Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petitka77

Le Petit Marseillais

Polecane posty

Moim ulubionym kosmetykiem marki Le Petit Marseillais jest mleczko nawilżające z masłem shea, słodkimi migdałami i olejkiem arganowym. Od chwili, kiedy dostałam tą małą saszetkę z jego próbką zakochałam się i z czystym sercem polecam każdej Pani to mleczko. Pięknie pachnie, idealne dla suchej, wysuszonej skóry. Pięknie się wchłania a zapach utrzymuje się przez dłuższy czas. Buteleczka 250 ml jak na standardowe opakowanie wystarcza na bardzo długo. Polecam każdej Pani! :) Dodatkowo żele z kolekcji cytrusowej są obłędne! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Mleczko Regenerujące dla skóry zniszczonej i przesuszonej z masłem shea, aloesem, woskiem pszczelim. Pełna regeneracja mojej skóry, jest gładka, jedwabista, a do tego pięknie pachnie. Polecam ..... #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieg
Uwielbiam zapachy LPM-zawsze znajdę coś na każdy humor i nastrój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titifm
Le Petit Marseillais to mara ktora wkroczyla przebojem na ryne i odrazu skradla moje serce i cialo Kremowym żelem pod prysznic `Kwiat pomarańczy , doskonale dba o skore podczas kazdej kapieli, cudownie pachnie, jest wygodny w uzyciu, nie podraznia skory, a co najwazniejsze dla mnie jego sklad nie budzi moich zadnych watpliwosci! `#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupuję ich produkty i czytam uważnie składy, moim zdaniem są na prawdę spoko, jeśli chodzi o tą półkę cenową :) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuga
Kosmetyki Le Petit Marseillais znam już od jakiegoś czasu. Niezwykle przypadły mi do gustu żele pod prysznic, które na stałe zagościły w mojej łazience. Mój zapachowy ulubieniec mandarynka i limonka.Cudnie myje i się pieni pod prysznicem. Przyznam, że niezwykle delikatna konsystencja żelu przypadła mi do gustu. Do tego zapach utrzymuje się długo. Ciało jest nawilżone i przyjemnie miękkie po jego użyciu. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna jest ta osoba, która tak jedzie na ta markę i klnie... boi się nawet zalogować i pod własnym nazwiskiem pisać. Ja chętnie popróbuje nowych zapachów a im bardziej ktoś krzyczy bez wyraźnych argumentów, tym bardziej chętnie kupię ten produkt ;) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze jest także kilka negatywnych opini ale czy to żart .... ? jeszcze nie znam tych kosmetyków i mam nadzieje ,że zostanę ambasadorką i bede miała możliwość przekonać sie na własnej skórze czy sa godne polecenia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Petit Marseillais to fantastyczne kosmetyki o kremowej konsystencji oraz bogatej gamie zapachów POLECAM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczko nawilżające z masłem shea, olejkiem z rumianku i figą było absolutnym zaskoczeniem. Pokochałam je od pierwszego użycia. Ma przepiękny i niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się na skórze przez długi czas. Zapach jest naturalny i bardzo subtelny. Mleczko ma też doskonałe właściwośc****elęgnacyjne. Bardzo dobrze nawilża moją skórę. Sprawia, że jest miękka, delikatna i znakomicie nawilżona. Mleczko ma idealną konsystencję i bardzo szybko się wchłania. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię mleczko nawilżające do bardzo suchej skóry z masłem shea, olejem migdałowym i arganowym z LPM. Szybko się wchłania i doskonale nawilża skórę. Zapach jest niesamowity i bardzo długo utrzymuje się na mojej skórze :) Opakowanie jest ładne i zarazem bardzo praktyczne. Zawsze polecam ten balsam swoim koleżankom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katodo
Ja bardzo lubię żel pod prysznic Kwiat Pomarańczy, zapach chociaż na chwilę sprawia, że czuję się ja na wakacjach nad morzem Śródziemnym. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grejfrut i pomarańcza ładny , zaś wanilia...koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka1
piękne zapachy, duży wybór każdy coś dla siebie znajdzie, ja własnie odkrywam kremy do rąk#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka67
Też używam LPM jest delikatne dla mojej wrażliwej skóry i dobrze się pieni a co przede wszystkim bardzo ładnie pachną #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDALAC z ta reklama zalosne spamerskie sciery!! WYYPPERDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys ich balsamy, ale nie nawilzaja jakos super,a sa stosunkowo drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie nie ma minusów (może poza dostępnością w Polsce). Bardzo dobrze działanie, skóra jest po nim niesamowicie gładka i nawilżona, nie trzeba potem stosować balsamu. Poza tym pięknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie nie ma minusów (może poza dostępnością w Polsce). Bardzo dobrze zdzira, skóra jest po nim niesamowicie gładka i nawilżona, nie trzeba potem stosować balsamu. Poza tym pięknie pachnie. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka67
Polecam krem do rąk LPM jest super, fajnie się wchłania i bardzo ładnie pachnie polecam #amabasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam jeden żel - dostałam od siostry. Jestem nim zachwycona! Zapach utrzymuje się naprawdę długo i jest cudowny! Mam nadzieję, że dostanę się do testowania innych kosmetyków jako #ambasadorkaLPM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zel dostalam w prezencie bo sama wole sie zwyklym szaeym mydlem umyc niz kupowac koktajl chemiczny. Zel stoi w lazience, czasem przepiore w nim cos bo ladnie pachnie, czasem dodam do wody do mycia podlog. Straszny ma sklad to cos- sls na pierwszym miejscu, dalej silikony, skladnik trzymajacy emulsje zeby aie nie rpzwarstwilo, alkohole, sztuczne PEGi, parabeny.... SlSem kiedys mylo sie powierzchnie w szpitalach czy fabrykach a teraz leja to do zelu pod prysznic, a idiotki kupuja i sie w tym kapia bo piekny zapach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia23
Kosmetyki Le Petit Marseillais mają cudowny zapach, idealne połączenia składników sprawiają, że skóra jest delikatna i pachnąca. Można się poczuć jak w Prowansjii. #ambasadorka LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam żele Le Petit Marseillais #ambasadorkaLPM a w szczególności kremowy żel pod prysznic kwiat pomarańczy , cudnie pachnie i skóra jest bardzo gładka i pachnaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gama i wybór jest bardzo duży żeli z LPM ale jest jeden jedyny zapach kwiatu pomarańczy powalający z nóg , ciało gładkie , pachnące i kuszące :) juz jest mój i nie zmienie na nic innego . #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka67
Balsam od LPM już samo słowo balsam brzmi miękko i łagodnie balsam do mycia LPM otacza skórę miękką kołderką, daje poczucie otulenia. Sprawia, że ciało staje się delikatne, wypielęgnowane. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×