Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy korzystalyscie z biura podrozy TUI prosze o opinie

Polecane posty

Gość Gość

Z reguły latamy z Tui lub Itaki i zawsze jesteśmy zadowoleni.  Wybieramy wakacje z first minimute .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z reguły latamy z Tui lub Itaki i zawsze jesteśmy zadowoleni.  Wybieramy wakacje z first minimute .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2017 o 12:43, Marek 49 napisał:

Witam. Wykupiłem w TUI wyjazd na Gran Canarię. Hotel miał być przy plaży, tylko okazało się, że nie powiadomiono mnie o fakcie zamknięcia plaży. W trakcie pobytu chodziłem na plaże 1 km mimo, ze wykupiłem pobyt w hotelu z plażą. Napisałem reklamację, pisałem pisma. Nikt mi nawet nic nie odpisał i się nie odezwał . Porażka. To pokazuje jakie to biuro, jak podchodzą do klienta jak już kupi wyjazd. Rezydent na miejscu, porażka. Nic nie wiedział, nawet ile jedzie autobus z lotniska do hotelu. Nic nie umiał załatwić nic go nie interesowało, tylko kasa i wycieczki fakultatywne. Zamiast gwiazdek w swojej ofercie dają słoneczka, później twierdzą, że to nie to samo. Biuro tylko polecać wrogom.

I właśnie dlatego uważam, że europejskie kierunki powinno robić się "na własną rękę". W dobie Google Translatora nie ma kłopotu żeby dogadać się z tubylcami i załatwić sobie wszelkie zakwaterowania, wycieczki etc. 

Natomiast jeśli ktoś ma stracha przed wypożyczaniem samochodu i zwiedzaniem wyspy na własną rękę, wówczas warto skorzystać z oferty jakiegoś lokalnego biura. Ja tak zrobiłam, mimo iż wypożyczałam samochód na wyspie. Jest tam jednak tak wiele niebezpiecznych dróg, że opłacenie wycieczki i przejazd po najtrudniejszych trasach z doświadczonym przewodnikiem i kierowcą to dobry wybór, zwłaszcza na Gran Canaria.

Jakby ktoś potrzebował to zdecydowanie pod tym kątem polecam zapoznać się z Gran Canaria 4 You: https://www.grancanaria4you.pl/ To Polacy, którzy wyjechali na stałe do Hiszpanii i tam rozkręcili biuro. Właśnie dzięki temu nie ma kłopotu z komunikacją czy dopasowaniem programu wycieczki jeśli jedzie się większą ekipą. A przeloty na wyspę można ogarnąć tanimi liniami lotniczymi, hotel przez Booking lub AirBnb i samochód przez Rental Cars.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×