Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Nie wykorzystałam akupunktury, która mi się w nocy śniła. No ale, to miał być tylko taki dodatkowy zabieg :) Siedzę i gadam z moimi kropeczkami. Nawet dr Polaczek dziś mówił, żeby z brzuchem rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja flaszki na pewno bym nie dała, ale ostatnio byłam świadkiem, jak para dawała dr M prezent. My jak nam się w końcu uda, to na pewno zrobimy foto naszej dziecińce i przywieziemy. A że mój mąż bawi się grafiką, to mu zleciłam, by wymyślił dla dr M jakiś fajny tekst i plakat dla niego zrobił. Ale to, jeśli się w końcu uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek pary z kilkoma nieudanymi transferami przy "dobrych" wynikach nasienia , ale zbadali DNA plemników i okazało się , że wyniki są bardzo złe . Wybrali się do urologa , a ten zlecił mężczyźnie badanie na chamydie trachomatis i okazało się ,że jest on zarażony. Po kilkumiesięcznej kuracji antybiotykowej (jego i jej) zostali szczęśliwymi rodzicami. Chlamydia trachomatis jest pasożytem wewnątrzkomórkowym , więc wnika do główki plemnika i uszkadza jego DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam na chla tr badana z wymazu i chora nie jestem, a to choroba weneryczna i jak jedna osoba z pary jest chora, to druga na 99% również więc leczone są od razu obie pary. W ogóle uważam że każda z nas powinna się przebadać na chla, myco, urea z wymazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny mialam dzis wizyte I jestem mega zadowolona wyobrazcie sobie ze mimo ze na to nie liczylam uda mi sie jeszcze ostatnie podejscie z rzadowki dzisiaj mam rozpisana stymulacje krotki protokol na konskich dawkach bo ciezko mnie wystymulowac za 4dni koncze antyki czekam na okres I zaczynam a juz bylam pewna ze ostatniej szansy nie bede miala teraz to juz musi sie udac jestem mega pozytywnie nastawiona Sil to teraz tez jest twoj czas juz dosc sie naczekalas masz duz zarodkow a wczesniej tak jak ja nie mialas bardzo duzo komorek wiec ja tez mam nadzieje ze teraz ta moja ostatnia stymulacja bedzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasku ja tam się rzuciłam wysciskalam i wycalowalam doktora M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
On jest "swój chłop "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chlopine lubie :) Dr swoj czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku a mozesz mi napisać, nazwę tego progesteronu bo zastanawiam sie o co poprosić dr P. na wizycie w poniedziałek, i ile za niego płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina... crinone 8% progesteron żel na dole jest po 274 zł i starcza na 15 dni. W aptece go jeszcze nie mają ale ma być w poniedziałek lub wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dr D. Powiedział abym acard odstawiła, a dr G. Że mogę brać, że nie zaszkodzi, ale to nie ma jakiegoś działania jak ta heparyna. Zalecił stosowanie leku clexane, ale teraz jak stosuje gonapeptyl to nie muszę. Potem jak już będą inne leki to już tak. A z tym DNA ja nie mówię, że nie zrobimy, tylko niech Ci lekarze w końcu zaczną traktować takie pary które starają się o dziecko poważnie. A nie tylko zdzieranie kasy. Czy oni myślą że ja chciałam aby tak było. Dałabym wiele aby móc normalnie zajść w ciążę. Ile razy myślę, czy jestem złym człowiekiem, czy zrobiłam komuś coś tak okropnego, że tak jestem ukarana. Ja już jakoś opadłam z wiary. Ale cieszę się że Wam się udaje i oby tak dalej. Sil dbaj i uważaj na Was. Smutek już nie smutasek brawo oby tak dalej. Catarina również szczere gratki. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kur... cena tego crinone 8% to jakaś masakra jak oni naciągaja ludzi mysla ze my jestesmy skarbonkami ja juz wiem ze bede brała luteinę, zastanowiłabym sie jescze nad utrogestanem ale teraz jest niedostepny dorociak dobrze mu poowiedziałaś, jak co to idz do tego Rokickiego on jest dyrektorem medycznym, a kasę za nasze procedury tez dostają i to nie małą. sil wiesz ze trzymam kcuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
catarina... ale w porównaniu z lutinusem to jest dużo tańsze. Lutinus na 15 dni ok 600 zl kosztuje i to jeszcze w jakiejś tańszej aptece. Ja następnym razem jak wyniki się poprawią to też będę chciała luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak clexane to to samo do Fragmin tylko inny producent. Ja sobie z moimi kropkami pospałam ze 2 godzinki i czuję się prawie jak nowo narodzona. Poza tym że dalej mogłabym spać. Mąż siedzi w kuchni i robi dla mnie ruskie pierogi. Do kliniki przywiózł mi z MC frytki i McRoyala bo byłam strasznie głodna (zjadłam w aucie jak mnie odebrał więc nie robiłam nikomu smaka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
@smutasek85 Z tego co widze korzystalas z programu 2 plus 1. Mozesz powiedziec ile w koncu ten program kosztuje? Na stronie jest napisane 14 000, na forum ktos pisal 17 000 wiec jak to w koncu jest? I jak z platnoscia? Od razu trzeba jednorazowo zaplacic 14000/17000 czy to jakos w ratach jest platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono goscia- 14 000 tys to podstawowa cena... do tego trzeba doliczyc koszt lekow 1500-2000 zl do stumulacji. Leki postymulacji kilkaset zl- w zaleznosci czy ciaza bedzie czy nie- koszt samego fragminu na miesiac to ponad 300 zl. Koszt mrozenia jesli bedzie co- ja placilam 1300 zl. Plus jakies dodatki typu klej 350 zl naciecie otoczki 500 zl intralipid 350 zl itd. Jesli embriotransfer sie nie uda to za kazde crio mrozaka 1000 zl. Przy drugiej procedurze znowu leki znowu mrozenie znowu transfery. Wiec jak niejednokrotnie pisalysmy- w programie cos sie zyskuje dopiero po trzecim podejsciu bo pierwsze i drugie wychodzi tak samo finansowo jakby programu nie brac. Tez sie zastanawialam nad nim i ma on swoje plusy i minusy- plus taki ze jednak w 3 procedurze odchodzi koszt zaplodnienia 4800 zostaja tylko leki itd a minus dla mnie taki ze ja osobiscie nie poddalabym sie 3 platnym procedurom- bo rzadowka to nieporownywalnie mniejsze koszty- w jednej i tej samej klinice. A biorac program jestesmy jakby uwiazani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie mam takie brazowe plamienia i pewnie nie długo dostane okres ,licze że może to być jutro bądz w poniedziałek..jezeli dostane jutro to 6 dc wypadnie w sobote wiecie czy dr M w tedy przyjmuje? i co w sytuacji kiedy wypadnie 6dc w niedziele?bo w 6 dc mam przyjechać na podgląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wszystko ładnie opisała. Widziałam raz jak para nie miała przy sobie całej kwoty i mogli dopłacić, ale na jakiej zasadzie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tas smutasku plamisz nadal?mówiła ci dr Cz kiedy bedziesz miała usg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... narazie nie plamie ale prawie cały czas leze. Za 2 tyg jadę na wizytę i wtedy powinno być serduszko/serduszka :-). A Ty co na@ czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio..;/ chciałabym już dostać chce juz zacząc tą stymulacje..nie wiem co jak wypadie ten 6dc w niedziele co mam w tedy zrobic przyjsc 7?bo nie wiem..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja o tym, kto przyjmuje w sobotę zapada w piątki. Ostatnie dwie soboty była dr Cz, duże prawdopodobieństwo więc jest, że będzie dr M. Jeśli 6 ds wypada w niedzielę, przychodzisz w 5 ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Sil kochana :* a jak sie czujesz?:) mam nadzieje ze ci sie uda głęboko w to wierzę ;) Sil a powiedz mi co to jest ta akupunktura jak ona wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziewczyny co bierzecie przeciwbólowego po punkcji? Właściwie to tak średnio mnie boli brzuch, nawet mi to nie przeszkadza, ale tak pytam na wszelki wypadek jak by mnie w nocy jakiś ostry ból dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 nie mam pojęcia jak to wygląda, wiem że koszt to 160 zł i że nie robią jej w soboty i że jak jest robiona to w dniu transferu - tuż przed i tuż po transferze. Ja na ból brałam apap i nospę max Kasiurek. Ja się czuję dobrze, ogólnie w ogóle ból jajników mi znacznie zmalał jeszcze w trakcie kroplówki, ale ona działa kilkanaście godzin więc nie wiem jak będzie jutro. Do kropków przemawiam i przekonuje je by z nami zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina pisałam wcześniej ale widocznie nie doczytałaś Pytam się jakie robiłaś badania immunologiczne czy jakieś wyszły złe Jak tak to jakie brałeś leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×