Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anetakaros

Poszukuję osób chętnych do współpracy w branży kosmetycznej.

Polecane posty

Witaj może to Cię zainteresuje! Wstąp do naszego Klubu Kobiet które zarabiają "w kapciach" przed komputerem . Jesteśmy nową polską Firmą - branża kosmetyki . Szybko się rozwijamy, gdyż wiele kobiet chętnie do nas przystępuje . Co robimy ? - mamy kosmetyki dla siebie w atrakcyjnych cenach , polecamy przez komputer innym i tworzymy nasz Klub zadowolonych i zarabiających kobiet !! Bardzo korzystne warunki współpracy !! U nas nie musisz sprzedawać - możesz zająć się rozbudową naszego Klubu przez komputer Przy odrobinie zaangażowania zarobki mogą Cię mile zaskoczyć Oferujemy: -30% zysku od cen katalogowych +17% bonifikaty. -brak wpisowego -specjalny program z PREZENTAMI dla nowych osób -nie wymagamy regularnych zamówień - sama decydujesz kiedy zamawiasz -elastyczny czas pracy -szkolenia on-line -możliwość rezygnacji w każdej chwili. Sama jestem konsultantką tej firmy (MARIZA) i jestem bardzo zadowolona. Jeśli jesteś zainteresowana pracą w mojej grupie to chętnie odpowiem na Twoje pytania i prześle dodatkowe informacje. Pozdrawiam. email: anetakaros@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie już z tym mlm-owskim spamem. Tu nikt się nie nabierze na ten śmieszny obwoźny handelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek99
skorzystaj z pomocy http://www.cyberbiznes.pl/ świetnie się sprawdzają pomagają nawiązać kontakt z odbiorcami i wspólpracownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×