Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, wiecie może,czy którejś z dziewczyn na tym forum wyszedł dodatni czynnik V Leiden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek , Sil - ja również dołączam się do życzeń - Wam jak sądzę do szczęścia wystarczą życzenia dwucyfrowych bet za kilka dni :) - to dziwne, ale mi wstępnie transfer też wypada w dniu urodzin he he , Dorciak nie wiem czy nie przeczytalas naszych pytań .... :( Napisz proszę przebieg ost wizyty , czy zrobiłaś te badania nasienia, kiedy będą wyniki , jakie masz leki symulacyjne , kiedy podglądanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela... zdradzisz nam płeć dzieciaczka? Czy przeczuwasz zbliżające się pozytywne bety :-). Kiedyś czytałam, że ten fragmin odstawia się dobę czy 2 dwie przed porodem. Przy cesarce można to zaplanować gorzej z porodem sn. Na jaki się szykujesz? Jak Ci dobrze już 12tc :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Wszystkiego naj dla solenizantek!:) Nikita ja crio miałam bodajże w 18 dc lub tez 17 dokładnie nie pamietam ale wiem ze sama bylam zdziwiona tylko wtedy moje cykle trwały ok. 33 dni. Miałam 5 dniowe blastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 - przepraszam, nie przeczytałam, widocznie tych pytań. Tak byliśmy na wizycie, miałam scratching , dalej biorę gonapeptyl i Puregon. Mąż jak się spytał o te badania nasienia - to lekarz odpowiedział mu to samo co Wam, że trzeba. Oczywiście jak to ja, część pytań zadałam, część zapomniałam, więc jak tylko wróciłam to zaczęłam spisywać pytania, o których zapomniałam a które chcę zadać następnym razem. Zrobione miałam badania hormonalne - dobrze wszystko, mąż zrobił badanie nasienia. Tylko wkurzyłam się, bo 1,5 godziny czekaliśmy, bo gwiazdor chyba nie spieszył się z przyjmowaniem pacjentów. A do tego przed nami, była para mieszana Polka i Niemiec, to wyszli chyba po godzinie - pierwsza wizyta. I tyle. Dalej koleś jakiś taki dziwny dla mnie, ale jak napisałam joafer - nie będę się kolesia bała, i teraz będę pytała się o wszystko, będę siedziała ile ja będę chciała a nie lekarze, jak to było do tej pory. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i jak mąż się pytał o te wyniki badań nasienia, to panie powiedziały mu, że czeka się 7 dni. Lekarz tez powiedział że zdążymy. d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku bedzie chłopiec hehe pomyliłam sie w wpisie miało byc ze biorę luteine a nie lutinus. Juz dawno przeszłam na luteine czuje sie po niej nawet lepiej niż po lutinusie. Nie mam podrażnień itp a cenowo pewnie wiecie luteina kosztuje 3,5 zl he mega roznica dla portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sil Kasiurek też życze spełnienia najważniejszego marzenia. Ewela super to już 12 tc ale ten czas lec****amiętam jak sama miałam to badanie zdjęcie do dzisiaj mam w tel z resztą mam prawie z każdego USG jak tylko dzidzia chciała się ładnie pokazać :) Ja fragmin brałam tylko do 8tc i lekarz kazał odstawić. Masz jakieś problemy z krzepliwością krwi że każą ci go brać do końca? Każda z nas inaczej przechodzi ten błogosławiony stan. Ja się bardzo dobrze czułam tak to początku 8 miesiąca teraz już jest coraz ciężej ale nie narzekam. W 3 miesiącu pamiętam szalałam na parkiecie na zabawie barbórkowej haha a w połowie 4 poszłam dopiero na L4 ale tylko dlatego że chcieli mnie przenieś za biurko a to mi się już nie bardzo podobało. Nawet wstawanie o 4.30 mi nie przeszkadzało :) A teraz już powoli pakuje torbę do szpitala żeby mnie nic nie zaskoczyło :P Dzisiaj mam wizytę ciekawe ile mała już urosła. Mam nadzieje że lekarz mnie nie uziemi. Pozdrowionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w invimedzie intralipid 20% z solą fizjologiczna wsumie wlew 500 ml podają 4 h i Screathing jednocześnie robia w cenie 200 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela chłopiec super :) Kurcze wcześnie wam mówią jaka będzie płeć mi lekarz powiedział dopiero w 19tc i do tego czasu byłam przekonana że pod serduszkiem mam syna więc mieliśmy taką małą niespodziankę na święta że jednak córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja na luteine przeszłam w 5-6 tc. Nie mam problemów. Krzepliwością. Krwi.. Troche jestem przerażona tym fragminem do konca ciąży.. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptekach są testy na płeć dziecka które pokazują juz w 10 tyg :) koszt ok 100 zl Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Gościu przecież streching jest bezpłatny z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dorotko. A może dasz mi swojego fejsa będzie mi łatwiej bo czasem nie zaglądam na forum i potem jestem po zadku. Catarina Hope też by miło było podaje maila joanna.ferdyan@wp.pl która chętna niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anies30
Dziewczyny ja po punkcji 19 pobranych... chybaa duzo ale teraz czekam na info czy w ogole sa dojrzale. Ale rano czulam sie juz fatalnie nawet siedziec nie umiaalam :( teraz odpoczywam dostalam fragmin.i.zamur i za tydzien do drM zeby ustalic na kolejny cykl leki i przygotowaniee do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, gratuluję synka! :) Fragmin do ciąży z reguły podają przy nadkrzepliwości krwi, ja się tego spodziewam, o ile zajdę, ciekawe czemu Tobie też tak długo przepisali. A do kogo chodzisz? Do kogoś z Gyn? Aguula, to u Ciebie jeszcze rozumiem 17dc przy cyklach 33dniowych. Moje cykle trwają z reguły 25-26 dni, tylko ten ostatni po poronieniu był dłuższy 28 dni. Dziwię się że choć jeszcze raz np. w pt nie kazał mi przyjść na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak dzięki :) a jak sie czujesz po tym puregonie? Jaką masz dawkę i ile placilas? Ja jestem Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela Kochana Ty wiesz jak ja się cieszę, dlatego postanowiłam jeszcze tu napisać :) nigdy nie chcesz się pochwalić swoim szczęściem i przekazać takich wspaniałych informacji, Catarina mam już wyniki badań do dr Grygi , wiec bardzo bym chciała wskoczyć na Twój termin jeśli oczywiście zrezygnujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) jak ładnie. Puregon 600jm, ale przyjmuje 200jm/dziennie. To jest pen, czyli coś takiego jak gonal. Za gonapeptyl i ten puregon mąż w aptece zapłacił 77 zł. Ale musiałabym dokładnie zobaczyc w domu, bo nie mam w pracy paragonu. A czuję się dobrze, tylko chyba źle sobie wbiłam igłę i mały siniak już wyszedł, więc w sumie mam dwa - po gonapeptylu i po tym puregonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer dla osób z rzadowki może Screathing jest bezplatny. Ale dla kogoś kto podchodzi prywatnie chyba nic nie jest bezpłatne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja chodzę do lekarza z Kato. Przymujme tylko prwatnie. Ale nie jest Wiązany z Gyncentrum. Prenatalne robił mi inny lekarz z rudy sl. W genomie. On wlasnie mi o tym fragminie powiedzial ze do końca ciąży. Ufam mu bo to bardzo dobry i znany specjalista. Ja od razu jak udalo sie zajść odeszlam z Gyncentrum. Niestety przeraza mnie tam czas trwania wizyty. Teraz moje wizytwy trwają ok 20 -30 mim . Mam czas na rozmowę z lekarzem i jestem z nim w ciągłym kontakcie przez tel/smsy co bardzo sobie cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko to strasznie mało zaplacilas - tani ten lek i dobrze, ze w penie :) a gonapeptyl dobrze znosisz ? - ja prawie go nie odczuwam, żadnych objawów, poza tym że któregoś dnia czułam się takjakby przeziebiona, ale już minęło , a powiedz mi czy miałaś badanie hormonów przed wizytą czy piszesz o tych badaniach hormonalnych które robiłaś wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak 1805 - powiedz mi rozumiem ze jestes na długim protokole... puregon zażywasz rano a gonapeptyl wieczorem i gonapeptyl połowę dawki podczas stymulacji czy standardowo 0,1 /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja nigdy nie miałam badanej krzepliwość krwi a tez mam brac fragmin. Oni to chyba każdemu dają jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinowym Dziewczynom spełnienia marzeń! :-) Smutasku, ale wypas! :-) Obym tez mogła się cieszyć z pozytywnej bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×