Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiecie8

jak szybko i skutecznie schudnąć?

Polecane posty

Gość nadiecie8

czy macie jakieś propozycje jak szybko i skutecznie schudnąć? Mierze 172cm wzrostu i ważę 70 kg. Chce schudnąć do 55 kg. I chciałabym aby mi się to udało do połowy maja. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Foreverslim to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel919
brałam tabletki iqgreen i schudłam w sumie 12 kg w dwa miesiące ale najciężej jest mi teraz tę wagę utrzymać bo schudnąć to jedno, a trzymać fason to drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeokadiaM
No Ja właśnie kupiłam karnet na siłkę i teraz się zastanawiam mocno co dalej. czy jakas dieta czy jakieś tabletki. Obiecujące są te iq green które widzę, że na prawdę mają bardzo naturalny skład co dla mnie się bardzo liczy. No nie wiem dogadam to z kumpelą jeszcze może zamówimy po opakowaniu na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitra
U mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Foreverslim. 14 kg mniej w 3 miesiące...pytanie, czy 3 miesiące uważasz za odpowiedni czas, bo moim zdaniem, jest on optymalny też i dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia453
Ja bezskutecznie próbowałam schudnąć przez 3 lata. Kupowałam różne środki na odchudzanie, ale żaden z nich nie rozwiązał głównego problemu mojej nadwagi, którym był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Pierwszy efekt zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania, mianowicie uczucie sytości utrzymywało się prawie od posiłku do posiłku, dzięki czemu rzadziej sięgałam po słodycze i fast-food, które uwielbiałam. Dodatkowo piłam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę i spożywam 3-4 posiłków i ważne-kolacja zawsze 2 h przed snem. Po 2 miesiącach takiej kuracji schudłam 11 kg, może to nie jest jakiś cud, ale ja jestem szczęśliwa i czuję się o wiele pewniejsza siebie. Powodzenia. Ps. Link gdzie można go nabyć, tp strona producenta http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Majeczka
Dziewczyny! Skaczcie! Moja koleżanka odkryła fitness na trampolinach i jest rewelacja! Chodzę do Fit and Jump w Łodzi i jest miazgaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana nawyków żywieniowych,ruch plus Foreverslim i waga zaczęła spadać.Pomalutku wraca do wagi z przed ciąży.Co do efektu jo-jo jestem pewna że jeżeli będę się odżywiała racjonalnie to nie będzie z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka321
Jak chcesz szybko schudnąć to możesz jedynie nabawić się efektu jojo i stracić zdrowie. Ja już się tak głodziłam, że mi włosy zaczęły wypadać. Dopiero pod opieką dietetyka trwale schudłam i świetnie się czuję więc nie popełniaj tych samych błędów tylko skorzystaj ze specjalisty, ja jestem pod opieką Pani, która jest super, polecam hh-life@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując te tabletki Foreverslim nie chciało mi się wierzyć że pomogą mi się pozbyć nadwagi.A jak już to na pewno po skończonej kuracji kilogramy wrócą jak ostatnim razem po zastosowanej diecie.Mija właśnie pół roku odkąd nie stosuje już Foreverslimu a żaden utracony kilogram nie wrócił.Mogę go polecić osobą z naprawdę dużą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje ze wy tu wszyscy pracujecie dla reklamy tych srodkow i zadna z was tak naprawde problmu nie ma tylko zachwalacie swoj towar , ta od ziol kopiuje ten tekst nie tylko tutaj . Ja musze dla zdrowia psychicznego zrzucic min 5 kg ale najpierw ide do dietetyka , z pewnoscia bede walczyc aby zrobic niezbedne badania i jak okaze sie ze jestem zdrowa to dietetyk i musi sie udac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy...jak chcesz schudnąć to pop prostu zastosuj zdrową, zbilansowaną dietę, żadne głodówki bo to doprowadzi tylko do efektu jojo. Jak masz problem z tym, że nie wiem jak dieta powinna wyglądać to można wybrać sie do dobrego dietetyka, pomoże. Dobrym pomysłem też jest wykonanie wszelkich podstawowych badań. No i ruch...jak nie lubisz ćwiczyć na siłowni czy po prostu trenować to ruch jakikolwiek...spacery, rower, basen..cokolwiek byleby nie leżeć na kanapie :) No i wtedy dopiero też można się wspomagać, byle czymś naturalnym..ja osobiście polecam młody zielony jęczmień, więcej informacji na pewno znajdziesz w wyszukiwarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taabletki Foreverslim to według mnie najlepsze z tabletek dostępnych na Polskim rynku.Bez problemu poradziły sobie u mnie z 10 kg nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaki
Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam chociaż był to mój główny cel.Przez trzy miesiące nauczyłam się jeść i gotować inaczej.Na całej kuracji zyskałam nie tylko ja ale i moja rodzina bo jedzą teraz o wiele zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adipex kasia8807@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnastyczka_
Każdy chciałby schudnąć szybko i łatwo, ale tak się niestety nie da ;) Podstawa to zmiana całego stylu życia - wprowadzenie odpowiedniej (zdrowej) diety, do tego regularna aktywność fizyczna. Najlepiej na początek byłoby poradzić się jakiegoś specjalisty, dietetyka, trenera itd. Żeby nie wyrządzić sobie krzywdy takim nagłym rzuceniem się na głęboką wodę. Same suplementy na odchudzanie nie pomogą. Jedynie przy intensywnym wysiłku można się zastanowić nad odżywkami białkowymi. Kolega polecał ten sklep http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś90
No dokładnie, na suplementy nie zawsze można liczyć nawet gdy ogarniasz dietę i trening. Ja wydałam kasę na Calominal, bo nie mogłam ruszyć z wagą po pierwszych 4 kg zrzuconych. 2 opakowania, miesiąc przyjmowanie i efektów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś90
No dokładnie, na suplementy nie zawsze można liczyć nawet gdy ogarniasz dietę i trening. Ja wydałam kasę na Calominal, bo nie mogłam ruszyć z wagą po pierwszych 4 kg zrzuconych. 2 opakowania, miesiąc przyjmowanie i efektów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Foreverslim okazał się bezapelacyjnie dobry.Według mnie nie nic lepszego na odchudzanie Polskim rynku niż te tabletki.Szybki skuteczne bezpieczne,w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina763
Ja stosowałam wiele suplementów ale żadne nie pomogły mi tak jak Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki stosowaniu suplementu nie czuję głodu a przede wszystkim chudną w 2 miesiące 16kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelusia722
Ja zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki co dziewczyna wyżej podała;) i powiem Wam,że jestem zadowolona;) zgubiłam już 6kg w 3 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawartość african mango : witaminy C i E o właściwościach antyoksydacyjnych, witaminy z grupy B, witaminę K, prowitaminę A, potas, polifenole, miedź, karetonoidy, 17 różnych aminokwasów kwasy omega 3 i omega 6. same witaminy.... na witaminach samych się nie chudnie :) plus piszą czystego ekstraktu z afrykańskiego mango – aż 6000 mg na jedno opakowanie. po zjedzeniu 1 mango dziennie dostarczysz tak jakby kilkanascie tabletek...jestem miłosniczka mango, jem codziennie, albo co 2 dzien, po prostu ubie, a gwarantuje ze zadnych efektów odchudzajacych nie mam :D aczkolwiek owoc sam w sobie jest bardzo zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakiimałgosia
ja brałam clenbuterol i novothyral kupiłam sobie na doping-online.com z poleceń koleżanek które już tam kupowały tylko że z tego co wiem one adipex czy cos takiego brały ... ja na tych 2 subst. mega schudłam i okielznałam swój wilczy apetyt , fakt miałam drobne skutki uboczne w postaci pobudzenia, ale w moim przypadku to dzialalo na korzyść bo nie pilam kawy :D a efekty były warte wszystkiego teraz już przestałam stosować i jem normalnie nie mam problemów z obzeraniem sie jak wczesniej i nawet zaczełam dla zdrowia chodzić na silownię... :) dodam tylko że jeśli ktos chce stosować to nie opłaca brac sie niż 2-3 tab noothyralu dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych tabletek, czy pseudomedykamentów. Dieta, opracowana indywidualnie z dobrym lekarzem. Poszukaj Centrum Leczenia Otyłości, bo to musi być specjalista. Do tego, z tym samym lekarzem opracowany zestaw ćwiczeń. Inaczej schudniesz 15 kilo, ale za kilka miesięcy znów przytyjesz 30, jeśli będziesz odchudzać się sama, korzystając z forumowych reklamowych wpisów. Lekarz, lekarz i jeszcze raz lekarz. Inaczej się nie da pulpeciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stosowanie suplementu diety IQacai,ja dzięki niemu w szybkim czasie straciłem 8 kg,stronka internetowa tego suplementu to: iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkk6
Zachęcam do uprawiania sportu i stosowania jakichś suplementów diety,polecam IQacai,osobiście go stosuje i w kilka tygodni straciłem 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena321
Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to dieta lub ćwiczenia i do tego jakieś suplementy diety.Ja biegałam i brałam IQacai wraz z przyjaciółką i bardzo szybko straciłyśmy po 8-9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×