Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurzajaca teściowa

Polecane posty

Gość gość

Muszę się wygadać. Moja teściowa mnie strasznie irytuje. Krytykuje wystrój domu, potrafi wytknąć jakieś małe zabrudzenie na dopiero co umytyn meblu, gdy jesteśmy u niej na obiedzie każe jeść do oporu swojemu synkowi a mojemu mężowi "bo pewnie w domu nie ma co jeść ". To tylko przykłady jej zachowań, które mnie męczą i irytują, mąż twierdzi że jestem przewrazliwiona i przesadzam, wg niego powinnam olewac i się nie przejmować. A może on powinien zwrócić matce uwagę? Nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że trzeba to olać. Dla spokoju ducha proponuj***ardzo rzadko spotykać się z teściową i nie brać do siebie jej słów. Jak zauważy brud to pokazać jej ściereczki i niech sama lepiej zrobi, a po wymyciu ją skrytykować. Jak wpycha żarcie mężowi, dołożyć mu jeszcze drugą porcję, żeby się najadł. Jak teściowa wciska żarcie na później poproś o więcej i niech mąż to je w domu itd. Ale musisz to robić bez przeżywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściową krytykuj za wystrój domu, zauważaj kurz, brudne szcztucce (które musisz umyć). Jak będzie u was to wciskaj jedzenie z komentarzem, że ty gotujesz zdrowo i pewnie to nowość dla niej. Zapewne nic to nie da, ale przynajmniej ty się wyluzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×