Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambasadorkaLPM

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Polecane posty

Gość ambasadorkaLPM

Od niedawna zaczęłam używać kosmetyków marki Le Petit Marseillais i w tak krótkim czasie muszę przyznać, że naprawdę są nie zastąpione. Zakochałam się w nich:). Zarówno kremy, żele, mleczka jak i inne. Ich nie zwykłe zapachy jak i delikatność na skórze powodują, że każda kobieta staje się doceniona. Polecam wszystkim:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham takie odkrycia. Moje ostatnie to wszystko dla włosów od Chantal. Znalazłam i nie puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wszystko co z serii MAMA CARE od Efektimy. Cudo a cena zachwyca dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#AmbasadorkaLPM Jeśli chodzi o zele pod prysznic to polecam Le Petit Marselais, kosmetyki pięknie pachną, są rewelacyjne, wystarczają naprawdę na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiłam kiedyś ich balsamy z pompką, ale nie nawilżają za bardzo a sa dość drogie... w takiej cenie to wole nasmarować się zwykłym kremem nivea i mam bardziej miekka skore :P ale trzeba tez pamietac o tym, ze co innego ciało a co innego stopy- do nich używam kremu z serii comfort bielendy :) i cala jestem zadbana i gladka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Care Efektimy naprawdę działa. U mnie od dawna stoi na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Severity
Szampony z olejkiem arganowym i z keratyną od Chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorkaLPM
Uwielbiam mleczko do ciała z olejkiem arganowym. Pachnie cudnie i świetnie się rozprowadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię Olejek z orzechów laskowych pod prysznic od LPM. Doskonale myje i pielęgnuje moje ciało. A zapach ma nieziemski :-) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinek77
Ja też uwielbiam ten olejek-Le Petit Marseillais Olejek z Orzechów Laskowych i Mleczko Pszczele nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją, dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła naturalnego olejku o delikatnym zapachu pozostawia Twoją skórę nawilżoną, odżywioną i jedwabiście miękką.‪#‎AmbasadorkaLPM‬!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam nigdy olejku LPM, ale z olejków pod prysznic najbardziej cenię sobie witaminowy olejek pod prysznic od Bielendy z serii Twoja pielęgnacja, dodatkowo używam też peeling z tej serii. Bardzo podoba mi się zapach i wygładzenie oraz nawilżenie skóry po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o cialo to przede wszystkim staram sie pozbyc cellulitu :) teraz- ze slim cellu corrector od bielendy :) widze, ze jakies efekty juz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim ulubionym peelingiem jest bielndowski peeling cukrowy pomimo, że jest dosyć mocny to świetnie ujędrnia skórę i nie jest przez dłuższy czas wysuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników przez co jest przesuszona, pęka, czy pojawiają się na niej podrażnienia. W takiej sytuacji najlepiej stosować sprawdzone kosmetyki, by ulżyć skórze i ją zregenerować. Krem Beta-Skin Natural Active Cream przeznaczony jest do skóry z problemami, ale można go stosować także do codziennej pielęgnacji. Preparat nawilża, chroni i regeneruje. Słyszeliście o nim? Polecam wejść na stronę https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102 i zapoznać się z opiniami o produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masti777
Zgadzam się z przedmówczyniami. Mama Care Efektima a potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażliwą i suchą skórę. Najlepiej sprawdza się u mnie najzwyklejszy żel Biały Jeleń o zapachu naturalnym lub z dodatkiem koziego mleka. Skórę smaruje po kąpieli balsamem wiesiołkowym Gal, ponieważ jako jeden z nielicznych skutecznie nawilża skórę, łagodzi podrażnienia i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Confession
Zgadzam się w kwestii Mama Care. Nic tak dobrze mnie nie pielęgnowało w trudnej, bo bliźniaczej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkka
U mnie idealnie sprawdzają olejki do ciała. Kupuję te Venity, są najlepsze, najbardziej wydajne, dobre a niedrogie. Skóra jest dzięki nim nawilżona, jędrna, zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1207
Właśnie testuję żele pod prysznic La Petite Marseillaise, są całkiem niezłe, moja uwagę przyciągneły przede wszytkim opakowania i niebanalne połączenia zapachowe. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece od wielu miesięcy kupuj****lsam wiesiołkowy Gal. Nawilża rewelacyjnie! Latem trzymam go w lodówce i stosuje również po opalaniu. Kosztuje 10zł i ma naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killed
Najlepsza na świecie jest kuracja do zmęczonych nóg z Mama Care Efektimy. Oddała mi życie przy mojej pracy wiecznie na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten balsam wiesiołkowy Gal świetnie uzupełniają kapsułki do kąpieli. Po kilku takich zabiegach skóra jest porządnie i dogłębnie nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei jestem fanka olejkow do ciala. Uwielbiam ich zapach oraz to ze tak doglebnie nawilzaja cialo, jednak po jakims czasie zaczela przeszkadzac mi ich konsystencja i tlusta warstwa, wiec z checia siegnelam po olejek w kremie od bielendy i jest rewelacyjny! kremowa konsystencja swietnie sie rozprowadza i nie jest tlusta, a olejkowe skladniki idealnie nawilzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię żele, ale balsamy nawilżają się dość słabo. Zauważyłam, że odkąd przerzuciłam się na bardziej naturalne żele moja skóra jest mniej sucha. Ostatnio testuję żele fresh juice, green pharmacy oraz jakieś nowe olejkowe żele od ives roches.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim must have jest Chantal, zwłaszcza odżywka ProSalon Intensis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdego rodzaju skóry polecam Floslek, zwłaszcza jak są tendencje do alergii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie super kosmetykiem do pielegnacji ciala jest kremowe serum bielendy. Uwielbiam kremowa konsystencje, ktora sie swietnie rozprowadza i zadnrj lepkiej warswty nie pozostawia nawilzajac bardzo dokladnie i wygladzajac skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×