Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam pięcioro dzieci i wreszcie dostanę

Polecane posty

Gość gość
etam nie ma sie co cieszyć za pol roku beda pierwsze zmiany w programie 500+ i wtedy będzie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ok niech będą zmiany żyjmy tym co dziś bo za pół roku to ch/u/j/ nas może 1000 razy strzelić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie źadnych zmian.Widać nie oglądasz programów publicystycznych i informacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że wam te 500 zaślepiły łby i ziejecie nienawiścią a ja wiem że to wraca kochani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napieprzyły dzieci jak królice, gdzie papież nawet mówił, że nie należy się rozmnażać jak króliki i teraz jeszcze tą patologię będziemy utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzis w Słupsku odebrałam na moją trojeczke 1500+.Hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda zmiany. Po pierwsze za pol roku te 500 zl zacznie sie wliczac do dochodu. Po drugie za rok beda sprawdzac jak 500+ wplynie na prace kobiet. Ten program bedzie sie zmienial co kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj zrodlo tych rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze,że kobiety będą odchodziły z pracy.Zrobią miejsce młodym ludziom,bezrobotnym.A one niech na spokojnie zajmą sie wychowywaniem dzieci. Nie,te 500+ nie będzie sie wliczało do dochodu!Nikt nic takiego nie powiedział.Wymyśliłaś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie ciesze że nie potrzebuje żadnych zasiłków. Mamy wykształcenie oraz dobre posady, nie musimy czekać aż ktoś nam da. Mamy ponad 11tys na 3os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie,te 500+ nie będzie sie wliczało do dochodu!Nikt nic takiego nie powiedział.Wymyśliłaś to." będzie będzie za kilka miesięcy 500 zł będzie wliczane do dochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że ma sie wliczac o w sumie dobrze przecież to dochod. W sumie inne ulgi powinny byc zniesione. Poza tym dług publiczny rośnie w kolosalnej szybkości za jakiś czas nie bedzie pięćset plus tylko podwyżki cen zostana ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napieprzyły dzieci jak królice, gdzie papież nawet mówił, że nie należy się rozmnażać jak króliki i teraz jeszcze tą patologię będziemy utrzymywać :-D on to troszkę inaczej ujął nie tak jak ty zazdrosna prostaczko , na każdym topiku piszesz tego typu wypocinki , byś raz płytę zmieniła chamko gdzie nie wejdę ten twój styl :-o znam takie brochy jak ty grube okularnice złe na świat bo nie ma ich kto wydymać :-) i nie dostaną 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a teraz informacje wolna Europa na kafeterii dowiemy się lepiej niż z dziennika ustaw jak wygląda i będzie wyglądać program 500 plus bo jakaś laska w psychoiatryku dopadła się do laptopa i podaje wiadomości z zazdrosnego swędzącego rowu :-D:-D chyba tylko totalne debilki wierzą takiemu debilowi podaj źródło informacji jak nie to ryj w kubeł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki komu dostaniesz te 500 zł ? dzięki PIS no to słuchaj uważnie co mówią i jak docelowo bedzie wyglądał ten program 500 zł będzie wliczane do dochodu . dzieki czemu powoli zniknie cześć za zasiłków . Za po, roku będą wniesione pierwsze poprawki do tego programu Nic mnie nie boli bo ja tez dostane te "az" 500 zł :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:15 Pomijając to.do kogo tam odpisujesz jesteś tak patologiczna że faktycznie ciesz sie ze cie ktos wydymal i mas ten zasiłek co za patolka ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawde mało która rodzina wielodzietna jest biedna.My mamy 4 dzieci.Też korzystamy ze wszystkich świadczeń,bo nam sie należy.A biedni nie jesteśmy.Co roku jeździmy nad morze,mój ojciec jest w Stanach i nam pomaga no i mamy na koncie 130 tys.na lokacie,na czarną godzinę i 2 samochody,w tym terenowy za 67 tys.Ale skoro łapiemy sie na wszelkie zapomogi to dlaczego nie skorzystać?Bo faktycznie nam sie należy to mam nie brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 super napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×