Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Przeprowadzam się na chmurę, znikam

Polecane posty

Gość gość
ale wiem jak on wygląda!!! i w sumie czasem coś tam brzęczał, że jak się spotkamy to ja ucieknę ale on mi odpowiada i z charakteru i z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet kręci mnie niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarz Inessa Złamałam wiele serc i wesele z Wilkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare dawno niewidziane nicki szybko logują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś Wachlarz Inessa Złamałam wiele serc i wesele z Wilkiem Kilku osobom wyznalam ile mialam nickow. Reszta to bujda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden nick to zbyt mało? Jadą prawie wszyscy na tym samym wózku a jednak hejt dotyka tylko kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla odmiany bądź sobą Kusza ? Ryfka? Side ? Petrov ? Świstak? Etc. Zaraz padnie że na forumie nie musisz być sobą a ja myślę że ty już nie umiesz nią być, tak ci projekty zlasowały mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza to Petrow? Ten szpetny nochal?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inessa Wachlarz też udawała nawet w Święta siedzi na forum bo to jej dom:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Mylisz się, Żmiju :) "Sławetne ciotki" to jedynie ciotki i zadne inne nicki przedtem, oczywiście nikt nikogo nie będzie przekonywał, bo to bez znaczenia, w co kto wierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radość nie ma argumentów, smutek ma ich mnóstwo. Skutkiem tego właśnie jest tak okropny i tak trudno nam się z niego wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś Inessa Wachlarz też udawała nawet w Święta siedzi na forum bo to jej dom:-S 44444 Oczywiście swieta nie sa dla mnie wyznacznikiem czy wypada pisac na forum czy nie. Mam ochote to pisze. O dziwo, wykonujac przy tym mase innych czynnosci. ;) Czy udawalam? Nigdy. Jestem wielowarstwowa po prostu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to Żmiju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają pomysłu na siebie i zmieniają się do niepoznania takich osób żal trochę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Tez kilka razy też widziałam przypadki takie jak obecny tu aktualnie klasyk przegrywu, gdy nick który oficjalnie nie pisze chyba lata (przynajmniej od lata 2014 ;) ), nagle wlasnie w moment wyskakuje jak diabeł z pudełka, gdy o nim mowa ;) Albo ktoś ze "starych" pojawia się na jakims temacie, a potem moment dołączają "znajomki" z pomarańczy lub pod nickiem i zaczynają rozmawiać ze sobą dobrze się znając :) Wniosek? Stąd się właśnie nie odchodzi, to czarna dziura :D Nawet ci, co nie piszą - śledzą stale :P Gęś właściwie nie dziwi w tym poronionym kontekście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli tacy chcą być, tak lubią to od razu nie będę się ich czepiać ;] pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej się bawić niż Wzajemnie sobie dopierďalać i grzebać komuś w przeszłości, teraźniejszości i przeszłości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedaleko pada jabłko od jabłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.41 Dawaj Żmiju, jakie COŚ podejrzewasz o Petrova. Tylko nie pisz że Janusze, nie ten typ psychologiczny, widać też że jest też różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parzenie herbatki jest równoznaczne ze stanowiskami w sprawie czy hejtem na innych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie część tych starych wylogowanych hejtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Wadera nie jest Foxy lady, Żmiju :) Ale właśnie własnym cyckiem bronić tego faktu nie będę, bo właśnie po co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera Petrovem? Sądziłem że to Dekalogowata albo Kuszełłe wy/sra/ły to gów//no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij od tego siedzenia na forach p*****lca dostał przesiadujecie i dzień w dzień głupoty piszecie które nic do niczego nie wnoszą nawzajem się obrażacie i ciągle jest jedno o to samo zamiast wziąć się za jakąś uczciwą robotę to wolicie robić z siebie idiotów i być na bezrobociu bo patrząc że całymi dniami codziennie przesiadujecie to jesteście bezrobotni i sie ośmieszacie to już się nudne robi opanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×