Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarkamy

drukarka

Polecane posty

Gość gość
active jety nie są w ogóle wadliwe i o wiele tańsze od oryginałów, przynajmniej do mojej drukarki i mi się to bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni32
ja nie ryzykuje z tanimi chinczykmi, jak juz mam kupowac zamienniki to tylko na dobretonery.pl, jestem zapewniony ze dostane to co chcialem kupic, wszystko sprawnie dziala i nie kosztuje duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
Arni32, to miło, że istnieją również inne firmy niż DrTusz.pl, które profesjonalnie podchodzą do tematu. ;) Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekol
rowniez juz nie ryzykuje z podrobkami i zamawiam tylko na dobretonery.pl, sprawdzone zamienniki i funkcjonuja bardzo dobrze, jestem zadowolony i kazdemu polecam ten sklep, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drukuję na zamiennikach od zawsze zdarzały się lepsze i gorsze wiadomo teraz biorę z https://allebiuro.pl i jest wszytsko oki mam drukarke hp p1102 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Olsztynie swoją siedzibę ma firma www.as-mar.com.pl Zajmują się sprzedażą drukarek oraz innych urządzeń biurowych. Firma ta poza sprzedażą urządzeń biurowych zajmuje się też ich serwisowaniem i robi to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie korzystnego finansowo rozwiązania, to wybierzcie http://drukarkizafree.pl/ . Zamiast kupować nowy sprzęt- wynajmijcie go. Wiele firm korzysta z takiego rozwiązania, które pozwala zaoszczędzić nawet do 800zl. Dzierżawa drukarki wychodzi bardzo korzystnie, jeśli bierzemy pod uwagę nasze finanse. Przy tym zawsze możemy liczyć na bezpłatny serwis w razie potrzeby, czy wymianę materiałów eksploatacyjnych. Z tego, co się orientuję, to można negocjować kwotę abonamentu, która wynosi 27zl miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileson
najlepsze sa budzetowe drukarki, xenoxy, brothery i samsungi naleza do najlepszych na ten moment, warto dodac do nich zamienniki z dobretonery.pl i mamy duzo nizsze koszty eksploatacyjne no i oczywiscie najlepsza jakosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarsoon
A czy ktoś z obecnych ze sklepu DobreTonery.pl zamawiał zamienniki do drukarki? Ponoć sporo osób poleca to dlatego ze jest taniej niz na oryginalnych tuszach, a jakosc druku jest w sumie taka sama. Jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsoon, to prawda, że warto i opłaca się korzystać z zamienników, której jakość jest taka sama jak oryginalnych pojemników, a ich wydajność często nawet większa. Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateomat

Szukam właśnie drukarki tak do 600-700 złotych. Chciałbym jakieś urządzenie wielofunkcyjne wziąc, tym razem, wcześniej użytkowałem drukarkę. Zalezy mi na tym, żeby sprzęt był tani w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×