Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy na badanie fsh, lh i estradiol trzeba być na czczo? Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, dzięki... Ja jeszcze trochę poczekam, ale zaczynam się już niepokoić... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy protokole krotkim z antagonista w styczniu nie mialam antykow. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandy ja @ dostawałam po 2-3 dniach joafer nie wiadomo co było powodem niepowodzen poprzednich procedur bo jajeczek było duzo i zawsze sie zapładniały ale potem był problem z prztrwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania musisz wierzyć, bo kto jak nie ty? mandy jak bym zaczynała skoro byłas na wizycie i dr Cz robiła ci USG to znaczy ze jajniki są czyste i mozesz zaczać sil gadaj z brzuszkiem dorociak a dr D. zlecił ci te badania? joafer wiem ze takie pozytywne wiadomosci nakrecają a ty kiedy teraz jedziesz do Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy w takim razie masz racje, ze zdecydowałaś sie na antyki. Nie ma sie co spieszyć, a takie wyciszenie jajników wydaje mi sie, ze jest dobre. Ja przy ostatniej stymulacji tez byłam na podglądaniu w 5ds. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina czy Ty podchodziłas do pierwszej procedury w innej klinice? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja do dwóch procedur podchodziłam w Gyncentrum, a na trzecie podejscie przeniosłam sie do invimedu do warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sil o ktorej dzwonisz po wiadomosci o kropkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina a dostawałas w warszawie protokół w wersji papierowej albo jakiś inny dokument potwierdzający in vitro? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia w dniu transferu nie otrzymałam dokumentów, ale dzwoniła do mnie ostatnio pani z invimedu, ze dokumenty są przygotowane do odbioru z gyn tez tez ostrzymałam dokumenty po czasie, są tam informacje z zapłodniena i transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam żadnych dokumentów potwierdzajacych in vitro. Muszę następnym razem się o nie upomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GynC protokoły są zwykle dostępne kilka dni po transferze, bo są informacje o transferowanych zarodkach tam na przykład. Ale jest to głupotą moim zdaniem, bo są tam np. wskazówki co po transferze należy robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catraina, tak mam je zlecone? A Ty nie miałaś? Już sama nie wiem co mam myśleć o tym. Jeden lekarz chce tych badań drugi nie. Masakra. Sil, na pewno nie trzeba być na czczo, bo jutro wyjeżdżamy wczesnie i chyba padłabym z głodu, a na pewno byłoby mi bardzo źle. bo zawsze tak mam jak nie zjem długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karty symulacyjne w warszawie tez nie wydają jak w gyn? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- ja mam 75 i nic wiecej. Za 1 razem tez tak mialam ale dr zwiekszył dawkę od 6ds na 150. Do tego miałam dodany pozniej menopur i cetrotide. Za 2gim tylko gonal 75 przez całą stymulację i cetrotide. Teraz mam krótki prorokół. Za kazdym razem miałam tez taki. A czemu taka mała dawka? Nie wiem. U mnie ta zawsze wystarczała by były komórki z tym ze tak jak pisałam zawsze z 6 zapładniały sie tylko 2. Za 1 razem dotrwały do blastocysty a za 2gim podano mi 2x2A w 2 dobie. Nie dzieliły się tak jakby miały na ten moment. Od razu czułam ze nic z tego. Dam znac jak bede juz po wizycie czy zwiekszamy dawkę i co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Hej :) trzymam kciuki Sil :) będzie dobrze ... i za wszystkie oczywiście:) ja wczoraj na podglądaniu u dr Cz - moje jajca trochę wyhamowały mają po 15 mm w 8ds ale za to zdziwienie: mój progesteron spadł do 0,5! (z 6 w czwartek). Czy to w ogóle możliwe?... Więc nie wiem, dr M był przekonany że transferu teraz nie będzie więc zobaczę jutro bo znów mam być z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies30 oni teraz o transferach będą decydować na podstawie wyglądu jajników w trakcie punkcji. A jeśli spadł ci progresteron - to super. Dorciak napisz raz jeszcze jakie badania masz mieć robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, spokojnie, jakoś w Ciebie wierzę bardziej niż w siebie. ;-)Może mniej stresu podziała na nas pozytywnie? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy możecie mi doradzić, idę jutro do mojej przychodni po skierowanie, bo chciałabym zrobić na NFZ to MTHFR i może to na progesteron, czy poprosić o skierowanie do immunologa ( wtedy pojechalabym do dr Grygi do Będzina) czy do genetyka ( wtedy pojechalabym do genomu w Rudzie śląskiej) Gdzie krócej się czeka na wizyte do lekarza i na badania? Z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Smutasek u mnie byla pierwsza wizyta w 23 dpt i wtedy jyz bylo serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi ja podobnie czekałam do immunologa i genetyka, więc nie wiem co Ci doradzić... Do Będzina nieco łatwiej jest się dodzwonić, jak wynika z moich doświadczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja 25 kwietnia mam wizytę i chyba już wtedy będziemy zaczynać kurde Pytałam się ciebie dlatego ponieważ może też miałam dużo jajeczek też się zapomniało i niestety nie przetrwały tak jak u ciebie nazywa się zastanawiam co za cud zrobili w Warszawie i dlatego się pozytywnie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi lekarz rodzinny nie zleci takich badań, musisz mieć skierowanie do immunologa i on już takie badanie może zrobić. Jeżeli chodzi o genetyka to tez jest potrzebne skierowanie z przychodni poz w genomie od reki dostaliśmy skoerowanoe na kariotyp czekaliśmy ok 3 tyg :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer, Hope, powiedzcie mi, czy Wam lekarze przepisali jakieś badania? Albo powiedzieli co maja zamiar zrobić , jak działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×