Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobranocka24

Brak mostku,opuchlizna 4 tyg po OperacjiPowiększenia biustu

Polecane posty

Gość dobranocka24

Witam serdecznie! Jestem po operacji piersi. Zabieg miałam wykonany prawie 4 tygodnie temu, wczepienie implantu wkładką silikonową 400 cc Mentora, cięcie pod biustem- Niestety mój biust nie wygląda tak jak bym sobie wyobrażałam. Raz, że rozmiar biustu wydaje się bardzo mały ( Pragnę zaznaczyc, że jestem b.wysoka i wąska, stąd może te proporcje inaczej się rozkładają ), choc patrząc na inne fotki i mniejsze rozmiaryu kobiet biust wydają się zdecydowanie większe od moich piersi. Po drugie -strasznie nurtuje mnie brak wcięcia ( spuchnięty, twardy mostek) pomiędzy piersiami. Pragnę nadmienic, że tuż po operacji moje piersi wyglądały dziwnie, czego dowodem są załączone fotki, przed i po operacji. Zdaje sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej, że ta opuchlizna z czasem może zejśc, ale strasznie martwię się, czy piersi odzyskają wymarzony kształt,na razie są twarde i sztywne, choc mineło już sporo czasu. Bardzo proszę o pomoc, udzielenie jakiejkolwiek odp, chodzi mi o fachową poradę. Mój lekarz operujący, po zdjęciu szwów stwierdził,że to normalne. Dlaczego przy tak sporym rozmiarze implantu mój biust wygląda na niewielki? Czy jest szansa, że pomiędzy piersiami zrobi się tzw rowek pomiędzy biustem? Czy będzie potrzebna ewentualna korekta? Nie ukrywam,że jestem bardzo zdenerwowana. Wyobrażałam sobie,że biust pójdzie nie co do góry a nie będzie jedynie na szerokośc widoczny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocka24
brak zdjęc, sorry!Pisałam wcześniej na innym form.Dziewczyny czy miałyście podobny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO I CISZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranocka24
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc,czy zupełnie nikt nie miał takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s2
A może wstawisz zdjęcia to będzie łatwiej ocenić. Ja też jestem po operacji powiększania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranocka24
Zdjeć nie bardO mozna tu wstawiać.Widze,ze mało kto ma taki problem,wczesniej czyli przed zabiegiem moja klatka miała niewielkie wycięcie,zastanawiam sie czy aby implanty nie były zbyt szerokie na moje możliwości.nie ukrywam liczyłem ze biust mi sie powiększy diametralnie a tu nici,w stanikiem wyglądam dziwnie,z przodu płasko z boku ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś miał podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia022
Sama zastanawiam się nad zabiegiem. Tylko czytając takie posty mam wątpliwości. Chociaż z drugiej strony myślę, że sporo zależy od wyboru odpowiedniej kliniki. Czym kierowałaś się przy wyborze swojej? Ja póki co mam na oku tę: http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ . Wykonują powiększanie piersi już od dłuższego czasu, więc w sieci jest sporo opinii na ich temat. Póki co zapoznaję się z nimi, żeby mieć pewność, że wybiorę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocka24
Oliwia02 szczerze, moja znajoma zrobiła piersi w tej klinice, potem kolejna, wszystkie były bardzo zadowolone, opinie o lekarzu czytałam jak najlepsze, wiec nie zauważyłam jakichkolwiek przeciwskazań aby zrobic operację właśnie tam na starym mieście w warszawie. Ceny porównując z innymi względne. Powiem ci szczerze, czytaj dużo przed najlepiej na forum beauty operacje plastyczne,tam można się dużo dowiedziec. Mi lekarz nic nie mowił o projekcji-a tam się dowiedziałam,że nie tylko z szerokości można wybrac implant ale i z wysokosci. Teraz jestem mądrzejsza. Nie wiem co się ze mną dzieje, mój humor jest beznadziejny,nie ma chwili żebym o nich nie myślała, w nocy nie mogę spac,tak bardzo bym chciała żeby wszystko było ok,żeby nabrały odpowiedniego kształtu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy opuchlizna ci zeszła z mostku? ja mam identyczny kłopot ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×