Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy czy mój mąz który od 14 lat wychowuje nie swoje dziecko może się zrzec

Polecane posty

Gość gość

alimentów :( Okazało sie w zeszłym miesiącu że nie jest ojcem mojego dziecka. Nie jesteśmy ze sobą od 11 lat ale płacił alimenty 1200 zł miesięcznie, sąd mu zasądził. teraz powiedział mi że będzie występował o zabranie tych alimentów a to są pieniądze za które żyjemy razem! Ja wychowuje dziecko i dostaje dodatek bo jestem samotną matką, razem wszystkiego wychodzi ok. 2500 zł miesięcznie. Nie uda mi się przeżyć za to co on mi zostawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wiecej istniej***ardzo duze prawdopodobieństwo, że ową kasę będziesz musiała zwrócić, więc przygotuj się na wizytę komornika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możesz chcieć kasy skoro to nie jego ale d****** z ciebie bez godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero gdy dziecko ukonczy 18lat moze zazadac zwrotu kosztu jego utrzymania. Jesli masz swiadkow na to,ze od poczatku wiedzial,ze dziecko nie jest jego a mimo to dal mu nazwisko to nie moze zadac zwrotu. Ale jesli zostal wrobiony to jak najbardziej. Spokojnie. Moze lepiej by bylo gdybys juz nie brala od niego alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys zdechla podla suko obys sie konczyla sto lat zebys zdychala sto lat i glowe codzennie o kg miala ciezsza ty podla szmato gdze godnosc gdze szacunek do czlowieka ty podly kundlu ludzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na bekarta bedze placil ty wyobrarzasz sobie jak On sie czuje ty wypukencu ty ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Obys zdechla podla suko obys sie konczyla sto lat zebys zdychala sto lat i glowe codzennie o kg miala ciezsza ty podla szmato gdze godnosc gdze szacunek do czlowieka'' Odezwal sie przyklad szacunku do czlowieka. Pominawszy fakt ze to jest w oczywisty sposob przekoloryzowana prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On będzie cie ścigał za poświadczenie nieprawdy w sądzie ...oszukałaś sąd i jego- są na to paragrafy . Jak weźmie cwaną papugę to masz przechlapane ... P.S. A dziecko wie że jest 'kukułką" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz płacić i to nie mało teraz role się odwrócą :D nierządnico :D dobre ci tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×