Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak z internetu...

Polecane posty

Gość gość
Wiecie dziewczyny jak wygląda znajmość z zainteresowanym facetem? Wiecie wtedy i czujecie że mu zależy, bo on zabiega o spotkania chce jak najczęstszego kontaktu, dotrzymuje słowa, po randce pisze miłe smsy i często do Ciebie dzowni. Jeśli facet jest wycofany, umawia się z toba tylko raz na tydzień a mógłby częściej to znaczy jedno=MA CIE W D. A zawieszenie kontaktu z powodu krótkiego wyjazdu jak w przypadku autorki to tylko głupi pretekst. gdyby on się zauroczył to czekałaby jak pies na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woli szukać 10 lat niż zaryzykować i spróbować stworzyć związek - No oczywiście,że woli!!! Co chwile ma inna cizię, z którą moze mu sie uda pójść do lóżka - i nie smędzi mu nad głowa o związkach, dzieciach itp ślubach...po co mu to? a za miesiąc, pol roku, jak mu sie znudzi jedna, poszuka kolejnej - i tak muzycie przeleci. po co mu więcej? jak ma po 30 stce- to pewnie rozwodnik albo w separacji- zasadniczo żone juz miał ( ma) , dzieci ma- tylko seksu mu brakuje, a na d***** skąpi- no to zakłada profil na sympatii - i ma zdjęcie sprzed 15 kilo i dwidziestu lat i mysli,że jedna z druga sie nie zorientuje... Na seks zgodzi sie jedna na 10, 20 - ale on i tak wygrał - dobry bajer pół roboty, a kasa na d***** została w portfelu.. Tacy to przeważnie potem pisza,że kobiety takie materialistki- nawet ich na kawe nie stać, no nie dziwne, jeśli panowie maja po 5 randek na tydzień - z czego wyjdzie mu parę spotkań na seks w miesiącu, i tak pan jest na wygranej pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam dużo panów po 30-tce co nawet w rocznym związku nie byli a nie tylko rozwodnicy . Ale już nie wiem co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - popieram w całej rozciągłości. NIE TŁUMACZYĆ i nie usprawiedliwiac palantów i dupków - jak mamusia nie nauczyła zachowania, to trudno, najwyższy czas, żeby pan po 20 stce czy 30 NAUCZYŁ sie zachowania. facet o was nie zabiega- to znaczy że ma was w 4 literach!!! odzywa się po miesiącach milczenia bez wyjaśnienia przedtem, ze nie bedzie osiągalny - JEGO STRATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam tak że dałam facetowi druga szanse jak mnie raz olał i zapadł się pod ziemię i wiecie jak to się skończyło? Bardzo szybko znowu mnie olał w ten sam kulturalny sposób:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma nic gorszego jak facet który olał odzywa się po czasie a ty naiwnie wierzysz że on zrozumiał ze kocha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam internetowi Romeo maja to do siebie, ze zawsze znajduja sobie kogos kto jest zapchaj dziura...Ja tez rozmawialam z kolesiem czarowal, bajerowal, mowil, ze kocha i znalazl sobie inna ewentualnie umarl bo zapadl sie pod ziemie, ale to, ze umarl to zart bo wiem, ze zyje czyli pierwsza opcja. Znalazl inna i pewnie ja bajerowal juz wczesniej to mu napisalam Zegnam i tyle. W doopie go miej zobaczysz jeszcze tamta go kopnie w tylek i przyjdzie do Cb w laske by sobie poplakac w rekaw. Ewentualnie porozmawiaj z nim, ze Cie irytuje cala sytuacja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru nic wyjaśniać i rozmawiać z nim. Zniknał to niech spada, mam swoją godność. poza tym nienawidzę takiego zachowania, bo wystarczyło nawet napisać jak nie miał odwagi ze jednak on szuka dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie trzeba mieć wielkie szczęście, tam siedza odpady najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to,że oni nie potrafią być szczerzy tylko kłamią ,wymyślają i bajerują bo tak jest im chyba łatwiej.Po co to grać ,oszukiwać ale wiadać faceci tak mają ,tchórze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.14 -> świętę słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×