Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tłumacz niemieckiego

Polecane posty

Gość gość

Hej, moglibyście polecić jakiegoś dobrego tłumacza języka niemieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss867
Z niemieckim bywa różnie, my korzystamy od pół roku intensywnie z http://www.biuro-punkt.pl/ bo oni mają niemiecki na wysokim poziomie. Wcześniej problem był taki, że na angielski to każdy przetłumaczy idealnie, ale przy niemiecki robiły się schody...Potem drukujesz 10 tys ulotek z błędem ;) i tak bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biurze www.mawil.pl/ pani Wilczyńska zna sie na rzeczy. jest dobrym tlumaczem, duzo potrafi, zna sie tez na jezyku biznesowym. mozesz isc smialo do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz do przetlumaczenia, Was soll uebesetzt werden? hamster46@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczenia z języka niemieckiego wykonuje Amar24 ostatnio tłumaczyli mi dokumentacje auta, zrobili to bardzo szybko była gotowa już na drugi dzień rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast serdecznie polecam http://www.mawil.pl/kontakt wszystkie tłumaczenia były zrobione na czas, a z dostarczeniem ich nie ma najmniejszego problemu. Bardzo polecam Panią Małgorzatę, naprawdę świetnie się sprawdza i można jej zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dickinson

Marek Bagiński z biura ProLingua zajął się dla nas tłumaczeniem z języka niemieckiego na angielski. Zadanie te wyszło mu niezwykle sprawnie i profesjonalnie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pełen profesjonalizm, zadanie zostało zrealizowane szybko i bez kłopotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem się do biura tłumaczeń online Supertlumacz.pl, ponieważ potrzebowałem pilnej pomocy. Nie musiałem nikogo szukać lokalnie takie zlecenie można wykonać przez internet. Znajoma poleciła mi to biuro, współpracują z nimi już kilka lat w firmie i zadowoleni są. Mnie uratowali z przetłumaczeniem dokumentów z niemieckiego na polski i przygotowania odpowiedzi po niemiecku. Sprawę udało się załatwić skutecznie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i realizacja błyskawiczna także ja również daję Ci namiar na dobre biuro tłumaczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×