Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

orientuje się któraś z was ile kosztuje ten pakiet badań w GC potrzebnych do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny! Kasia trzymam kciuki za bete. Madzia za Twoj transfer rowniez! Basia to juz chyba zaczynasz sie pakowac? Kasiurek 86 polecam na zaparcia piec suszonych sliwek dziennie i jedna lyzke otrab. Leki wcale dobrze nie dzialaja i po chwili moga Ci zupelnie rozregulowac organizm. Ja takie zaparcia mialam po drugiej punkcji. Dodatkowo sprawe utrudnia lutinus ktory bierzesz a ktory zawiera progesteron. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Joafer kochana moja z tego co pamiętam to Ty pytałaś się o screching endometrium. Mi dr M. zalecił taki schemat. Mam brać Duphaston 2x1 tab od 16 do 25 dnia cyklu. A do Gyn na zabieg mam się zgłosić między 21 a 23 dniem cyklu. Także taka sytuacja :) W maju jedziemy z moim M. na wakacje , wracamy - robimy screching i zabieramy naszego mrozaka. Wczoraj widziałam pierwszy raz bociana i to jeszcze w locie. Niby stary zabobon a wzruszyłam się ogromnie. Cudownego dnia i gratulacje dla wszystkich Mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko kochana - ja czasami też mam takie chwile - raz wierzę, ze się uda , a raz ze może nawet jajek nie będzie bo z tym różnie bywa :( nie zostawiaj nas tutaj :* Kasia 3mam kciuki za dzisiejszą betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołku, thx za odp, ale 180 zł to coś chyba za tanio, chociaż taka cena mi pasuje :P ja się tu na grube tysiące nastawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam wizytę mały jest duży już ma ponad 3200 i rośnie jak na drożdżach za tydzien mam wizytę i będziemy decydować bo raczej cesarka mi się szykuje bo urodzę max 3500 więcej nie będziemy ryzykować. Teraz mamy tydzień na robienie wszystkiego żeby zaczął się poród naturalny a jak nie to za tydz w pon do szpitala i 27 cesarka lub we wtorek/środę i cesarka 29. mąż już szczęśliwy że coś wiemy i jasna sytuacja matko to już tak blisko jestem w szoku i nie umiem się już doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita wczoraj dzwonili o której transfer. Rozmrażali go dzisiaj...wsumie nigdy my nie będziemy wiedzieć czy przeżył musimy im ufać, tramsfer się odbył wiec chyba kropek miał się dobrze. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trzymam kciuki za transfer i betę! Ja dzisiaj dostałam @ wiec od jutra zaczynam stymulacje pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziołszki :) grania to już tak blisko :) trzymam kciuki za betę dzisiejszą i za wszystkie :) do mnie dzwonili przed chwilą z labo i się bardzo ucieszyłam :) z 19 pobranych, 12 dojrzałych - 6 komórek do mrożenia i 6 zapłodnili :) powiedziałam że chcę żeby zamrozili w 3 dobie i po 2 zarodki:) Pani powiedziała ze jeden już zaczął się dzielić. Wiem że daleka droga jeszcze ale wiedząc ile za mną cieszę się przeogromnie. No i crio mam nadzieję za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorciak Scratching będą Ci robić prxy histeroskopi? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Kiedy Kasiu masz wynik bety?:) próbuje domowych sposobów, ale narazie bez efektów, a suszonych śliwek nie lubię bleee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia88 czy ty do Warszawy się przenioslas? Bo jeżeli chodzi o Chlamydia to oni tam robią z wymazu nie z krwi bo podobno to jest poprawne badanie a nie z kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies super wiadomość :) Dlaczego za miesiąc transfer? Za duży progesteron? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a czy zamiast tego picia szklanki mleka może być jogurt naturalny? Dzięki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer, ja miałam wymaz na chlamydię, urea itp, bo mój M miał ureaplasme, ale mnie nie zaraził. Na razie jestem w GC Katowice. Zastanawiam się nad 2+1, albo 1 GC Katowice, a jak się nie uda to IVF w Czechach w Ostravie. Męczy mnie myśl, że nie wiadomo co będzie od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta z dzis 76 :-) nie wierze.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie beta super no dziewczyny widzę podtrzymujecie dobra passę ☺Gratuluję Kasia MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorciak Scratching będą Ci robić prxy histeroskopi? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiutek86
Gratuluje! Super Kasiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w gyn mogą Screathing robić tylko prxy histeroskopi a to duży koszt ok.1000 zł a histeroskopie juz miałam i jest ok. Także skorzystam z zabiegu w invimedzie tam jest w cenie intralipidu. Kasia gratuluję, które to twoje podejście napisz coś o sobie :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×