Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petitka77

Le Petit Marseillais

Polecane posty

Gość gość
Potworna CHEMIA, podrażniająca skórę. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej piszą dziewczyny mieszkające we Francji, że tam nikt tego nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomy konsument tego nie tknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tak naiwnym marketingu kijem nie tknęłabym tych kosmetyków. U mnie marka spalona nawet bez próbowania. Wciskanie ludziom taniego kitu przez bandę gimnazjalistek nie może mieć nic wspólnego z dobrym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia198624
witam, otrzymałam krem do rąk z którego jestem bardzo zadowolona , zapach delikatny, jest gesty i szybko sie wchłania ,cena też jest przystepna polecam #ambasadorkaLpm#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz aby cudowny zapach unosił Cię za każdym razem w Twojej przytulnej łazience ,a ciało było delikatne i gładkie ... Polecam zakup Olejku do mycia - Olejek Arganowy i Kwiat Pomarańczy . Cudowna ,egzotyczna podróż sprawi że każdy dzień będzie słonecznym ,magicznym seansem . Krem do rąk - Masło Shea ,Olejek Arganowy i Słodkie Migdały jest idealną receptą na piękne i zadbane dłonie po sezonie zimowym . Wysuszone , zniszczone dłonie po mroźnej porze będą wspomnieniem . Dwa kosmetyki które polecam po kilkudniowym testowaniu . #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresnie
#ambasadorkaLPM Mi od razu z tymi zapachami przypomina się lato. Świetnie odprężają i sprawiają, że nie chce się wychodzić z wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek z orzechow laskowych jest super specyfikiem na skore z wypryskami lub malymi krostkami .Wysusza ,oczyszcza a takze regeneruje skore , a wiem cos o tym bo stosuje #AmbasadorkaLpm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kilka tygodni używam i jestem bardzo zadowolona :) #ambasadorkalpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylda
Jestem juz od dłuższego czasu fanką kosmetyków Le Petit Marseillais, a szczególnie cudownych zapachów żeli pod prysznic. A teraz wszedł na rynek krem do rąk, którego jestem wielką fanką i już go pokochałam. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam zaskoczona ze takie fajne zele pod prysznic maja. Kocham ten cytrusowy cudowny aromat. Tylko cena troche spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinek77
Ja jestem zadowolona z tego-Le Petit Marseillais Olejek z Orzechów Laskowych i Mleczko Pszczele nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją, dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła naturalnego olejku o delikatnym zapachu pozostawia Twoją skórę nawilżoną, odżywioną i jedwabiście miękką.‪#‎AmbasadorkaLPM‬!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kampania się kończy - bardzo było miło :) Zapachy zostaną z nami :) #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabieluska
Pielęgnujący Balsam do mycia intensywne odżywianie masło arganowe wosk pszczeli, olejek różany –jestem jego posiadaczką od około tygodnia i powiem ,że wspaniale oczyszcza skórę i pielęgnują ją. Posiada naturalne składniki ,a ph jest neutralne dla skóry. Wiem ,że po zaaplikowaniu balsamu na skórę zapach pozostaje na dość długo i jest delikatny i taki ‘’prawdziwy’’. Konsystencja jest taka kremowa i wygodna w użyciu .Balsam dobrze się pieni ,a co za tym idzie jest wydajny oraz dokładnie i szybko oczyszcza skórę .Skóra po umyciu jak wspomniałam wcześniej jest pachnąca, nawilżona. Bardzo chętnie sięgnę po raz kolejny po Pielęgnujący Balsam do mycia od Le Petit Marseillais . #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic malina i piwonia urzeka swoim owocowo-kwiatowym zapachem. Po jego otwarciu czuć cudowną malinkę wymieszaną z kwiatowym aromatem, która przenosi nas w letnie klimaty. Sam żel bardzo dobrze pieni się i wystarczy tylko jego niewielka ilość aby nasza skóra była dobrze oczyszczona i odświeżona. Nie wysusza skóry ale również i specjalnie nie nawilża jej. Nie jest to wada, gdyż skórę nawilżamy innymi kosmetykami. Pielęgnujący balsam do mycia z masłem arganowym, woskiem pszczelim i olejkiem różanym zawiera cenne składniki, które mają właściwości nawilżające, odżywcze i regenerujące. Dzięki nim balsam jest delikatny i bardzo dobrze oczyszcza i nawilża ciało. Otula pięknym zapachem olejku różanego, który utrzymuje się jeszcze długo po kąpieli. Musze przyznać, że balsam ten bardzo przypadł mi do gustu. Pielęgnacyjny krem do ciała z masłem shea i akacją bardzo dobrze pielęgnuje suchą skórę. Zawarte w nim masło shea nawilża i natłuszcza nasze ciało, jednocześnie regenerując je i odżywiając. Natomiast akcja nadaje mu piękny zapach. Krem ma bardzo fajną konsystencję, dobrze pieni się. Skóra po nim jest jedwabiści gładka i pachnąca. Przy mojej suchej skórze krem bardzo dobrze spisuje się, ale oczywiści w połączeniu z dobrym balsamem do ciała. Podsumowując to wszystkie trzy kosmetyki niewątpliwie mają piękny zapach, dobrze pienią się i dzięki temu są bardzo wydajne. Skóra po nich ładnie pachnie, jest odświeżona i oczyszczona. Na pewno nie są to kosmetyki po których nie musimy sięgnąć po balsam nawilżający. W jakimś stopniu nawilżają skórę, ale w połączeniu z balsamem dają dopiero cudowny efekt. Kąpiel z nimi to sama przyjemność. Jestem pewna, że zagoszczą u mnie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasze5minut
Posiadam dezodorant i zapach Kwiat Pomarańczy oraz Biała Brzoskwinia i Nektarynka. Produkty są cudowne Świetnie nawilżają i dają uczucie miękkości. #ambasadorkalpm #swiezosclpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina100ww
kolejny raz miałam okazję testować produkty le petit marseillais tym razem był to żel i dezodorant o zapachu kwiatu pomarańczy, żel ma piękny zapach, dobrze się pieni, nie wysusza skóry, nie powoduje jej ściągania, skóra po użyciu żelu jest miękka i gładka, dezodorant nie powoduje podrażnień, nie zostawia śladów - jestem pozytywnie nastawiona do produktów le petit marseillais i chętnie sięgnę po nie znowu #swiezosclpm #ambasadorkalpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O Jak można być taką żałosną, spamerską kvrwą, prostytuującą się po necie za tubkę kremu???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam do testowania żel pod prysznic i dezodorant z jednej linii zapachowej Kwiat pomarańczy oraz Biała Brzoskwinia i Mandarynka. Oba zestawy są świetne Żel Kwiat pomarańczy ma delikatny aksamitny zapach myjąc nawilża skórę a zapach pozostaje na skórze. Natomiast dezodorant z tej samej linii zapachowej świetnie odświeża i długo się utrzymuje , jest delikatny dla skóry nie uczula. Natomiast Biała Brzoskwinia i Nektarynka różni się zapachem tak że l po prysznic jak i Dezodorant ma bardziej orzeźwiający owocowy zapach. Uważam że to bardzo dobry pomysł żel i dezodorant o jednym zapachu ponieważ po wyjściu z prysznica otaczał nas będzie jeden zdecydowany zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×