Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile bez seksu

Polecane posty

Gość gośćJEDEN
gość dziś Tak, to długi czas, nawet bardzo, szczególnie dla faceta w wieku 30 lat. Czuję jednak, że coraz bardziej jestem gotów na nowy związek, zdarzyło mi się jednak jakieś 2 lata temu zranić osoby, bo myślałem, że jestem gotów, a jednak nie byłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30LaTKa30
20mc bez seksu też nie umiem tego zrobić bez miłości jest jeden chętny ale na 99% jestem pewna że by mnie stuknął raz (albo kilka razy) i odstawił... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30LaTKa30 dziś a nie byłoby to dla Ciebie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata to dosyć dużo, ale seks dla każdej osoby znaczy coś innego. Dla wielu musi się łączyć z miłością; więc podsumowując: seks powinniśmy uprawiać, gdy jesteśmy na to gotowi i gdy tego chcemy. A tak się dzieje tylko gdy znajdziemy WEDŁUG NAS odpowiednią osobę. Takie życie - trzeba być cierpliwym i pozytywnie nastawionym, a w końcu znajdzie się odpowiednia osoba. Uważam że często warto poczekać - takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania jak Haze wczoraj chodzę na prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo o wiele za długo.Ale jak nie ma z kim to przecież nie pójdę do pubu wieczorem tylko dla seksu z jakimś obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam seksu, jestem mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 O rany.I jak sobie radzisz i czy długo już to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie mam sexu, jestem zonaty, walcze sam ze soba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co wy macie w tych malzenstwach?ja jestem sama więc seksu nie mam.nie wyobrażam sobie mieć męża który nie chce seksu ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku, to zona zupelnie mnie olewa:( co innego mowi a co innego robi, bo widzi ze ma luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEZUS DZIEWCZYNY. Czytajac to wraca mi wiara w porzadne kobiety. Ja myslalem ze takie juz nie istnieja, myslalem ze dziewczyna sa juz na tyle wyzwolone ze traktuja seks jak sport albo przyjemnosc,lub tez sypiaja z kims bo fajne ciacho. a tu prosze , wiezi , przytulenie, milosc , bez tego nie mas seksu. Szacun dziewczyny , dziekuje wam bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja już nie jestem dziewczyną. To ja pisałam o tych dużych potrzebach ale tylko z miłości. Ja jestem znowu sama a już pod 40tkę. Wiec i tak wypadłam z obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×