Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To nie inne zabieraja wam mezow to wasi mezowie chca buc zabrani

Polecane posty

Gość gość
21:55 jest dokładnie na odwrót!to baby na siłę tkwią w związku z obawy przed samotnością. Nie wiem co ty znasz za facetów ale ja takich nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasi mezowie chca zeby ich zabrano......Chciec zeby go zabrano to moze dziecko w domu dziecka a nie dorosly chlop .Jak mu nie pasuje to niech się rozwiaze a nie sypia z kochanka i żona. ... to samo dotyczy kobiet nie pasuje droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01 mieszkam za granicą i tu faktycznie kobiety na sile z facetem nie są . . .....chyba ze jakieś odosobnione przypadki .Tylko ze tu są trochę inne warunki mieszkaniowe itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiem ze to stwierdzenie brzmi dziwnie, tak mialo brzmiec z tego powodu ze to zony zawsze krzycze ZABRALA mi meza , albo UKRADLA ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zdradza bo "zona nie chce od tylu " a kobieta ( normalna nie mowie o sookach ) zanim zdradzi musi nastapic szereg niepowodzen i najczesciej zdradza z powodow nie fizycznych jak seks tylko bardziej z powodow wynikajacych ze zlaj relacji z partnerem , takich jak np osamotnienie w zwiazku , brak wsparcia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:13 dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba tylko że po euforii i romansie szlag trafia i tak w koło dziś chce być zabrany ode mnie za chwile już od ciebie a zaraz od jeszcze 10 bo taki biedaczek z niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat , za mna tez biegal zonkis , prawda ze najczesciej to faceci chca miec i szukaja kochanki a nie na odwrot - on biedny wierny jak pies a ona go omotala , szmata ukradla meza nawet nie wiecie jak bardzo wasi mezowie szukaja przygod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mi jako mezatce zwyczajnie byłoby wstyd sie chwalic tym, ze jakis zonkos sie do mnie palił, zeby mnie przeleciec x ona ma sie wstydzic ??????? a on to niewiniontko ot poprostu sie napalil a ona nie sie wstydzi , moze nie tak sie do pracy ubierala a jakby ja zg****il to tez powinna sie wstydzic ze zonaty ja przelecial na sile ??????? boszszszszszszsz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej - to samo pomyślałam. To chyba napisała osoba rozumująca w stylu "skoro ja zgwałcił, to pewnie jej wina, bo nosiła krótka spódnicę". Szczególnie rozbawiły mnie rady, aby kolesiowi zagrozić, że poskarży się mężowi. Takich gości trzeba ignorować, to im się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! ona mezatka niech sie wstydzi ze ja facet zonaty na dodatek podrywal zona powinna siedziec w domu i czekac na meza z obiadem a nie po pracach sie szlajac pewnie w kusych garsonkach i opietych koszulach ! co by takich mezow napalonych nie draznic zawialo islamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, jak chłop chce odejść, to zawsze znajdzie sobie powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak , nikt nikogo na sile nikomu nie zabiera to tylko taka pocieszeniowa gadka zon i usprawiedliwienie dla biednego ukradzionego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to wstyd powiedziec ze maz cie zdradza czy zostawil , lepiej brzmi ze go jakas wredna baba ukradla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki są strasznie zacofane mężów traktują jak bogów choćby się waliło, paliło one zawsze trwać będą przy zdradzającym misiu, trwanie w toksycznych związkach na siłe też jest moralnie wątpliwe bo też ktoś zawsze cierpi ale katole tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.06.04 x heheheheh dobre i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki i innych tu piszących bez sensu - nie macie ludziska innych problemów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facetowi źle to nigdy na siłę siedział z zona nie będzie. Chyba ze jakiś biedak bez grosza. Nieszczęśliwi odchodzą od kobiet w ciąży, od kobiet z małymi dziećmi, od chorych kobiet. Zawsze facet odejdzie jak mu źle. A ta pisze ze faceci chcą być zabrani:D marzyło mu się dymanko na raz a ta ubzdurala ze on chce byc zabrany.Gdyby chciał toby się wyprowadził id żony. Naiwne i dziecinne pipy zakładają takie tematy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie ma opinię łatwej w firmie i dlatego żonac***anowie walą jej tego typu teksty i się z nie nabijają, a ta się cieszy jak typowa wariatka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocho odezwala zonka :) tak tak napewno ty wiesz wszystko , gdzie autorka pracuje co je na smiadanie i bla bla bla idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jesteś chora psychicznie? Pytam, bo debilne posty smarujesz. Tłumoku wbij sobie do pustego łba, ze to jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić własne zdanie na dany temat. Jak ci się nie podoba to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty nie wyrazilas wlasnego zdania na temat idiotko , opisalas swoja fantazyjna wizje autorki ( nie znajac czlowieka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ocho odezwala zonka x ocho odezwał się puszczalski tłumok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś spójrz w lusto pustaku to zobaczysz idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* lustro miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już wyzywa żony jakaś wściekła ku/rwa zdesperowana co waruje na kafe non stop. W********a do psychiatry wariatko a nie się kłócisz z ludźmi w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie mysliscie sobie pojecia teraz zyje sie inaczej facet , ten tutaj zacytowany, z korporacji, zyje w wielkim miescie, wiele juz osiagnal ale staia sobie ciagle nowe cele.I nowym celem tez jest dobry seks z kims innym niz zona. Oni tego nie ujmuja w ramach zdrad, raczej przygod.Ot takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym wnosisz ze puszczalski tlumok , z fusow czy ze szklanej kuli . Cos ty takaneswowa , mezus ciebie kantem puscil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy nie potraficie rozmawiac ze sobą bez epitetow? "Idiotko" "tłumoku". Z jakich wy patologii pochodzicie, że takie słowa są dla was normą.:o Mężowie tak was nazywają, czy tatusiowie w dzieciństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to nie mebel aby go brać...ktoś dobrze napisał,że jeśli mężczyźnie jest naprawde źle to odejdzie ...choćby kredyt,choćby ciąża,dzieci,choroba....a jeśli facet NIE CHCE ODEJŚĆ a jedynie pobzykać na boku to każdy powód wymieniony dla kochanki jest dobry aby zostać...że go babcia wydziedziczy,kot zachorował itp. ;-) Autorko,nie powinnaś się wstydzić ale nie zaprzeczaj, że nie miałaś z tego satysfakcji bo dowodem na nią jest założony przez ciebie temat. Gdyby to po tobie spłynęło już dawno olałabyś sprawę i o niej zapomniała a nie poświęcała czas,zakładając tu temat. w małżeństwie bywają kryzysy a niektórzy mężczyźni są słabi,słabsi od kobiet...kobieta,żona krzyczy ''zabrała mi męża''...tak krzyczy bo najtrudniej spojrzeć w oczy prawdzie i stwierdzić,że to ukochana osoba skrzywdziła...gdy ból wyrzuci się poza margines związku to łatwiej go znieść. rozsądek przychodzi później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×