Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Hope, spełnienia marzeń :) Sil, wszystkie się doczekamy! Na pewno kiedyś się uda, tylko nie wiadomo kiedy. Musimy być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci dopiero heliktobakter. Jakbyśmy tylko znali przyczynę, to byłoby o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer ja w pierwszym podejsciu z krótkiego protokołu miałam jednego mrozaczka, w drugim po długim protokole mie miałam nic dwa zarodki mi podali w 3 dobie, w w trzecim juz w invimedzie udało sie zamrozic dwa, i dwa mi podali w 5 dobie. ja miałam intrlipid podany po histeroskopi cena 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina rozumiem że nie miałaś nic w drugim nie że ci obumarly że nie dotrwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2+1 sa trzy pelne procedury czyli 3 stymulacje, za crio sie placi dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2+1 sa trzy pelne procedury czyli 3 stymulacje, za crio sie placi dodatkowo, chyba ze nie bylo transferu po punkcji to pierwsze crio jest za darmo w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Kasia czy ta bakteria nazywa się dokładnie Helicobacer Pylori pytam bo znalazłam to badanie w laboratorium w cenie 15 zł ale nie jestem pewna czy to jest to samo. Dziewczyny czy któraś z Was ma nawracająca się opryszczkę bo przeczytałam, że to też może mieć wpływ na zajście w ciąży. Ja ją mam ciągle i zastanawiam się co mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer ja jestem u dr.Ziółkowskiej i to jest moja III próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer ja jestem u dr.Ziółkowskiej i to jest moja III próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dziewczyny wiec proszę o piękne wypasione bety na majówkę tak Nikita i ty tez Agula! Sil to twoje pierwsze podejście do krio? Kasiurek mój M miał helikobakter jak miał problemy żołądka i faktycznie test aptekowy jest do d*** A może faktycznie to ten problem u ciebie i wreszcie się uda! Życzę Ci tego bardzo bardzo jak i zresztą każdej z was!Aniu nie odzywasz się co u ciebie? Pozdrawiam i miłego dnia MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio...ja co jakiś czas walczę z opryszczka, ostatnią miałam w czasie stymulacji i to taką, że mi połowę ust zajęło jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Dziewczyny. Siedze w gyn oddałam krew do bety. Siedze i czekam i jestem posr...na ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio, ja kiedyś zastosowałam kurację lekiem Heviran - to tabletki. I od tego czasu mam rzadziej opryszczkę. Kiedyś wystarczyło, że ust nie posmarowałam pomadką ochronną i już się pojawiała, a teraz jak ma mnie coś brać, mam organizm osłabiony to wychodzi mi zimno w nosie. Ale rzadko. Tylko u mnie było tak, że nie można było innych leków zażywać w tym czasie. A kuracja chyba trwała 7 albo 10 dni. Chociaż może są inne lepsze metody. Jednak jak już masz tą bakterię to już będziesz miała. Jej nie wyleczysz, możesz ograniczyć ją troche ale wyleczyć nie. d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dzis taka piekna pogoda, hope jak sie czujesz kto teraz betuje? nikita, agulla i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Aneta dobrze pamiętałam że betujesz dziś razem ze mną... trzymam kciuki za nas obie... na pocieszenie powiem, że ja też jestem posrana ze strachu :( A dopiero o 15:30 tam będę, bo w pracy jestem, potem czekanie na wynik, także powiadomię Was dopiero koło 19tej... Jestem przekonana, że się nie udało, ale cholernie nie chcę znowu tego 0 zobaczyć :( Jestem dziś okropnie zirytowana, nie wiem czy to PMS czy nerwy, ale wszystko mnie wkurza. W recepcji Gyn. nie odbierają telefonu, a musze im powiedzieć, żeby mi jakiś lekarz przepisał Lutinus i Dupkę, bo mi się kończy, gdyby oczywiście wyszło coś innego niż null... Boże 4ty raz idę na betę i dalej te same nerwy....do tego nijak nie da się przyzwyczaić :( Czasem jestem tak zdenerwowana że trudno mi wydusić coś z siebie do tych recepcjonistek... mam ochotę się rozpłakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wygląda długi protokół proszę napiszcie jak to jest w czasie teraz jestem 3 dzień na ovulastan ie czyli 3 dzień cyklu. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita jestesmy z Tobą! Wiem jakie to stresujące. Wyobrazam sobie siebie w poniedziałek ale co ma byc to będzie. Aneta- trzymam kciuki za pozytywna bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Słoneczko ja też jestem u pani dr doktr a powiedz mi jakie są u was problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 mamy kciuki dziewczyny , nikita wyobrazam sobie co musisz teraz czuc w pracy i jak bardzo jestes rozkojarzona... powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulla a ty który masz dpt i ilu dniowe miałas zarodki moze dasz sie skusic na betę dzisiaj bądz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za bety, ja już po dzisiejszej aku teraz do dr M. Tak MaBo to moje pierwsze krio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×