Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się stało z moją siostrą?!

Polecane posty

Gość gość

3 lata temu moja siostra została mamą w wieku 40 lat. Wcześniej pracowała zawodowo, miała pasje itp. odkąd zaszła w ciążę (dziecko planowane) zmieniła się bardzo. Teraz nie pracuje już zawodowo, dziecko ma 3 lata, a ona ciągle o dziecku rozmawia, inne tematy ją w ogóle nie interesują, cały czas tylko o siostrzenicyt mówi, chodzi z nią do przedszkola, bo mała nie chce sama zostawać w przedszkolu, więc ona chodzi z nią, z mężem spia nawet z małą w łóżku i odkąd dziecko się pojawiło, oni jakby odcieli się od wszystkiego innego- żyją dzieckiem. Siostrę już w ogóle nie obchodzą moje sprawy i naszych rodziców, bardzo sie ode mnie oddaliła, jej kontakt polega tylko na tym, ze wysyła mi zdjęcia małej i pisze, co mała dziś jadła, że miała rozwolnienie itp. Aż mnie dziw bierze, że z kobiety tak ciekawej, oczytanej, z pasjami stała się taka monotematyczna, tak się jakby... cofnęła intelektualnie. Chciałabym odzyskać z siostrą dawne relacje i bliskość. Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam radę dla Ciebie. Znajdź sobie jakiegoś buchaja i przestanie Ci się nudzić i nie będziesz zawracała siostrze gitary. Ona ma się kim zajmować i Ciebie nie może niańczyć całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam własną rodzinę, nastoletnie dzieci. Po prostu boli mnie, że siostra, wczesniej będąc moją najlepszą przyjaciółką przestała się w ogóle interesować tym, co słychać u dalszej rodziny. KIedy miałam problemy, to nawet nie spytała, jak sobie poradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pi/ep/rzysz kumety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to normalne, ale nie mam pojęcia co masz zrobić. Może daj siostrze trochę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej czas, dziecko ma dopiero 3 lata, ona musi nacieszyć sie macierzyństwem, a potem wszytsko powinno wrócić do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej pierwsze dziecko? jesli tak, troche mozna ją zrozumiec, mimo iz oczywiscie przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jej pierwsze dziecko, w dodatku ostatnie chyba, bo siostra ma już 43 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedynaka i tez jest calym moim swiatem. Dziecko kocha sie najbardziej na swiecie a pierwsze lata wyczekanego dziecka sa dla rodzica niesamowicie wazne. Widac ,ze Twoja siostra bardzo pragnela dziecka. Ciesz sie jej szczesciem a nie oburzaj. Powinnas byc dumna z siostry ,ze jest wspaniala matka. Ja nie widze pdoblemu. Problemem jest zaniedbywanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×