Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzUK

lepsza firma czy lepsza płaca

Polecane posty

Gość gośćzUK

Witam, Mam 2 oferty pracy. Jedna to praca w bardzo prestiżowej i znanej w kraju firmie, w której obecnie pracuję tymczasowo z opcją przedłużenia. Klimat jest niesamowity, ludzie przyjaźni, firma jest w charakterze korporacji, wszystko na spokojnie, sporo się uczę nowych rzeczy, mam szanse rozwoju. Jednak minusem jest niska płaca i nawet nie zanosi się na jakieś większe podwyżki. Druga firma to fabryka, praca w tym samym charakterze, jednak na popołudniową zmianę 14-22, a co za tym idzie za większe pieniądze. Nie wiem jak tam wygląda opcja rozwoju, ale raczej brak. Boję się także, że nie będę mieć życia przez tą popołudniową zmianę. Jestem po studiach i zmarnowałem parę lat na pracę nie w zawodzie i teraz w końcu udało mi się wyszarpać 2 oferty pracy. Jestem osobą bez doświadczenia w zawodzie. Mam dylemat czy lepiej wziąć kasę czy jako pierwsze miejsce pracy firmę z większym prestiżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotność w kapie
Inaccessible jak tam twoj zwieracz osuwa sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz pierwszą opcję. Może na podwyżkę sie nie zanosi, ale z czasem może awansujesz? I jak słusznie zauważył poprzednik, podwyżki trzeba negocjować, a nie czekać na decyzję szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×