Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionakobieta

Wesele we trójkę

Polecane posty

Witajcie :) za jakiś czas razem z moim facetem z którym jestem od 3 lat idę na wesele. Będę tam jego osobą towarzyszącą. Podczas naszego związku zdarzył się pewien "zgrzyt". Pół roku temu mój ukochany poszedł na imprezę gdzie poznał pewną znajomą kuzyna. Dużo się wtedy kłóciliśmy i jakoś tak się stało że się rozstaliśmy. Przez ten czas kręcił z nią trochę i szczerze mówiąc to ona była powodem naszego rozstania (swoją drogą wyjątkowo parszywa baba, wiedziała że ma kogoś a pchała się do niego jak rzep do psiego ogona). Nie byli razem ale mieli się ku sobie do czego sam się przyznał. Po miesiącu jak twierdzi "zrozumiał", skończył z nią znajomość i zaczął ponownie o mnie zabiegać. Trwało to dosyć długo ale w końcu wybaczyłam, dałam szansę i nie żałuje. Ta dziewczyna wyjechała (mieszka bardzo daleko ale była tutaj z powodu "wakacji") i przez pewien czas nie mogła pogodzić się z tym co się stało, wypisywała do niego. Niedawno dowiedziałam się, że na weselu na którym będziemy oboje będzie również ona. Nie wiem jak się w stosunku do niej zachowywać. Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×