Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jadwiga22

Pęknięta gumka

Polecane posty

Witam Około 3 tygodnie temu kochałam się z partnerem i niestety pękła nam gumka, jednak on nie doszedł bo w czas się zorientował że została uszkodzona. Po tym od razu zakończyliśmy stosunek. Po około 14 godzinach od stosunku wzięłam tabletkę po (ellaone) i przez około 3 dni miałam zawroty głowy (skutki uboczne). Po tygodniu od wzięcia tabletki i od stosunku, zauważyłam że mam strasznie zwiększoną ilość śluzu (przez 3 dni byłam praktycznie sucha, a przez 4/5 dni miałam taki normalny, przeźroczysty śluz jak przy owulacji) i jest on przeźroczysto-biały (potem robi się biały). Jak zauważyłam że coś jest nie tak, to zrobiłam test ciążowy (zrobiłam go wieczorem, a zalecane jest robić go rano, ponieważ wtedy jest dużo hormonów ciążowych) i wyszedł negatywnie, co mnie uspokoiło. Jednak tydzień od zrobienia testu (mianowicie przez ostatnie 4/5 dni) bolą mnie jajniki i brzuch tak jakby na miesiączkę, którą powinnam dostać dzisiaj. Sądzę, że możliwość zajścia w ciąże jest minimalna, skoro partner nie spuścił się we mnie, i że 14 godzin po wzięłam tabletkę. Sądzę także, że tabletka mogła przesunąć mi owulacje oraz miesiączkę. A piszę to tutaj, abyście my mogły doradzić mi, co ewentualnie myślicie że się ze mną dzieje... Dodam, że na codzień bardzo się denerwuję, bo myśl o tym że mogłam zajść jest dla mnie czymś bardzo złym (mam 19 lat) i strasznie się stresuję, praktycznie nie śpię. Poczytałam trochę o tym, i dowiedziałam się że może to też być infekcja, po czym przez pare dni swędziały mnie miejsca intymne, ale to raczej efekt placebo. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×