Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slowik

Pracuj online korzystal ktos ?

Polecane posty

Gość Detor
Szuaksz samemu zarabiania ? Na pewno znajdziesz. Chcesz konkretnie to po prostu szukaj ludzi którzy siedzą w necie od dawna i zarabiają. Wtedy przynajmniej dowiesz się z dobrego źródła, pisz na pracapewna@gmail.com Podam konkretne sprawdzone firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jeżeli praca jest uczciwa NIGDY nie każą za nic płacić na wstępie. Jeżeli tak jest to zwykłe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Finanse
Korzystałem i korzystam nadal zarabiam pieniądze mam do zaoferowania pracę w branży finansowej praca jest bezinwestycyjna nie trzeba wydać nawet złotówki . Po podaniu adresu mailowego wyślę dodatkowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_radom
jeśli ktoś z Was chce pracować to online to wybierajcie sprawdzone zrodła. Nikt nie da zarobić 3000 na początek za robienie nic. Polecam Wam ankiety, ja wypełniam codzień czasem rzadziej (zależy od Twojego profilu) pare ankiet i co jakiś wypłacam sobie on nich kase. (są wypłacalni :) nie są to tysiące ale mnie to zadawala bo nie spędzam nad tym dużo czasu, a na swoje zachcianki mam. https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/0df29613e5e82265d4f0505394af4876e67e5cba/ Wejdzie w link powyżej to przekieruje Was na stronę aby się zarejestrować od razu. Jest to strona która podrzuca ankiety które im zlecają różne firmy czasem ale rzadko osoby prywatne np. do prac dyplomowych itp. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobiona
nie polecam pisałam te ankiety i nic tylko czas straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam wypełniania ankiet. chyba mało kto zbierze wymaganą ilość punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Money2Money.Czy to wszystko jest legalne? Rozumiem osoby, które zadają to pytanie, ponieważ z pewnością jest to nowa forma zarabiania pieniędzy w naszym polskim środowisku. Jednak zapewniam Cię, że wszystko jest w pełni legalne. Współpracujemy z polskimi spółkami, które możesz sprawdzić w KRS. Od wynagrodzenia każdy partner odprowdza podatek do swojego Urzedu Skarbowego(mamy przygotowaną dokładną instrukcję, jak się rozliczać ze swoim US) https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=111761 Zarabiaj od dziś a , nie ciągle mówiąc od jutra. Po rejestracji prosty poradnik jak na start zarobić 500 zł bez polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem zarabiać online, zarobiłem już koło 6tys wiec wiem ze można.Zapraszam http://tomaszwozniak.getleads.pl/moneta_z_neta/ Ty tez możesz, i nic nie musisz płacić.Wystarcza same chęci i udowodnie Ci ze zarobisz pierwsze 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMinga
Ja nigdy nie korzystałam ale zastanawiam się nad tym bo koleżanka pracuje i jest bardzo zadowolona!Nawet ostatnio przy mnie szukała sobie pracy na pracuj-online com!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam prace siedzącym w domu i nudzącym się, albo dysponującym trochę wolnego czasu. Praca polega na przepisywaniu 4 cyfrowego kodu. Jeden kod 0,10 USD. Zakładasz konto i konto na paypal i zaczynasz zabawę. wystarczą 2-3h dziennie. http://skmoney.club/5105252190122/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo123
Tu także można sobie dorobić niewielkim wkładem warunkiem jest m.inn. konto Paypal aby mogli kasę wypłacić. Nie jest to ściema. Oto strona z polecenia: http://skmoney.club/7086939316261/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i ja dałem się złapać i zapłaciłem 30 zł za mozliwośc aplikowania na "oferty pracy". Czy ktoś miał z tą stroną jakies pozniejsze problemy tj.wyłudzenie danych bankowych itp, czy tylko zmarnowane pieniądze podczas rejestracji? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i ja dałem się złapać i zapłaciłem 30 zł za mozliwośc aplikowania na "oferty pracy". Czy ktoś miał z tą stroną jakies pozniejsze problemy tj.wyłudzenie danych bankowych itp, czy tylko zmarnowane pieniądze podczas rejestracji? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaonline.net oszustwo!!

UWAGA!  STRONA  pracaonline.net 

Czy ktokolwiek zgłosił oszustwo na Policję? 

Zarejestrowałam się, uiściłam 30 złotych za tydzień i dostałam nieograniczony dostęp do ogłoszeń. Zgłosiłam się do wszystkich interesujących ofert, było ich naprawdę dużo i ... nic kompletnie. Te ogłoszenia wyglądały jakby na podpuszczenie a żadnej pracy nie oferowały. Cały czas były dostępne te same. Sporo ludzi się tam zgłaszało, powinni kogoś wybrać i usunąć ofertę. Teraz powinnam zapłacić za następny tydzień, ale chcę zarabiać a nie tracić. - Pracaonline net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzeba płacić za samą możliwość aplikowania to to jest, moim zdaniem, nielegalne. Tak więc najlepsze, co można, moim zdaniem, z tym zrobić to zgłaszać serwis jako niebezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22222

Witam pisze z pytaniem czy komus pobrablo kolejne pieniadze za dostep do strony praca online.net automatycznie czy tylko te 30 zl? Bo w regulaminie jest napisane ze dostep bedzie sie odnawial automatycznie i ponieral kase ? Ja sie tam zalogowalam i jak czytam teraz opinie to masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.
 

Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!

http://www.opinie-rejestracja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×