Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarkamy

drukarka

Polecane posty

Gość gość
I jak te zamienniki, nie narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są super, na prawdę, active jety już od lat mi służą i nie narzekałam na nie ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam laserową i do niej tylko zamienniki kupuję , opłaca sie pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało kupujcie zamienniki bo i taniej i na prawdę dobry jest z nich wydruk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toner z active jet jest bardzo dobry. Moja stara drukarka już lata chodzi bez awarii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
Cześć! pine88, jakiej drukarki szukasz? Atramentowej czy laserowej? Znam się na drukarkach, mogę pomóc w wyborze odpowiedniego modelu. HP atramentowej osobiście nie polecam - jest duży problem z zamiennikami, ich pojemniki nie są wydajne i są dość drogie w zakupie. Pozdrawiam, Rudy z DrTusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste w wiadomości email. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
@erwa, niestety nie zgodzę się z Tobą. Model HP DeskJet Ink Advantage 3785 jest drogi w utrzymaniu. Model ten obsługuje tusze o symbolu HP 652. Pojemnik czarnego tuszu wydajny jest na 360 stron, a pojemnik kolorowy na jedyne 200 stron. Trudno trafić na dobrej jakości zamienniki tych zbiorników, więc najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie oryginalnych zbiorników, które (oczywiście zależy od sklepu) kosztują około 100 zł. Dla porównania urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 - koszt zakupu zbiorników z atramentem jest bardzo niski proporcjonalnie do wydajności. Np. komplet moich zamienników kosztuje 71,99 zł i jest wydajny na prawie 7 tysięcy stron!! Czyli koszt wydruku jednej strony to zaledwie 1,03 grosza. Pozdrawiam, Rudy z DrTusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym stawiał na Brothera, z HP jakoś stosunki nam się nie układają Ale polecić mogę na przykład takiego Brother https://www.al.to/p/217205-drukarka-laserowa-brother-hl-1210we-wifi-kabel-usb-gratis.html . Laserówka łącząca się przez usb lub wifi, jest szybka, bardzo kompaktowa, łatwa w obsłudze, bardzo fajnie drukuje. No i tonery dedykowane nie są wcale takie drogie, wręcz bardziej opłaca sie je kupować niż kombinować z zamiennikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
Zgodzę się, model Brother HL-1210WE jest godny polecenia , jednak osobiście poleciłbym Brother HL-1222 WE. Modele prawie identyczne, oba posiadają sieć bezprzewodową, są kompaktowych wymiarów, ale obsługują inne tonery. HL-1210WE obsługuje toner z symbolem TN-1030, który jest wydajny na 1000 stron, a model HL-1222 WE obsługuje toner TN1090, z którym wydrukuje się 1500 stron, a cena obu tonerów (przynajmniej w moim sklepie) taka sama. Pozdrawiam, Rudy z DrTusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym urządzenie wielofunkcyjne 3w1, najlepiej atramnetowe bo wyjdzie najkorzystniej cenowo np. coś z Brothera. Dostępne w większości sklepów internetowych sferis czy komputeronik. Bezproblemowe, niskie koszty ekploatacji, 3 lata gwarancji oraz profesjonalny seriws.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
Jak będę zmieniała na nowa to na pewno zwrócę uwagę na koszt eksploatacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa, co sądzicie na temat dzierżawy drukarek? Za pewnien czas startuję z własną działalnością. Na zakup drukarki niestety mnie nie stać, a korzystanie ze stacjonarnych drukarni jest czasochłonne i bardzo drogie. Znalazłam ofertę http://drukarkizafree.pl/ i bardzo mnie zaciekawiła, za 27zł miesięcznie mam drukarkę, bezpłatne materiały ekspoatacyjne a w razie potrzeby także serwis. W każdej chwili mogę także wymienić drukarkę na inną. Będę wdzieczna za wasze opinie i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo muszę wymienić moje urządzenie wielofunkcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy to finalne koszty. W mojej ocenie troche dużo :). Urządzenia wielofunkcyjne nie są aż tak drogie tym bardziej i ogólnie dostepne w sklepach internetowych ceneo/komputernik/sferisże to jednorazowy wydatek a masz urzadzenie na właśność, drukujesz kiedy chcesz a jeżeli drukarka akurat nie pracuje nie musisz nic płacić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrą i niedrogą drukarką to polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy www.grafixbis.com.pl Oferują świetny sprzęt biurowy, więc warto zgłosić się do nich. Sama używam drukarki zakupionej od nich i jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
Brother według mnie najlepsze urządzenie wielofunkcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
kinalinka, to prawda, Brother ma bardzo dobre opinie, jednak przy zakupie Brothera laserowego należy pamiętać, że poza tonerem należy również kupować bębny. Pozdrawiam, Rudy z DrTusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
mam swojego Brothera od 7 lat i śmiga jak tralala :) od samego początku jadę na zamiennikach activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam m.in. drukarki ze sklepu www.sklep.polbit.com. Sa niewiarygodnie ekonomicznie. Jak zepsuła nam się nasza ulubiona, którą nigdzie nie mogliśmy już dostać, myślałam, ze lepszej mieć nie będę. Aż do kupienia nowej w tym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuskooo
ja ze sklepu dobretonery.pl od wielu miesiecy zamawiam zamienniki do mojego modelu hp i wszystko jest dobrze chce tylko napisac ze to nie prawda, ze zamienniki psuja drukarki. Jak sa dobre jakosciowo to nigdy nic sie nie popsuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
kuskooo, dokładnie! Mam te same zdanie dotyczące zamienników. Zakup oryginalnego wkładu do drukarki często okazuje się ogromnym wydatkiem przekraczającym cenę nowego urządzenia. Dobrej jakości zamienniki wykonywane są z wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych komponentów dostępnych na rynku. Wkłady pozwalają na druk w najwyższej jakości, pod żadnym względem nie odbiegającym od wydruków oryginalnymi wkładami. :) Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja , czasami oryginał kosztuje majątek :) A ja za niewielkie pieniądze mam zamiennik z active jet i w niczym nie ustępuje oryginałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, u nas bardzo dobrze się sprawdzila drukarka HP, chwalę sobie jakość drukowania i tusze do niej nie są jakoś specjalnie drogie. Ważna jest też cena, kupowałam ją tutaj https://zizako.pl/c/93/drukarki-drukarki-komputery-akcesoria.html bardzo fajna obsługa, doradzają, nie ma problemu z dostarczeniem. Mogę śmiało polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy z DrTusza
Jeśli ktoś poleca drukarkę atramentową HP, to widać, że nie ma wiedzy w temacie drukarek i eksploatacji. HP tak, ale tylko laserową! Drukarki atramentowe HP są bardzo drogie w utrzymaniu. Pojemniki są bardzo słabo wydajne i drogie (w szczególności oryginalne), a zamienniki często wadliwe. Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×