Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie, jakie zawody, profesje są dla Was najbardziej pociągające u kobiet?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez znaczenia. Zupełnie nie ma dla mnie znaczenia ile kobieta zarabia i co robi zawodowo. Jak robi to co lubi i ma z tego kasę, to super, ale to jej sprawa. Za to odstraszająco działają na mnie kobiety wykonujące męskie zawody. Zawodniczki MMA, kobiety rajdowcy, policjantki, mechanicy samochodowi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczycielka zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągające to tancerka erotyczna, masażystka erotyczna, albo prostytutka, ale tej ekskluzywnej klasy :) A reszta to zwyczajne zawody, zwykła praca i nic w tym pociągającego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Mało to mnie interesuje w kontekście atrakcyjności kobiety. Nie chciałbym jedynie, żeby moja kobieta zajmowała się czymś związanym mocno z ideologią feministyczną i gender np socjologia, publicystyka. Może jestem uprzedzony, ale jestem pewien, że mogłoby być więcej zgrzytów między nami niż pozytywnej chemii. To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten najstarszy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas facetów pociągające to jest to co jest związane z erotyką, nas nie pociągają zawody dobrze płatne jak to bywa u kobiet, ze jak laska zobaczy biznesmena, prezesa banku, aktora, itd... to się podnieca, bo to kojarzy jej się z dużą kasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie podniecam na kasiastych,bardziej na mnie działają faceci odważni i silni,szanujący kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobre, ale nie ma dla Was znaczenia, czy kobieta jest np. kierowniczką jakieś butiku albo księgową, czy też np. baletnicą albo flecistką w filharmonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brafitterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×