rzadki przypadek kobiet, które dbają o mężczyznę. O takie również się dba i troszczy, może nawet bardziej, niż na podstawie czystego barteru,  bo wierzę w reakcję z nawiązką.

I, serio, nie próbuj nawet mi wmawiać że należysz do tej grupy.
Zwiąż się z sobie podobna feministką i plujcie dalej na mężczyzn, którzy nie chcą się przed wami upokorzyć.

To że większość ameb i kłód jest ze mną niekompatybilna jakoś mnie wcale nie interesuje. Więcej - cieszę się.
Jeśli chodzi zaś o kobiety które chcą jechać na fali uczuć, emocji, orgazmu, pierwotnej żądzy, ekstatycznego szału...  Cóż, nie wypowiadaj się za nie femi-solipsystko. Nie jesteś reprezentantką wszystkich kobiet, li tylko tych zjebanych.

 

taki z ciebie znawca ze znowu żółć wylałeś i się zapętliłeś i w konsekwencji jak zwykle samozaorałeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytając takich bubkow jak piaskun dochodzę do wniosku że do życia bardziej nadaje się prosty chłop ale szczery w swojej naiwności bądź głupocie aniżeli przeintelektualizowany  i nieszczery nawet wobec siebie samego bufon który cierpi na ustawiczny przerost formy nad treścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

taki z ciebie znawca ze znowu żółć wylałeś i się zapętliłeś i w konsekwencji jak zwykle samozaorałeś 

Masz rację pod jednym względem: zmarnowałem czas bez sensu odpowiadając tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czytając takich bubkow jak piaskun dochodzę do wniosku że do życia bardziej nadaje się prosty chłop ale szczery w swojej naiwności bądź głupocie aniżeli przeintelektualizowany  i nieszczery nawet wobec siebie samego bufon który cierpi na ustawiczny przerost formy nad treścią. 

Tak wiele słów by powiedzieć komuś, ze uważasz go za męskie zero? Szukaj sobie kogo tam chcesz. Z przykrością cię jednak muszę powiadomić, że mężczyźni również szukają kobiet z wartością dodaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Masz rację pod jednym względem: zmarnowałem czas bez sensu odpowiadając tobie.

Odpowiadałes mnie. Znowu się zaorales. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Masz rację pod jednym względem: zmarnowałem czas bez sensu odpowiadając tobie.

nie mi, koleżance wyżej łosiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Tak wiele słów by powiedzieć komuś, ze uważasz go za męskie zero? Szukaj sobie kogo tam chcesz. Z przykrością cię jednak muszę powiadomić, że mężczyźni również szukają kobiet z wartością dodaną.

Biorę przykład z ciebie i leje wodę po prostu. Dla mnie możesz być nawet na minusie a nie tylko zerem. Nie interesujesz mnie poza tymi śmiesznym rozmowami na kafe. Daj ci Boże abyś znalazł swój ideał kobiecy 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×