Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petitka77

Le Petit Marseillais

Polecane posty

to sa najlepsze produkty na polskim rynku polecam bo sama ich uzywazm #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodris
#ambasadorkaLPM odkąd miałam okazję wypróbować i przetestować żel pod prysznic jestem wierna marce le Petit marseillais ponieważ mają cudne zapachy super nawilżają, zapachy utrzymują się długo na skórze poporostu super produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka67
Również tak sądzę nie ma nic lepszego niż LPM #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1990
Jeszcze nie miałam okazji wyprubować kosmetyków z LPM. Mam nadzieję że bedę miała okazję, bo słyszałam same rewelacyjne opinie #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Pat
Moim pierwszym żelem był żel o zapachu białej brzoskwini i nektarynki. Mój narzeczony wie, jak go ubóstwiam i zawsze dba o jego zapas w mojej łazience :) chyba nawet mi "podkrada", chociaż nigdy się nie przyzna, że użył babskiego żelu pod prysznic ;) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaW
Uwielbiam te żele, zapachy są bardzo intensywne i idealne na poranny lub wieczorny prysznic. Mój faworyt to kwiat pomarańczy , jest super. #ambasadorkalpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata153
Super, że jest taki duży wybór zapachów. Można próbować wszystkich i znaleźć ten swój ulubiony, by przenieść się z nim w świat Prowansji. Osobiście od razu mi się kojarzy Lawenda. Dlatego też skusiłam się na ten słodki zapach żelu. Polecam. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna G
Ja też uwielbiam KWIAT POMARAŃCZY, gdy pierwszy raz zakupiłam ten zapach spodziewałam się po prostu pomarańczy, jednak woń była i jest zupełnie inna, w rzeczywistośc***achnie bardziej egzotycznie a świeżość i lekka słodycz pomarańczy łączy się w zapach który pobudza zmysły. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna G
Ostatnio miałam też okazję wypróbować podczas ostatniej weekendowej wizyty u teściowej,olejek z nowej serii argan i kwiat pomarańczy i wiecie co i tym razem się nie zawiodłam!!Olejek jest aksamitny, dobrze się pieni, cudnie pachnie...Po kąpieli skóra jest idealnie nawilżona przez długi czas. Ośmielę się napisać, że nie trzeba nawet kremować skóry po kąpieli! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam te zapachy,szczególnie zapach cytryny. uwielbiam ta chwile kiedy otwieram butelkę i dosłownie tonę w zapachu i rozkoszy usmiech.gif #ambasadorkaLPM Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam KWIAT POMARAŃCZY, gdy pierwszy raz zakupiłam ten zapach spodziewałam się po prostu pomarańczy, jednak woń była i jest zupełnie inna, w rzeczywistośc***achnie bardziej egzotycznie #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam LePetit Marseillais a szczególnie KWIAT POMARAŃCZY, gdy pierwszy raz zakupiłam ten zapach spodziewałam się po prostu pomarańczy, jednak woń była i jest zupełnie inna, w rzeczywistośc***achnie bardziej egzotycznie a świeżość i lekka słodycz pomarańczy łączy się w zapach który pobudza zmysły. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel i mleczko MEGA produkty! Są to na wysokim poziomi dobrane kosmetyki pod względem dbania o skórę, przyjemnego zapachu i relaksu. Długotrwałe zapachy , wieczorem czy rano dają efekt odświeżenia i przyjemnego odprężenia #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niecierpliwością czekam na testowanie jako #ambasadorkaLPM , to byłaby moja pierwsza kampania ;-) Dostałam kiedyś żel pod prysznic od siostry i jestem z niego mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#ambasadorkaLPM Pieknie pachną wszystkie produkty La Petit Marseille. Zapach długo sie utrzymuje na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie mam przyjemność testowania produktów LPM. Dostałam pielęgnujący olejek do ciała z olejkiem z orzechów laskowych i mleczka pszczelego oraz krem do rąk. Muszę przyznać, że różnicę (w porównaniu a obecnie używanym żelem pod prysznic) poczułam od razu. Zachwyciła mnie jego delikatność i wydajność. Dla porównania jednak użyłam też obecnego żelu - poczułam się jakbym się smarowała olejem... a nie przeszkadzało mi to gdy używałam go w pojedynkę. Polecam taki test. Cieszy mnie też fakt, że olejek LPM nie pozostawia na skórze osadu, czego nie znoszę. Mimo tego doskonale nawilża skórę. Jestem bardzo zadowolona... a to dopiero początek :) #‎AmbasadorkaLPM‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraib
#ambasadorkaLPM zapachy nie mają sobie równych i działanie też bez zarzutu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnące testowanie ‪#‎AmbasdorkaLPM‬ - olejek do mycia mnie zachwyca - myślę sobie "olejek, pewnie tłustą skórę zostawi i słabo się pieni..." A tu miłe zaskoczenie - olejek daje super pianę i pozostawia skórę nawilżoną, obłędnie pachnącą - ale nie tłustą! Krem do rąk - ekstra! Tego trzeba było moim wysuszonym dłoniom. Pachnie "na kilometr", silnie regeneruje, nawilża, działa kojąco na podrażnienia, skóra długo po użyciu jest gładka, pachnąca, miękka..... mmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsia
Otrzymałam od firmy LPM olejek pielęgnacyjny z olejkiem arganowym i kwiatem pomarańczy a do tego odżywczy krem do rąk z dodatkiem masła shea, olejku arganowego i słodkich migdałów. Moge Wam te produkty polecić z czystym sumieniem. Świetny zapach, odpowiednia konsystencja i przede wszystkim skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło shea odżywia i nawilża, niezwykły olejek arganowy, magicznie wygładzający skórę, oraz wspomagające ich działanie słodkie migdały.moja skora rak juz jest nawlzona po pierwszym uzyciu .naprawde jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek do kąpieli pięknie pachnie, nawilża, relaksuje. Krem do rąk dobrze się wchłania produkty godne polecenia #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim hitem jest żel o zapachu kwiatu pomarańczy.Gdy tylko wzięłam ten żel do rąk i poczułam jego zapach, wiedziałam już, że to miłość od pierwszego "powąchania". Niewielka jego ilość wystarczy do umycia całego ciała, bowiem żel rozprowadza się na skórze rewelacyjnie i bardzo dobrze się pieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katodo
Od paru dni używam kosmetyki Le Petit Marsellais. Do kąpieli pod prysznicem używam olejku z orzechów laskowych z mleczkiem pszczelim i bardzo podoba mi się jego zapach, tak przyjemnie otula moje ciało pod czas mycia, że mogę się spokojnie zrelaksować po ciężkim dniu. Poza tym fajnie myje i się pieni a przede wszystkim nawilża i odżywia moją skórę. I co najważniejsze dla mnie nie zawiera parabenów. Oprócz olejku mam okazję używać do rąk kremu z aloesem, masłem Shea i woskiem pszczelim. Zapach bardzo przyjemny, ręce wspaniale nawilżone, a przede wszystkim bardzo szybko się wchłania, co przy moim zabieganym dniu jest dla mnie bardzo ważne. Polecam #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanalinek
Kosmetyki LPM skradły moje ciało ;) serdecznie polecam krem do rąk z aloesem, masłem shea oraz woskiem pszczelim. Krem szybko się wchłania, pachnie obłędnie, dłonie są po nim bardzo delikatne i pachnące. Olejek arganowy do kąpieli...CUDO #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#ambasadorkaLPM Krem regenerujący do rąk Le Petit Marseiliais z masłem Shea, aloesem i woskiem pszczelim jest niepowtarzalny. Dłonie są wygładzone, odżywione i pięknie pachną. Ten zapach jest cudowny! Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie miał takiego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowansalska dziewczyna
Cześć, Uwielbiam żele pod prysznic Miód Lawendowy, Mleczko Waniliowe i Pomarańcza z Grejpfrutem. Kocham mleczko regenerujące do skóry suchej i zniszczonej. Krem do rąk z masłem karite, olejkami - migdałowym, arganowym.. zawsze spełnia oczekiwania. To, co wyróżnia tę Firmę to NAPRAWDĘ naturalne, piękne zapachy. I naturalne składniki. Firma nie testuje produktów na zwierzętach za co ma u mnie duży +. Za każdym razem gdy używam jednego z produktów pojawiają mi się w myślach lawendowe pola Prowansji.. Zawsze chciałam tam pojechać... Nawet postanowiłam w domu posadzić lawendę, rozmaryn, bazylię... Tym, którzy uwielbiają takie klimaty polecam film "Dobry rok" z Russelem Crowem i Marion Cotillard. #ambasadorkaLPM Pozdrawiam i gorąco polecam Le Petit Marseillais!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejek Le Petit Marseillais z olejkiem Arganowym i Kwiatem Pomaranczy ma przecudowy zapach i po umyciu nim ciala skora jest niesamowicie miekka i niesamowita w dotyku.Krem odzywczy do rak znakomcie i bardzo blyskawicznie sie wchlania a skora dloni jest aksamitnie miekka.Polecam kosmetyki linii Le Petit Marseillais.#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRASZLIWIE NACHALNA REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katodo 2016.04.28 Od paru dni używam kosmetyki Le Petit Marsellais. X KOGO? CZEGO? kosmetykÓW! Skoro już reklamujesz, to może używaj POPRAWNEJ polszczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roksanalinek 2016.04.28 Kosmetyki LPM skradły moje ciało X I od tej pory tętna nie masz, w lustrze się nie odbijasz..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×