Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Kasiurek86
Tak Sil, transfer we wtorek, na pewno zapytam jak bedą dzwonić. A już sie cieszyłam, ze naprawdę są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, Sil dzięki.. Ja powiem szczerze chyba wolę z antykami, bo mam wrażenie, że wtedy jajka rosną bardziej równo... Z @ po antykach z kolei nie ma problemu, ja biorę marvelon, nie ovulastan i po nim dobrze się czuję, nie mam plamień, ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek nie chcę cię studzić, może wszystkie są piękne i A. Ale mi w styczniu powiedzieli, że podają piękną komórkę, a potem w protokole przeczytałam, że to było 4B. A już w tym dniu powinno być 8. No i co prawda klasa jest naocznie oceniania, ale B uznają za gorszą niż A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina Czyli ogólnie wszystkie badania miałaś w porządku czy nie znasz przyczyny dlaczego się nie udało dwa razy wcześniej dlaczego miałaś tak mało mrozaków kurde pytam bo się zastanawiam czy to sukces Warszawy czy może twoja dieta i leki spowodowały Wiesz co mnie pozytywnie nakręca oczywiście wiem że cię zamęczam ale ja muszę wszystko wiedzieć taka już jestem Pozdrawiam cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 albo 10 jesli masz na mysli 3 dobe. Bo 10A to najlepsza klasa jaka moze byc w 3 dobie... Ciekawe jesli wprowadza zakaz aborcji tym samym zakaz in vitro to co z zarodkami ktore pary maja zamrozone????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad innym kuriozum. Skoro dziecko jest dzieckiem od momentu zapłodnienia, to czy na L4 po transferze będzie wpisana nota B, że jest to L4 ciążowe, 100% płatne? Czy taka para, będąc już w ciąży, nie powinna składać dokumentów na 500+, w końcu to już dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha Sil super z tym 500+ napisałas.Czyli za ok.10 dni możesz złożyć wniosek bo w końcu to już dzieci będą według kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
dostałam @ jutro pierwszy dzień kłucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zaczynam ale tak sie boje :/..mam adzieje ze sie uda :*...czyli wizytwe musze umówic na piatek ...de M jest chyba w tedy rano prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu to czekamy na sprawozdania ja jeszcze 2 tab dziś i jutro i tez czekam na @ i zaczynam. A jakie masz dawki menopur i gonal? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszamy ruszamy :D dałas mi nadzieje bo wam sie udało za 1 x wiec nam moze tez sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... nie może tylko Wam się uda. Uwierz w to. Relaksuj się, myśl pozytywnie. Kiedy bierzesz l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku nie mam pojecia ile bedzie trwała ta stymulacja..wiec nie mam pojecia co z pracą;/ bo ty miałas podgląd w 6 , i w 9 dc potem w 11 miałaś pyunkcje i w 14 transfer? jak bralas l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... ja miałam tak wizyty 6ds, 9ds, 11ds, 13 punkcja a 16 transfer. Ja wogóle L4 nie brałam, ale miałam urlop po transferze. Mi ja raz punkcja wypadła w święta więc mogłam odpocząć ale i tak dobrze się po niej czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to u mnie przez ta mała dawke moze dłuzej trwac ;/...ciekawa jestem jak to bedzie ...kupiłam ksiązke z baśniami bede czytała swoim kropeczą...:) bardzo chce aby sie udało ...bo jak nie to wiem ze nie bede umiała dojsc do siebie ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 dr M kazał ci przyjśc e 5 ds? Ania pij codziennie duużo wody i staraj się wypijać choć szklankę mleka dziennie w trakcie stymulacji. Sama stymulacja też nie może trwać za długo, bo estradiol najpierw w niej wzrasta, a potem wzrost jest coraz mniejszy i to pogarsza jakość jajec. Dlatego karty stymulacji są u nas do 14 ds... bo więcej być w zasadzie nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z antykami to nie jest tak, ze dr M tak woli. Po prostu chce sie zabezpieczyć i pacjentkę, zeby nie było niespodzianek. Pierwszy raz jak podchodziłam do ivf w rządowce to dr M nie dał mi antyków i kazał przyjechać pod koniec cyklu na rozpisanie stymulacji. I jak przyjechałam to okazało sie, ze stymulacji niestety nie bedzie no nie pękł mi pęcherzyk i zrobiła sie mała torbiel. Dlatego dostałam antyki i stymulacje miałam przesunięta na kolejny cykl. Mandy a Ty podchodzisz w rzadowce czy prywatnie? Bo jesli w rzadowce to ja bym wybrała stymulacje, bo za miesiac kasy moze juz nie byc. A jesli prywatnie to nie musisz sie spieszyć i ten miesiac antyków z pewnoscia nie zaszkodzi. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil mam przyjsc w 6dc a w 5ds wiec to wypada w piątek ..ciekawe w jakich godz przyjmuje dr M wiesz może?staram sie duzo pic wode i jem płatki z mlekiem..a jak ty sie czujesz?odpoczywasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Nika podchodzę prywatnie i tak czy siak zdążę tylko z jedną próbą do czerwca (żeby leki były refundowane), więc się nie spieszę... Chcę się dobrze przygotować (suplementy, badania), więc jakoś strasznie bardzo na czasie mi nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna że w 5 ds? Bo zwykle należy zjawić się w 6 ds. Chyba że to z powodu twoich problemów. Ja czuję się dobrze. Leżę, jej ananaska, rozmawiam z kropkami :) Trochę podolewa mnie podbrzusze ale to lajcik w porównaniu z poprzednimi dniami. Biorę pół tony leków, skurczów macicy nie czuję, tylko mam cały brzuch w siniakach od fragminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko coś @ jak nie było, tak nie ma... Już 5 dzień czekam od odstawienia lutinusa... Sil, Catarina pamiętacie może jak to u Was było? Ile czekałyście na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil napewo w 5 ds az poszłam po tą kartke co dr M mi napisał..;p moze dlatego ze mam problemy musze przysc wczesniej nie wiem..Sil odpoczywaj dużo i mów do swoich kropeczek ;) tym razem bedzie dobrze ;) jesteś na l 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tez mam gonal 75 i podgląd w 5ds. Po wizycie dam znac co dalej. Dr M w piątki przyjmuje chyba od 8 lub 9- 14. Boję sie ze znow tylko 2 komorki sie zapłodnią. Zawsze sa niby piękne, ładne i dużo a tu tylko 2 jedyne zarodki są. Teraz biorę wiecej witamin, kupiłam ostatnio orzechy brazylijskie i tez wcinam bo kiedys dziewczyny tu pisały ze pomagają. Mam nadzieję ze tym razem uda sie zapłodnic wiecej. M tez bierze wit. d wiec licze ze cos sie polepszy. Sil wspaniałe wiesci. Tym razem na 100% sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula a ty kiedy masz wizyte? masz cos jeszcze przepisane oprócz gonal 75 i czemu masz taką małą dawke?jakim protokołem idziesz\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×