Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
U mnie doskonale sprawdził się Anti Aging Floslek, używamy z siostrą i mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dużo osób pisze tu o tym richevonie i noo nie wiem czy sie nie skuszę. Niby cena najfajniesza nie jest ale ostatnie był w promce za około 7 dyszek a to już spoko chyba. Wyprobuje moze i dam znać czy mi sie sprawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wydaje mi się, że wszyscy je mamy - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie napisz jak efekty, bo sama jestem zainteresowana tym kremem, a chciałabym poznać opinię kogoś, kto już go stosował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka465
Też mam zmarszczki, dlatego zdecydowałam się na stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych 30+ mimo, że jestem przed 30stką. Testuję krem ze śluzem slimaka Royal nasil od eveline, drogi nie był, także nie miałam jakiś dużych nadziei, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, także mogę polecic. Nawilża, napina skórę, rzeczywiście zmarszczki są płytsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki dobre retinoidy typu atrederm, locacid czy zorac tylko ostrożnie z nimi bo tak samo jak mogą pomóc tak i moga zaszkodzić jak sie nie stosuje do zaleceń. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Ja mam rewelacyjny krem. Przeciwzmarszczkowy na noc z Termissy, który zawiera głównie naturalne składniki, jest bez parabenów, alergenów, silikonów, parafin, czy olei mineralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na laserowe usuwanie zmarszczek. Zgłosiłam się do kliniki medycyny estetycznej www.esteticomfort.pl Tam się wszystkim zajęli. Ich siedziba znajduje się w Malborku, więc polecam ją wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadettaBenia
Polecam nawilżający krem przeciwzmarszczowy ze śluzem ślimaka Kuracja Młodości od Bielendy. Moja mama mówi, że jest bardzo dobry, dodatkowy plus, że jeden krem można używać an dzień i na noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczkowalola
Moje zmarszczki odeszly w zapomnienie gdy w Katowicach w Dermedzie https://katowice.dermed.pl/pl/ mialam zabieg laserowego ich wygladzenia :D Szybko sprawnie konkretnie no i przede wszystkim efektownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej czy później każdemu się zmarszczki pojawiają i nie ma co się z tym kryć. Ja mam zmarszczki ale cały czas używam kremu https://www.sachi.pl/pl/p/SESAMIS-N-Nature-Multi-Cream-rewitalizujacy-multi-zadaniowy-krem-do-twarzy/605 żeby nie były mocno widoczne i delikatnie sie spłyciły. No cóż nastolatką już nie jestem z roku na rok skóra się będzie marszczyć i nie ucieknę przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrecia89
Souta85, i jak efekty? Ja używam go już półtora miesiąca i jak na ten okres stosowania to jest zadowolona :) jedyne co mi nie odpowiada to opakowanie, bo nie widze, ile kremu zostało, ale najważniejsze jest dzialanie przeecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Zmarszczki będą się pojawiać. Już od 25 roku życia się pojawiają. Żeby trochę mniej były widoczne to łykam specjalne suplementy https://www.mederelab.pl/produkt/anti-aging-formula-produkt/ Efekt jest widoczny, skóra bardziej elastyczna się zrobiła, a zmarszczki się spłycił oczywiście nie do końca ale ja widzę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie testuję i jestem

+ rób sobie masaż olejkami np. migdałowym. i tak po ok 25 dniach już widac dużą poprawe.

 

 

https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/118-konopna-masc-dr-muller-50ml.html
Maść zalecana jest przy :
- łuszczycy,
- atopowym  zapaleniu skóry,
- opryszczka, zajady,
- trądzik różowaty, pokrzywach alergiach skóry
- oparzeniach ,
- łojotoku,
- egzemie,
- grzybicy,
- toczeniu,
-  przyniesie ulgę suchej i  zniszczonej  skórze ,ranch i otarciach naskórka, 
- odleżyny, blizny,
- rany po ukąszeniach owadów.- Bólach pleców i kręgosłupa
- Żylakach, zapaleniach żylnych
- Bólach reumatycznych i artretycznych (do II stopnia)
- Brodawkach, odciskach, wrastających paznokciach,
- Bólach menstruacyjnych
- Tatuażach i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnoieszka

U mnie problemem było słabe odżywienie, suchość i niewielkie zmarszczki. Kremy, maseczki i domowe sposoby nie wiele dawały. Najlepsze efekty dało osocze bogatopłytkowe. Robiłam sobie te zabiegi w Krakowie w bardzo promocyjnej cenie na Prądniku Białym. praktyka.info.pl Tam znalazłam Panią Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torra

Ja stosuję koenzym Q 10, zamówiłam sobie kapsułki Vualine Q10, udało mi się trafić niesamowita promocję bo dostałam opakowanie z 50 % rabatem. Widac efekty juz po miesiącu kuracji, rzeczywiscie to naturalny i skuteczny środek na walkę ze zmarszczkami http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz-mt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

medycyna estetyczna www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarte

koniecznie spróbuj kolagenu (najlepiej z witaminami - DoppelHerz) zanim pomyslisz o medycynie estetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadioKolor

No ogólnie wiecie, czas nie jest za bardzo łaskawy dla nas kobiet 😉 I czasami po prostu musimy cos z tym robic. Z mojej strony bardzo polecam wypełnianie kwasem hialuronowym. Tylko błagam jak się decydujecie to wybierajcie dobre gabinety, ze sprawdzonymi preparatami a nie np byle tanio. Ja miałam wypełniane preparatem  Restylane- jest to kwas hialuronowy. Ma rejestracje fda i jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Krem na zmarszczki Camelia Oil Bielendy okazał się najlepszyym jakiego do tej pory używałam. Jestem już przy drugim opakowaniu i powiem, że w końcu widzę jakiś efekt po kremie. Moje zmarszczki wokół oczu są bardziej wypełnione a cera jest dużo bardziej sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letanka

Albo spróbuj też wypełniania kwasem hialuronowym restylane. Świetny preparat, mający rejestrację FDA i jest bardzo bezpieczny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typka

Próbowałaś kosmetyków firmy Yoskine? Dla mnie rewelacja jeśli chodzi o działanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela44

Ja botoks robiłam w Magicznej klinice u dr Derewienko. Efekt super, cena jak dla mnie bardzo atrakcyjna. Sama obsługa bardzo miła. To na pewno nie ostatnia moja wizyta u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkosia

adela44 podobno w Magicznej Klinice można często upolować promocyjne ceny wybranych zabiegów. Czy jakość takich tańszych jest ta sama? Widziałam znajoma po modelowaniu ust we wrocławskiej klinice - efekt mnie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela44

Tak, taka sama. mam porównanie bo wcześniej robiłam gdzie indziej za większą cenę a efekt dokładnie taki sam. Także nie masz się co obawiać, ze niska cena oznacza niższa jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik77

Cena nie jest kryterium, kryterium jest doświadczenie i kwalifikacje lekarza i tego należy się trzymać, wybierając specjalistę. Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera na botox, pewnie znalazłabym gdzieś taniej albo jakieś promocje, ale pan dr to świetny specjalista, który ma olbrzymie doświadczenie i wiem, że efekt zabiegu mnie zadowoli w pełni, a nie przerazi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdecydujecie się na zabieg rzeczywiście lepiej jest wypróbować domowe sposoby na zmarszczki. Dobrze na pewno wczytać się w skład stosowanych kremów. Powinny one zawierać aminokwasy, elastynę, proteiny, kolagen, kwas hialuronowy. Kremy nawilżające powinny zawierać oleje roślinne, lecytynę, cholesterol. Bardzo dobre dzialanie antyzmarszczkowe mają algi:

https://korektor-zmarszczek.pl

Ze swojej strony polecam Dermolift ( ma naturalny skład).

Algi są bardzo cenionym składnikiem kosmetyków, w zależności od rodzaju charakteryzują się różnymi właściwościami. To co jest wspólne dla wszystkich typów alg to że zawierają białka, tłuszcze, węglowodany, związki jodu, potasu, magnezu, chloru i żelaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Follow

Polecam firmę Hada Labo. Japońskie receptury potrafią zdziałać cuda 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maha17

Najlepiej zacząć walke ze zmarszczkami zaraz po 30-stce wtedy większe szanse, że sobie z nimi uporamy. Ja tak zrobiła, gdy pojawiły mi się zmarszczki pod oczami wybrałam się do geno+ w clinica cosmetologica. Potrzeba było 5 zabiegów ale zmarszczki są już niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×