Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warto założyć tu konto?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam zbytnio ochoty przeglądać kazdy temat by sprawdzić jaka panuje tu atmoswera i jacy ludzie tu przebywają. Ktoś więc może odpowie mi czy kobieta, lat 24 wpasuje się w wasze grono? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aisha_25 PS Na innych forach dałeś sobie rozpiętość wiekową od 20+ do około 50, także Twój wiek "internetowy" jest kompletnie bez znaczenia bo piszesz co Ci się akurat spodoba, co innego Cię zdradza ale o tym pisałam parę postów wyżej. Niezbity dowód to byłoby potwierdzenie miasta, na innych portalach je potwierdzono (jeden też typowo babski, drugi ogólny), nazw nie podam bo pójdziesz tam siać ferment. Takie błędy jak Ty robisz i jedna tematyka to możesz być tylko Ty, gdybym była głupia może nie skapnęłabym się ale niestety, nie jestem. X Rescator555 2015.04.24 @Aisha_25 dziś No dobra, niech ci bedzie detektywie, wiecej pomyslow nie mam. Moglbym jeszcze zadzwonic na jakis podany przez ciebie numer, zebys zobaczyla, ze dzwonie z zagranicy X Aisha_25 Daj na luz, widzisz, że mnie to jakoś nie przejmuje, nigdy nie szastam danymi ani niczym podobnym, olewam portale typu zakulisi bo to nie moje terytoria, więc i Ty nie dostawaj spinki. Tylko się ogarnij nieco, tzn. zacznij pisać jak osoba, która nie ma zamkniętego i ograniczonego światopoglądu, X x X Widmo Wolf...mam nienajlepsze wiesci, a mianowicie musze opuscic Twoje tematy i najlepiej cale to forum. Spowodowane jest to tym, ze musze dbac o swoja tozsamosc. Przywloklem za soba na to forum pewna kobiete z ktora bylem na emailu gdzie mialem w gmailu pelne dane, oraz na innym forum widnialo moje jpg.na awku. Ow kobieta ujawnila wczesniej moje imie i pierwsza litere z nazwiska. Mam nie pisac tutaj innymi slowy. X Rescator555 @gość dziś >>ale beznadziejny typ, do obozu pracy w Korei z nim<, Poniewaz pozostali tu tylko goscie o umysle pantofelka i to takiego z dna szamba (bez wodorostow) tylko z gownianym szlamem, oraz jakis nowy w miescie palant , to ja spadam i ide spac. Ale szczekajcie sobie kundelki, jutro rano to przeczytam i odpowiem. Przynajmniej odswieze temat, nie bede musial zakladac nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Kto założy tu konto, ten z miejsca spotyka się z atakiem ze strony niezalogowanych hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! jeśli chcesz skretynieć do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Nie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak dotarłam do otchłani internetu gdzie przebywaja tylko wybrani :D No cóż, szkoda że aż taki tu syf. Odpowiada mi szata graficzna forum. To do miłego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ Rescator555
Mocno szczypie mnie podrażniony wybielaczem annus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, to tutejszych mężczyzn nie interesują mądre i ładne? Nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUSZA!To co TY tu robisz?!;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARTO! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof ty deklu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×