Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam zmarszczki

Polecane posty

Gość nataykmLDW
Polecam porządny krem nawilżający z serum Bioliq. Zabieg kwasem hialuronowym. Pić, pić i pić. Dużo owoców. Można jeszcze włączyć mikrodermabrazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet321
Krem może pomoc jak najbardziej, trzeba tylko zainwestować w dobry produkt :) U mnie rewelacyjnie sprawdza się krem: https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=67 Bardzo szybko się wchłania, cera jest mięciutka i wygląda młodziej. Warto zainwestować, zwłaszca że wygląd twarzy szczególnie wpływa na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A botox? Ja robię zabiegi w Klinice Sfera u dra Migały, efekty są super :) A również miałam problem ze zmarszczkami mimicznymi głównie mimo młodego wieku - pierwsze były już przed 30! Zobacz sobie ofertę http://www.klinikasfera.pl/botox - polecam i gwarantuję, że będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma się już zmarszczki to niestety ale żadne kremy nie pomogą w tym nawet te z górnej półki cenowej. Zostają tylko zabiegi u kosmetyczki ale trzeba na nie chodzić regularnie żeby coś z tego było albo w ostateczności botoks. Ja musiałam z tej ostateczności skorzystać i absolutnie nie żałuję. Wyglądam teraz atrakcyjniej, młodziej i przy tym naturalnie. Zabieg miałam o olsztyńskim salonie Beloved www.beloved.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest nawilżenie. W tej kwestii polecam Happy per Aqua albo żel z aloesem Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eenia
W tej kwestii jestem fanką nawilżenia. Najlepsze od Happy Per Aqua od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy czy akurat to posłuży. Mnie się wydaje, że to także kwestia właściwego nawodnienia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmarszczki u młodych się pojawiają i to nie tylko te mimiczne. 20-latki chcą już mieć botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar0lka
@HelOva Ja nie miałam ale brzmi to całkiem sensownie. Botox też generalnie nie jest zły jak wykonuje go dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania19874
Możesz pomyśleć o laserowym liftingu skóry. To nie jest zabieg, który należy do przyjemnych, ale efekty widać bardzo szybko. Poczytaj sobie więcej na stronie Vici Clinic z Krakowa, oni wykonują tego typu zabiegi. Pracuje tam przesympatyczna Pani Gosia. Najlepiej wykonać 3-5 zabiegów w serii, wtedy efekty będą najbardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy bogatej mimice twarz nic juz nie pomoze a niektore dziewczyny maja taka ze glowa mala, nawet jak poruszaja neutralny temat marszcza w taki sposob czolo jakby mial nastapic koniec swiata Zwarszczki przy samycb oczach to maly pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_Gryl
Czy to normalne, że już mam pierwsze zmarszczki? Mam dopiero 29 lat. Kiedy powinnam zacząć robić jakieś specjalistyczne zabiegi? Chciałabym umówić się na konsultację do SCM Estetic, ale nie wiem czy to już czas czy może trzeba jeszcze poczekać na jakieś większe zmiany, żeby to miało lepszy efekt? Podpowiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestia
polecam Ci wejść na iChemia.pl i poszukać błota z morza martwego. Odkąd stosuję 2x dziennie okłady z tego cudownego błotka moje zmarszczki są znacznie wygładzone i generalnie kondycja skóry jest lepsza i to widać gołym okiem. Próbuj, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Iza_Gryl Powinno sie zapobiegać zmarszczkom zanim powstaną, a nie czekać az bedzie ich więcej i dopiero sie nimi zająć. Ja odkąd skonczyłam 27 lat regularnie chodzę na zabiegi przeciwzmarszczkowe. Miałam juz kilka zabiegów z kwasami i mezoterapię mikroigłową :) Polecam zabiegi w salonie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
No naturalna kolej rzeczy ;) Ja jestem w podobnym wieku i też zauważałam coraz więcej zmarszczek, szczególnie wokół oczu i ust. Co prawda uważam, ze na inwazyjne zabiegi jeszcze za wcześnie, ale na kosmetykach postanowiłam nie oszczędzać, bo jak teraz o siebie nie zadbam, to za parę lat już może być za późno, żeby się z tym uporać. W jakimś programie z Gójdziem, niezwykłe przypadki medyczne czy coś w tym stylu, widziałam forlle'd, wcześniej gdzieś trafiłam na artykuł o nich i zdecydowałam się kupić. Mam serum do twarzy i krem pod oczy, po 2 miesiącach stosowania jestem jak najbardziej zadowolona z ich działania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogli tutaj http://www.bellazone.pl/ świetne mają podejście. Bardzo mi pomogli w walce z moim kompleksem, zmarszczki mam conajmniej od 25 roku życia. Teraz wyglądam już ok, nie wstydzę się siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku w walce ze zmarszczkami sprawdził się kwas hialuronowy. Teraz medycyna estetyczna daje wiele możliwości. W warszawie na pewno warto wybrać się do tej kliniki http://www.drchecinski.pl – robią tez botoks i mezoterapię a zabieg dobierają indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżaj, mi bardzo pomógł krem Happy per Aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawilżaniu polecam jeszcze olejek kokosowy Coconut Miracle Efektimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulla36
U mnie na zmarszczki na czole żadne kremy nie chciały pomóc. Masakra jednym słowem. Aż w końcu odłożyłam sobie kasę i postanowiłam, że rozprawię się z nimi raz a porządnie. Poszłam do kliniki Efecta, zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i to była jedna z moich lepszych decyzji w ostatnim czasie. Moje czoło znów jest gładkie a nie w poziome prążki co przez makijaż było bardziej uwidocznione. Mega utrapieniem było. Ale już po problemie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygładzanie zmarszczek? Jest możliwe także bez skalpela. Nie sądzę, bym dała się kiedykolwiek pociąć tylko po to, by ładniej wyglądać. Co innego takie zabiegi jak sonoqueen. Byłam w klinice Krajewski w Warszawie i jestem pozytywnie zaskoczona. Czytałam wcześniej, że efekty są widoczne po czasie, jednakże już teraz widzę u siebie ten efekt łał. Bałam się, że zabieg będę musiała powtarzać po pół roku, jednakże nie będzie takiej konieczności. A i co fajne, można go wykonywać latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem w http://ladymed.pl przeprowadzają zabiegi polegające na wypełnianiu zmarszczek, tam sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×