Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiecie8

jak szybko i skutecznie schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Stosowałam Iqacai - suplement dzięki któremu udało mi się schudnąć w ciągu 2 miesięcy 8 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tabletki Foreverslim to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ******le w o wiele mniejszej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tabletki nie przynosiły żadnych efektów, chciałam spróbować czegoś nowego dlatego też zamówiłam to cudeńko https://fittspray.com, jest w płynie więc więcej składników wchłania się do organizmu i od razu waga ruszyła, po trzech tygodniach stosowania schudłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąć W końcu pozbyłam się nadwagi. Była walka, ale ją wygrałam. I wiem jedno, już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsza jest odpowiednia kombinacja między dietą a treningiem. Jedno bez drugiego się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co jest wiele diet, które pozwolą wam szybko schudnąć. Jednak są to diety monotematyczne i wyniszczające organizm, po których efekt jojo murowany. Ja też kiedyś miałam problem z nadwagą i stosowałam wiele diet. Wyglądało to tak raz chudłam, a zaraz później tyłam - błędne koło. Postanowiłam z tym skończyć bo to nie miało najmniejszego sensu. Postawiłam na zdrowe odżywianie i zmianę całkowicie złych nawyków żywieniowych. Tutaj przeczytasz co i jak jadłam żeby schudnąć http://skuteczneodzywianie.pl/podstawowe-zasady-odchudzania-2/ I jeszcze jedno, dałam sobie czas. I na efekty nie trzeba długo było czekać. Zapraszam cię na mojego bloga, gdzie wszytko opisałam, może i tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaena
Oczywiście najlepiej działa błonnik. Można pomyśleć o odpowiedniej suplementacji, np. colon c ma dużą zawartość naturalnego błonnika i ma super wpływ na jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nie da sie szybko schudnąć, a jak się nawet uda to efekt jojo nas zniszczy. Ja się odchudzałam z trenerem i dietetykiem, który oprócz diety zalecił mi do picia różne zioła m.in. melisa, mniszek pokrzywa oraz habaicynę, czyli naturalne kapsułki z chili. Jednak cały proces trochę mi zajął. W zaleznosci od tego ile chcesz zrzucić musisz poświecić na to minimum pół roku, ale wtedy zadowolona będziesz na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_198x
Z własnego doświadczenia wiem, że Sibutramina 20mg potrafi zdziałać cuda. W sumie nie znam osoby której by nie pomogła w pozbyciu się nadwagi a polecałam wielu koleżanką. Polecam sprawdzić (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/11174637/legnica-Phentermine-adipex-sibutramine-biphasic-sibutramin-sprawdz-zawartosci-przed-zaplata-meridia-zelixa.html Wydaje mi się to sensowniejsze niż diety cud czy super suplementy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katri43
Schudłam 12 kg w dwa miesiące nie wiem czy to szybko ale udało mi się ! Stosowałam oryginalne Mango http://nplink.net/8VpqOqTl oraz ćwiczyłam w domu na rowerku, nie podjadałam wieczorami i ograniczyłam napoje gazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję mango od producenta vital progres https://africanmangosklep.pl/ za mną trzeci miesiąc stosowania. Nie ważę się, wolę mierzyć, centymetry giną w oczach samopoczucie dobre jestem zadowolona z tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszymi tabletkami odchudzający jest Foreverslim. U mnie się sprawdziły wzorowo - zmniejszyły apetyt, przyśpieszyły metabolizm oraz wspomogły spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia36
Myślę, że warto się skontaktować z polecaną tutaj na forum p.Ewą, http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/200781868/czestochowa-Phentermine-biphasic-sibutramine-sibutramin-adipex-sprawdzenie-przesylki-przed-zaplata-odchudzanie.html , oferuje zarówno polecaną tutaj sibutramine jak i ephedrine, które redukują znacznie poziom wagi, tłumią apetyt bez efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te preparaty wcale nie redukują wagi , jedynie chwilowo tłumią apetyt , który niestety wraca ze zdwojoną siłą po pewnym czasie stosowania tych środków. W dodatku są BARDZO SZKODLIWE i niestety po nich występuje podwójny efekt jojo. Stosowałam je jakis czas temu , wazyłam wtedy 72 kg , dziś ważę 120 kg , mam uszkodzone nerki i rozwalony całkowicie zmysł łaknienia . Popadam w kompulsywne obżeranie a wszystko przez głupi lek Sibutraminę w którą kiedyś uwierzyłam. Dziś tenlek jest wycofany z obrotu z powodu szkodliwości , a to co tutaj zareklamowała poprzedniczka to chińska podróba z niewiadomego źródła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia36
trzeba uważać na podróbki, ja schudłam 9 kilo bez efektów jojo i bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecam;) Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, że sprzedaż sibutraminy jest ściagana prawem karnym w tym kraju? sama sobie to jedz i nie wciskaj ludziom szkodliwych substancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest na to paragaf
Zgodnie z art. 124 ustawy Prawo farmaceutyczne kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten paragraf pod to nie podlega, no może po części. Sibutramina to ZAKAZANA substancja, za która kary są równe karom za sprzedaż narkotyków. 5 lat to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając nawet karę za sprzedaż, ludzie nie zdają sobie sprawy jakie problemu zdrowotne mogą się pojawić po takich specyfikach. Przypuszczalnie kobieta zaczęła stosować ów środek, ma problemy zdrowotne, po zażyciu pojawiają się komplikacje i ląduje w szpitalu w najgorszym przypadku może umrzeć i co wtedy? debilizm nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sporo zgonów po tym preparacie ,dlatego właśnie wycofali sibutraminę ze sprzedaży . Handlarze jednak nadal handlują podróbą z Chin a to podwójna trucizna bo produkowana bez żadnych nadzorów farmaceutycznych. Cóż jeśli jednak ktoś nie ma rozumu to kupuje to dziadostwo , płacąc kupę kasy i rujnuje sobie zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że detoks sokowy super działa! Pierwsze 2 tyg. tylko soki a później włączamy jedzenie i trening. Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexi3
A stosujecie różne preparaty i np. takie plastry na odchudzanie https://heltio.com/pl/sliminazer ? Mają one dobre opinie. Korzystaliście z nich? Zastanawiam się, czy byłoby to dobre rozwiązanie także dla mnie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pomysł na szybkie i skuteczne odchudzanie, jest bardzo prosty: dieta,******* tabletki Slimunox. Dzięki emu połączeniu jestem lżejsza o 14 kilogramów. Dla mnie jest to spory sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×