Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryśka88

KOBIETA NA SIŁOWNI

Polecane posty

Hej dziewczyny jak radzicie sobie z siłownią, jak nie tracić motywacji podczas gdy nie do końca widać efekty i rezultaty pracy nad naszym ciałem, jak ćwiczyć jak długo. Znacie może jakieś fajne ćwiczenia na pupę na nogi i ręce oraz oczywiście na brzuch marzeń :) . A jakie rozgrzewki fundujecie sobie prze rozpoczęciem solidnego treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka41
Hej też nie wiedziałam jak wziąć się za solidny trening więc postanowiłam zasięgnąć wiedzy profesjonalistów. Zainwestowałam w Green Power Slim dostałam indywidualny plan treningowy i teraz już nie mam wątpliwości jak powinien wyglądać porządny trening. Poczytaj sobie stronę i bloga może znajdziesz coś dla siebie :) greenpowerslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X training prowadzony w Saturn Fitness w Warszawie na Bielanach to bardzo fajne ćwiczenia, widzę, ze w większości chodzą na to faceci, ale to jest też dla dziewczyn dobre, jest to taki kompleksowy trening całego ciała z niewielkimi obciążeniami więc kobiety spokojnie mogą sobie wziąc po prostu dwa razy mniejsze obiążenia i wykonywać te same ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kliku miesiecy pokochalam silownie. Wczesniej troche biegalam, chodzilam na basen itp. ale dopiero trening silowy daje mi efekty o jakich marze. Od kilku tygodni dodatkowo stosuje specjalny spalacz z http://www.elitesportfood.pl/#start który jeszcze bardziej wzmacnia efekt moich treningow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×