Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Polly trzymam mocno kciuki żeby było 8 pięknych kruszynek!pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które jaszcze są w Warszawie oprócz Hope Catarina Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita trzymam kciuki :) znowu jutro będzie gorąco na forum. A tak z innej beczki, to czytałam kiedyś na forum( jak zaczęliśmy sie starać o dziecko i nam nie wychodziło) czytałam o dziewczynie, która kilka lat sie starała, in vitro nie wychodzili, aż w końcu trafiła do lekarza, który zlecił test na helicobacter , okazało sie ze wyszedł pozytywny, po kilku tygodniowym leczeniu dziewczyna w kolejnym cyklu była w ciazy. Pisze o tym bo wlasnie przyszedł mi wynik i mam DODATNI... Zobaczymy na resztę wyników, ale lekarz sam powiedział, ze u mnie jest wszystko dobrze ( nawet zwężone ujścia jajowodów nie są problemem, p. C przeciwplemnikowe tez nie są problemem) i może sie okazać, ze mam helico, a ta bakteria bardzo utrudnia zagnieżdżenie :) jak sie okaże, ze wydałam 30 tys. W ciagu 3 lat na leczenie, a jedna durna bakteria w badaniu za 80zl. Była przyczyną to chyba spadnę z krzesła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina kochana pewnie się już pytałam powiedz mi ty też miałaś problem z zarodkami w gyn tzn że się nie rozwijały i nie dotrwały do piątej doby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewuszki. Dzis bylam na wizycie. Blizniaki maja sie dobrze. Sporo podrosly od ostatniej wizyty. Tak wariowaly ze nie daly sie zbadac. Przeziernosc ok. Za tydz mam jeszcze prenatalne, ale Pappa robic raczej nie bede. Nie chce sie nie potrzebnie stresowac. Przy blizniakach moga byc wyniki nie dokonca prawidlowe. Do tego duze dawki progesteronu tez ponoc wplywaja na wyniki. Skoro przeziernosc ok to sobie daruje. Nadal biore encorton, Fragmin, kw. foliowy ale juz 7,5 mg. Luteine mam zmniejszyc 2x200mg. No i nadal Intralipid. Trzymam za Was kciuki. Za bety, transfery i punkcje. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobiłam badania hormonalne w 2"dni cyklu lh fsh estradiol progesteron a biorę ovulastan to pewnie wyniki są sfałszowane? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robić betę. Transfer 3 - dniowega zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita wiem co czujesz. Jak ja pomyslę o becie w poniedziałek to najchętniej bym jej nie robiła i żyła nadzieją, jak piszesz... Czujesz się na @ pewnie z nerwów. Jutro będziemy tu wszystkie mocno trzymać kciuki za piękną betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek, no niezle z tą bakterią! Jesli będę musiała szybko wrócic po mrozaczka to przedtem na pewno tez zrobię to badanie. Ja jakis czas temu rozmawiałam ze znajomą, która co prawda tylko (tylko bo w porównaniu z większością z nas tu to krótko) rok się starała naturalnie i trafiła do jakiegoś lekarza z Czech. Powiedział jej ze do 3 m-cy bedzie w ciąży i zaszła. No ale nie wgłębiałam się zbytnio w proces jej leczenia. Są rózne problemy. Często błahe, o których nie wiemy. Szczerze tez bym chyba spadła z krzesła jakbym sie dowiedziała ze wystarczyło zrobic jakies badanie, zastosowac tetapie, by w końcu byc w ciązy. Szkoda tylko ze czesto na początku drogi nikt nie pokieruje co zrobic, jakie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
To ja Aguula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś jak przeczytałam na ten temat to zrobiłam test apteczny bo ponoć tez wykrywa, ale wyszedł mi ujemny wiec nie zgłębiałam tematu, a wczoraj minlekarz powiedział, ze te testy apteczne są do "D" i mało wiarygodne... Zobaczymy jaka będzie reszta wyników... A Wam immunolodzy nie zlecali badań na helico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope bardzo dziekuje za info o aptece :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam bladego pojęcia w jaki sposób ta bakteria może wpływać na płodność , w każdym razie tak czy siak skoro ją mam to wyleczyć trzeba :) i postanowiłam, ze kriotransfer zrobie po terapii. A czy w programie 2+1 kriotransfer jest podciągany jako pierwsze podejście czy to już jest druga próba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już lekarze też obiecywali, że w pół roku będę w ciąży. I minęło 5 lat i wciąż nie jestem. Co do bakterii to czasem one faktycznie mogą powodować brak możliwości zajścia w ciążę. Tak samo jest z wirusami - ureaplasma, mycoplasma, chlamydia - każda z tych chorób może sprawić, że nie zajdziemy w ciążę. Są jakieś objawy tej helicobacter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope najlepszego i piękny wynik. Tola dobrze że z dzieciaczkami wszystko ok. Co do imion dla dzieci to my z mężem mamy już imiona od dawna wybrane. Szkoda, że dzieci do imion się nie pojawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie dziękuję" dziewczyny! :* Ech tylko Wy wiecie że pójście po wynik to jak skazaniec na szubienicę... strach spojrzeć na tą kartkę :( Lalika, ja biorę Estrogen i Estrofem od 2 dc i dr M kazał brać cały czas, także po transferze, więc dalej biorę. Robię badanie z krwi oczywiście, sikańców już nie kupuję, ostatnio w ogóle nie wychodziły, nawet te niby czułe jak w becie był wynik pozytywny. Kupię dopiero jak będzie kiedyś tłusta beta :) Hope, dobrze że się dowiedziałaś o tej bakterii, pierwsze słyszę o niej, ale też sobie zrobię to badanie niedługo, kto wie.... a to się robi z krwi, moczu czy wymaz??? Trzeba mieć skierowanie czy normalnie prywatnie w dowolnym labie? Coś jeszcze ten immunolog kazał Ci zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika już w środę zabierasz Mrozaka? Ale tn czas leci....Kochana trzymam kciuki za Was:) w których dniach musiałaś przychodzić na wizyty? I jak Twoje endometrium? Jak znajdziesz chwilkę to pisz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bakterie bada sie z krwi, nie trzeba mieć skierowania. Ja 80zl płaciłam. Zlecił mi jeszcze p. C. Przeciwjadrowe, komórki NK (imk) i jeszcze badanie mtflr chyba tak sie to pisze. Tamte to już bardziej pod kątem tego czy mój organizm nie odrzuca zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A objawy helico? Hmm wymioty, zgaga, niestrawność. Coś co można skojarzyć ze Zwykłymi niesprawnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer - jeszcze ja jestem Warszawie:) dziś miałam wizytę kwalifikacyjną - na szczęście przebrnęliśmy przez papierologię i bez problemu przejęto nas :) I czekam na okres, żeby zacząć działać:) Ogólnie moje wrażenia są lepsze niż z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Albo zupełny brak objawow. Tylko jakoś nie mogę nic wygooglować- związek ciazy i helico?:/ ale pożyjemy, zobaczymy. Chyba coś mi sie po tej ujemnej becie poprzestawiało w głowie i przestałam sie nastawiać na cokolwiek :) nie ma to jak czerwone winko w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek krio w 2+1 jest chyba podciągane pod 2 podejście jeśli nie chcesz za nie zapłacić. Tak przynajmniej pisały dziewczyny, choć wg mnie to bez sensu zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia hormony przy ovulastanie masz pewnie zafalszowane, mi lekarz kazał je zrobić i po nich zazyc pierwszą tabletkę - ale może jak mu powiesz to też mu wynik coś powie, gość betę wystarczy zrobić 10 dpt, niektóre dziewczyny czekają do 12 dpt, Słoneczko witamy w Wawie :) u kogo jesteś? Sil dzieci przyjdą - tylko u nas trochę później niż u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przeczytać umowę, ale było by to bez sensu. Z tego, co pamietam to program ten wyglada jak rządówka czyli 1 próba to Max. 3 podejścia, a z wiadomych przyczyn nie da sie 3 razy podejść na świeżych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope czasem się zastanawiam, czy jak mi ktoś powie, że mam codziennie pół godziny stać na głowie to czy stanę. Chyba stanę. Jeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×